Перейти до змісту

Пропоную роботу


Xipypr

Рекомендовані повідомлення

Пропоную роботу фінансового консультанта(брокера).

Вимоги: вік від 18 років, бажання працювати, комунікабельність

Деталі під час особистої розмови

ICQ: 426165167

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

денег сколько сразу вкладывать/за_учёбу_платить?

давай больше инфы, а то очень смахивает на канадский_развод

если все так серьёзно и секретно - то потябы в ПМ

сроку тубе до вечера

ПУХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно схоже на якусь кредитну спілку, що працює по парадоксальній схемі - хочеш денюх - принеси їх спершу нам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно схоже на якусь кредитну спілку, що працює по парадоксальній схемі - хочеш денюх - принеси їх спершу нам :)

Честно? Даже не обиделся...у самого было когда-то такое же первое впечатление. Менталитет у нас такой "надурить всех", а потому и реагируем на всех "дурит наверняка".

2Админ - ответ в ПМе....думаю удовлетворит на 101%

2алл - понимаю, покричать "нас дурят", "ні брехні", "Ющенко ТАК", "Развод и провокация" - могут все. Фразу "хочеш денюх - принеси їх спершу нам" можно с таким же успехом применять вот здесь(не в обиду автора) и считаю абсолютно необоснованым....

Ещё раз повторюсь, все детали в ПМе для избежания абсолютно ненужного и неинтересного флуда.

Заранее благодарен за понимание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитал ПМ

увидел слова АЛИКО - стразу стало всё ясно :)

2х других незняю, но думаю что одного поля ягоды

2топистарер: было бы попроще написать чтото вида

"работа сраховога агента, работать сразу на 3 комании, курсы 800 грн"

думаю при ближайшем рассмотрении будут видны признаки пирамиды

(у алико точно есть :), приведи 10 Вась_Пупкиных и верни свой вклад)

Честно? Даже не обиделся...у самого было когда-то такое же первое впечатление. Менталитет у нас такой "надурить всех", а потому и реагируем на всех "дурит наверняка".

чуть напоминает реакцию alex1973, когда мы не оценили его увлечение ЧешскимКредитнымСообшетвом

потом он понял свою ошибку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, чому курси позбавлення комп"ютерної залежності є, а курсів позбавлення пірамідних залежностей нэма?

(це я так добиваюсь зносу гілки в достойне її місце ;))

Ну нелюблю я MLM у всіх проявах, як систему, що грає на не самих кращих людських якостях, тому Хірург - нічого особистого, ок? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну робота страхового брокера сама по собі доволі непогана. Але за що 800 грн??? якщо там навчання полягає в видачі тарифних сіток і розповіді про поля, які треба заповнювати в полісі.

При цьому всьому, нормальна страхова сама вчить навіть брокерських агентів забезплатно.

Висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись я там був.

З цього приводу я тоді ще написав отакий пост:

http://contrpr.blogspot.com/2007/11/alico-...e-eurolife.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo.....чесно кажучи я сам був здивований і це найбільше мене насторожувало. Ризикнув, поїхав, зрозумів. Однак перед цим поцікавився цією ж самою роботою в дочерній компанії ТАС - АсісТАС, яка займається безпосередньо страхуванням. Різниця між ними полгяала в їх авторитеті. ТАС - відома. Аліко це ж саме - менш відома. Про КД лайф взагалі ніхто майже не чув, не говорячи про саму Брокерську компанію ЕвроЛайфГруп. І знаєте, що мене здивувало в ТАСі? Семінар...з такою ж самою вартістю лише різниця в місці його проведення. Якщо ці слова сумнівні - гугл в допомогу....там знайдете вартість семінара.

Тепер щодо вартості в 800 гривень в загальному. В вартість семінара входить вартість проживання в 4-зірковому готелі Супутник в місті Львові(готель дуже приємно вражає свої рівнем). Проживання - дві доби + харчування.

www.suputnyk.comЗаходим, шукаэмо вартысть проживання за дві доби....

