Перейти до змісту

Rock&Metal? Вам сюди!


Rakot

Рекомендовані повідомлення

Мені дуже цікаво, які групи слухають фанати справжньої музики?..

Мою улюблені: System Of A Down, Metallica(до 1991 року), Эпидемия, Sentenced, Oomph,In Flames, Apocalyptica, EverEve, Dragonland... а ваші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 78
  • Створено
  • Остання відповідь
Metallica, slipknot, Children of bodom, In Flames, Therion, My Daying bride, Appocallyptica

Therion, My Daying bride?.. А чи не міг би ти скинути деякі їхні пісні, а то я щось не чув таких... :ok: Для загального розвитку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

когда был фанатом десяток лет назад, то слушал только Metallica и Blind Guardian c HelloweeN :ok: а сейчас пожалуй всё кроме славянской попсы и рэпа-рэйва. с перевесом в сторону качественных инструментальщиков (Mark Knopfler, Luca Turilli, Roger Waters) и скоростного мелодичного металла с симфоническим оттенком (Rhapsody, Stratovarius, Edguy, Nightwish). по отзывам многих знакомых, в прошлом "фанатов", это нормальный путь хаерастого самурая :D

ps. рад видеть что молодежь еще помнит метлу до 91 года ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно був на фестивалі української рок-музики "Рок Січ"... Фестиваль - просто супер! Велике спасибі Скрипці, за те що його організував :mdr: !!! Виступали лишу україноспівні :mdr: групи. Я вважав, що українського року не має, але на превелику мою радість я помилявся: український рок є!

Звичайно переважно я був на "Вежі"(там було три сцені: перша - Ротонда, на якій виступали виконавці... хм-м, напевне, хіп-хоп музики, бюо на кінець виступав ТНМК, друга сцена - Баржа, на якій виступали поп-рок групи, ну і третя сцена - Вежа, де грали хард-рок та метал!), і запримітив дві цікаві групи. Перша - це Фліт, який я вже слухав до того. Група весела, хоча на хард-рок дуже не похожа(А точніше, зовсім не схожа). А друга група - White. Молода група, яка має лише п'ть композицій. Слухачі були просто шоковані! Група була настільки зіграна, що я б сказав би, що цей гурт існує вже не один рік, а насправді, вони існують лише три місяці.

Так ось і моє запитання :mdr: : коли вийде їх перший альбом, та може хтось був також на "Рок Січі", я б хотів почути відгуки про цю молоду рок-групу! Бо це справжній український рок, і ми його будемо підіймати разом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої улюблені групи це Nightwish, Crematory, Hammerfall, Черный кофе!!!!!!!!!!!!!

Слухаю також Europe, Queen, Thunderstone, Lordy, Metallica, Motorhead, HIM, Ария!!! :):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мої улюблені групи це Helloween, Manowar, Accept

Слухаю також Nightwish, Metallica, Iron Maiden, Rage, Ария!!! :smile-zachot::D:D :D :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені соромно зізнатися, але я не знаю, що таке HelloweeN... Хоча я про цей гурть чув... Негайно завантажу його собі! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажив все з Helloween :( , що було на ЛМ... Три пісні... Хотілось би ще :( ! Може хтось зальє на файобмінник, please :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажив все з Helloween :( , що було на ЛМ... Три пісні... Хотілось би ще :( ! Може хтось зальє на файобмінник, please :unsure:

Сьогодні там буде все... (Дуже файна спідуха, особливо перших три альбома 1985-1987рр. :( )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

советую также последний альбом, Keeper of the Seven Keys III - The Legacy

Допиши (якщо маєш) на файлообмінник. Я тільки читав в журналі про нього (з старгого складу там здається тільки хтось один залишився)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що до мене то в мене найулюбленіші це Pink Floyd, Queen, Rolling Stones, Jethro Tull, Dire Straits, ZZ Top, Kindom Come та багато багато інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завантажив все з Helloween :( , що було на ЛМ... Три пісні... Хотілось би ще :( ! Може хтось зальє на файобмінник, please :smile-zachot:

Сьогодні там буде все... (Дуже файна спідуха, особливо перших три альбома 1985-1987рр. ^_^ )

Закачав... Слухаю... Дуже дякую ^_^ !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насчет обменника пока, увы, никак :smile-zachot: до меня еще фотаком не дотянулся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вопросик: как кто ставиться до System Of A Down? У меня эта группа на первом месте... В моем лицее (Который я уже закончил) эта группа посела первое место среди учеников!!! И я с этим полностью согласен!

P.S. По правде говоря, у нас в лицее (УФМЛ КНУ) уникальние люди с уникальным вкусом к музыке (слушают только рок) и каждый второй гурман в этом деле...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Систему я слухав як перехідну групу. Слухаючи СОД і Менсона перейшов потихеньку на метал. Зараз рідко слухаю, але поважаю, правда новий альбом мені не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Систему я слухав як перехідну групу. Слухаючи СОД і Менсона перейшов потихеньку на метал. Зараз рідко слухаю, але поважаю, правда новий альбом мені не дуже.

А що саме з металу? Які виконавці? І який жанр більле подобається?..

Sorry, провтикав... Побачив вище написане... Дві перші групи чув, а дві інші - ні, цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обов'язково викачаю...

А до речі, часом ніхто не чув групи Unheiling??? А то я маю один трек, який мене доволі вразив... Може хтось підкаже конкретно, що це за група?..

До речі пісня залита ось тут:

ftp://[email protected]/music/Rakot/Astrona...io_Version).mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...