Беремо калькулятор в руки і вперед....2-місний "ВГ"+ - вартість 600 грн/добу. Це два чоловіка в двумісному номері. Дві доби відповідно 1200 гривень за двох. Одному - 600 гривень. Обід - 80 грн, вечеря 70 гривень.....Нижче, кому цікавіше, наведена вартість оренди конференц залів, тоді зрозумієте, чи заробляє компанія на таких конференціях.

Для особливо песимістичних: на питання чому у Львові, а не в Луцьку пояснюю: семінар проводиться два дні і проводиться лише в трьох містах....Київ, Львів(на сході забув місто). Це робиться для зручності поїздки, оскільки семінар проводиться не на локальному рівні, а на міжобласному. Проводиться раз на місяць і на нього мають згоду потрапити Луцьк, Львів, Рівне, Івано-Франківськ, Хмельницьк і т.д.....Луцьк - далеко не географічний центре Західної України. А Львів був обраний і-за готелю....навіть багато Києвлян приїжджають у Львів, оскільки у Львові - дешевше і ревень сервісу вищий.

Щодо "фінансових пірамід".....Я не маю економічної освіти, однак при моїх першопочаткових поглядах на страховий бізнес не виражався так, як Ви.....думаю ніхто з Вас без медичної освіти не йде купувати уколи, капільниці і т.д.....Бо Ви в цьому не знаєтесь. Якщо ж Ви не економісти(більше ніж впевнений), то думаю не варто називати мережевий маркетинг фін. пірамідою.

Для довідки - мережевий маркетинг, форма бізнесу у багатьох успішних та відомих компаніях....Для прикладу - Ейвон, Оріфлейм, Мері Кей.....Є тут хтось, хто також буде стверджувати, що Оріфлейм - це "развод" і фін. піраміда?

http://www.infostrax.com.ua/company-917.html

сторинка ІнфоСтраха....читаємо нижче

Компания создает сеть финансовых супермаркетов в Украине.Система финансовых супермаркетов пока нова для Украины.Но уже ряд лет пользуется успехом в европейских странах. Несколько лет назад тв Европе появилось несколько компаний, которые пошли по пути продаж через финансовые супермаркеты.Теперь компании, работающие по новой системе, ведут успешную деятельность и делают миллиардные обороты.

Забавно....не написали всі відоме поняття "фінансова піраміда".....ще й рекламують цю компанію...

Тепер щодо Аліко...скажу так: роботу в них не пропоную. Навпаки пропонується реалізовувати послуг ряду компаній, в т.ч. Аліко. Якщо Вам пропонують в Макдональдсі та продавати гамбургери, то це не значить, що Вам пропонують працювати в КовельМолоко, майонез якого використовують у соусі до картоплі фрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я зрозумів, що фірма внеском у 800 грн. просто вертає вкладені кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://assistas.com.ua/company/

Читаємо нижче...

ООО "АссисТАС" осуществляет свою работу по системе MLM (многоуровневый маркетинг) - наиболее прогрессивной и продуктивной системе продвижения товаров и услуг в мире. Многолетний практический опыт успешной работы в аналогичных сферах лег в основу разработки как лидирующего продукта на отечественном рынке страхования жизни (программа "ТАС-Лайф"), так и лучшего в Украине маркетинг-плана компании "АссисТАС".

Harddriver, зверну увагу і там МЛМ )) Розумію твоє ставлення....це твоя особиста думка і як думка будь кого заслуговує право на існування....нічого особистого не має проти ))

З.И. Нажаль, вартості семінару не знайшов.....однак повірте, такий самий. Що ми маємо в результаті? Маємо АсісТАС(дочірню ТАСа), який заслуговує довіру і маємо ЕвроЛайфГруп, який працює по такому ж самому принципу, довіру не заслуговує і який путають з КовельМолоко і Аліко.....думаю, продовжувати не варто =/.

Реалістам та тих, кого цікавлять деталі - пишіть в асю або в ПМ. Реалістам з песимістичними поглядами - заплачу за Вас за семінар. Якщо зрозумієте(а я в цьому впевнений) після семінару, що це не "развод" і не фін. піраміда - повернете кошти....просто на Вашу совість...Оплачу я ))

Песимістам - можете продовжувати висловлюватись.....завжди радує, коли людина з однією освітою є фахівцем у всіх галузях.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Xipypr

>Я не маю економічної освіти,

І беретеся продавати фінансовий продукт ))

Суть продукту - надія. Ви продаєте фінансову надію на основі страху клієнта про настання страхового випадку. Ваша клієнтура - ваше найближче оточення.

Після того як продасте їм цей продукт, з часом вилізуть помилки - а вилізуть, бо те все шо розказують на семінарах, то є "недорозказування" правди. Після того, як люди поймуть, що їх обдурили, коу вони викажуть претензії спочатку? Отож бо.

Краще перевірте, те що вам розказали.

Наприклад, як страховий продукт покриває інфляцію? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я зрозумів, що фірма внеском у 800 грн. просто вертає вкладені кошти?

Прошу вибачення ) моя помилка )))

секмінар проходить з 14-ої години суботи до 15 години неділі.

Значить все-таки доба ) тоді все збігається ) Оскільки ніч провів лише одну.....а інші 200 гривень - це обід, вечеря та сніданок наступного ранку(в неділю)...

Ще раз прошу вибачення ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І беретеся продавати фінансовий продукт ))

Так, беруся....а як люди, не маючи освіти а бо ж маючи освіту "фізика", "географа", "хіміка" працюють підприємцями ? )))

Так, між словами...наскільки відомо в Європі є спеціальна освіта для роботи в страховій сфері....ми до цього не доросли.

Наприклад, як страховий продукт покриває інфляцію? )

Індексація інфляціїї плюсується щорічно.

Після того як продасте їм цей продукт, з часом вилізуть помилки - а вилізуть, бо те все шо розказують на семінарах, то є "недорозказування" правди. Після того, як люди поймуть, що їх обдурили, коу вони викажуть претензії спочатку? Отож бо

Для того, щоб продати продукт "клієнту", його не потрібно везти на семінар. На семінар їдуть ті, хто хоче продавати продукт, а не купувати. Якщо ж, як Ви кажете щось вилізе.....то просто людина перестане цим займатися. При чому тут я? Якби ви взнали, що соус в картоплі фрі неякісний, то ви б образилися на Макдональдс і звільнилися б звідти, посварившись с менеджером, який Вас прийняв на роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реалістам з песимістичними поглядами - заплачу за Вас за семінар. Якщо зрозумієте(а я в цьому впевнений) після семінару, що це не "развод" і не фін. піраміда - повернете кошти....просто на Вашу совість...Оплачу я ))

у, как всьо запущено :)

(хоч я і дарвініст в чистом відє)

Доречі правила є правила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Якби ви взнали, що соус в картоплі фрі неякісний, то ви б образилися на Макдональдс і звільнилися б звідти, посварившись с менеджером, який Вас прийняв на роботу?

Після того, як я взнав чим нас годують в Макдональдсі, я туди - ні ногой! :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індексація інфляціїї плюсується щорічно.

:D

Яким чином і за чий рахунок?

По якому саме показнику розраховується інфляція страхового продукту - ДержСтатистика чи як задумає собі компанія?

Де це написано в договорі? ))

Якшо вникнеш - будеш здивований :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Індексація інфляціїї плюсується щорічно.

:D

Яким чином і за чий рахунок?

По якому саме показнику розраховується інфляція страхового продукту - ДержСтатистика чи як задумає собі компанія?

Де це написано в договорі? ))

Якшо вникнеш - будеш здивований :rolleyes:

інфляція страхового продукту - вперше чую такий термін.....інфляція - знецінювання грошей або іначе кажучи підвищення цін(усіх без винятку).

Рівень інфляції встановлюється Держкомстатом.

Яким чином і за чий рахунок запитайте у працівників банку, як вони враховують індексацію.....чесно, не маю бажання "умнічати", однак поясню на пальцях: Ваша річна плата по программі страхування життя становить 2500 гривень(для прикладу). В кінці року Держкомстат оприлюднює офф. рівень інфляції(наприклад 10%), після чого страхова компанія проводить індексації, тобто нараховують 2500*10% = 250грн. За чий рахунок також треба пояснювати? За рахунок Страхової компанії.

Якшо вникнеш - будеш здивований :rolleyes:

Дійсно здивувався...однак не тоді, коли вник, а коли почув запитання.....

Народ, досить флудити. Ще раз повторю, Вам хочеться "погнати", "постібатися" та проявити свої розумові пізнання? Аська є....пишіть, поспілкуємось. Я виклав оголошення згідно розділу. Відповів на всі сумнівні запитання адміну, щоб не удаляли пост і не отримати бан за підозрою лохотрона....Вам хочеться зробити антирекламу чиюсь? Створіть у флеймі окремий пост....

Завчасно ДЯКУЮ(за стопфлуд).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яким чином і за чий рахунок запитайте у працівників банку, як вони враховують індексацію.....чесно, не маю бажання "умнічати", однак поясню на пальцях: Ваша річна плата по программі страхування життя становить 2500 гривень(для прикладу). В кінці року Держкомстат оприлюднює офф. рівень інфляції(наприклад 10%), після чого страхова компанія проводить індексації, тобто нараховують 2500*10% = 250грн. За чий рахунок також треба пояснювати? За рахунок Страхової компанії.

Ось так пояснюючи людям про захист від інфляції ти вводиш їх в оману.

Насправді страхова компанія не проводить індексації твого вкладу.

Просто на слід рік тобі дають два варіанта до оплати страхового внеску на вибір - 2500 грн або 2750 грн.

Якщо ти оплачуєш 2500 грн , тобто встановлену суму, то кінцева сума полісу не змінюється.

Якщо ти оплачуєш 2750 грн, то кінцева сума Полісу змінюється з розрахунку що на рахунку є 2500 + ти платитимеш 2750 щороку.

Ще через рік в тебе буде два варіанти оплати: поточний тариф (2500 або 2750 в залежності що ти вибрав рік назад) або поточний тариф * інфляцію.

Тобто це близько до накопичувального рахунку. Страхова компанія нараховує лише нещасних кілька відсотків як на депозит. Проте інфляції вона не покриває.

Ти оплачуватимеш майбутню інфляцію на основі минулої. Вкладені гроші - тютю, не індексуються. Читай договір.

Отак тебе навчили в Львові. Вірю, там так розказують.

Колись в Луцьку була безплатна презентація. Я показав на помилки в розрахунках виступаючого, який розказував про фінансові подушки на старість і т.п, мене тихенько попросили помовчати, а після наступного питання чому при платежі 1000 грн за десять років в нього получилася сума в 60 000 грн, по яких формулах він рахував... мене попросили покинути залу. І зі мною вийшла добра половина зали.

Якщо це EUROLIFE - тримайтеся від нього подалі.

EUROLIFE - це брокер від ALICO.

Что хоче знати правду про продукт зверніться до ALICO в Києві напряму, я був у їх офісі, вони чесно показують розрахунки.

В EUROLIFE я стикнувся з брехнею, добре що туди не ступив.

І читайте Договір про страхування - там все детально написано. Якшо вам його дадуть читати. Зазавичай підсовують спочатку шикарні бланки полісів, а потім договрі як якусь накладну між іншим... Угу, це мистецтво продаж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто на слід рік тобі дають два варіанта до оплати страхового внеску на вибір - 2500 грн або 2750 грн.

Якщо ти оплачуєш 2500 грн , тобто встановлену суму, то кінцева сума полісу не змінюється.

Якщо ти оплачуєш 2750 грн, то кінцева сума Полісу змінюється з розрахунку що на рахунку є 2500 + ти платитимеш 2750 щороку.

:jeer:

Левікс...ми звичайно особисто не знайомі, тому не хочу братися стверджувати що-небудь про Вас, як особистість...... але.... :jeer:

Добре...програма депозитного вкладу в банку. Індексація інфляції проводять у всіх банках......такий закон і на це перевіряють їх з НацБанку.......тобто, поклавши на депозит 10.000 грн, після проведення індексації(для прикладу 10%) по-Вашому, Ви повинні докласти 1.000 гривень? :jeer: Чи може Вам все-таки доплатять на 1.000 грн більше плюс відсотки? )))))

В смисл вдумайтесь.....якщо не розумієте, то спробуйте запамятати, що індексація - повернення(компенсація) коштів в звязку з їх знецінюванням. Вона проводиться навіть на всіх установах та організаціях ^_^. Проводиться індексація по заробітній платі ))) Вам платять більше щороку....а це перевіряє ДержнаглядПраці ))

Якщо це EUROLIFE - тримайтеся від нього подалі.

EUROLIFE - це брокер від ALICO.

Левікс....не ходи в Там-Там....вони продають погане печиво "Блюботка". І не купуй Рошен...їх постачання здійснює Волвест, які також продають неякісну "Чоколадку" ^_^

Ладно....в мене є подібні знайомі.....їм хоть на голову мочись, все-рівно буде стверджувати, що дощ йде.....Я так підозрюю, що Ви працюєте у конкурентів, тому і гоните.

З.И. Треба бути повним.....щоб не читати договір....його як, в темноті дають підписувати ? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви тут розпинаєтесь, хоче людина стати на граблі, хай стає, попереджали ж всі...

А якщо ще й доб'ється успіху, то чому б потім не привітати. Просто ці піраміди в 99 % не приносять бажаних результатів. Тільки люди це пізно розуміють.

Вибір за вами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре...програма депозитного вкладу в банку. Індексація інфляції проводять у всіх банках......такий закон і на це перевіряють їх з НацБанку.......

Щось нове! :ohmy:

В якому банку індексують вклади??

З.И. Треба бути повним.....щоб не читати договір....його як, в темноті дають підписувати ? )))))

То чо ж ти його не читав? ^_^

Відповідь про інфляцію ти дав неправдиву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо ви тут розпинаєтесь, хоче людина стати на граблі, хай стає, попереджали ж всі...

А якщо ще й доб'ється успіху, то чому б потім не привітати. Просто ці піраміди в 99 % не приносять бажаних результатів. Тільки люди це пізно розуміють.

Вибір за вами.

Так він то що - аби сам купив і успокоївся, а то ж шукає кому ще впарити ;)

Були тут вже і від Флетчера, і від чеської кредитної компанії бігали... Потім чухаються....

Во наш народ на лохотрони клює! Я постійно дивуюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То чо ж ти його не читав? ^_^

Відповідь про інфляцію ти дав неправдиву.

Левикс...а ти чому сьогодні не мився? І чому сьогодні не снідав? М-м-м-м....думаю не варто стверджувати того, чого ти не знаєш. І як бачу я ти не розбираєшься не лише в страхуванні, а взагалі ні в чому, що згадувалося в нашій розмові.

так-так....неправдиву )) інфляція страхової продукції є...вона вираховується Міністерством Туризму та спорту по формулі інфляція страхової продукції = (інфляція горілчаної продукції ) + (інфляція табачних виробів)....

Левікс....я Вам репутацію підвищу, якщо припините гнати....маєте свою думку? Напишіть "я думаю, що це кидалово". Наша розмова безкінечна. Ви мене буквально бомбите необгрунтованими фразами, на яку пишу відповіді, тоді Ви переходите до іншого....Мені воно не потрібно. Хоче зрозуміти, що таке індексація, як вона вираховується і так далі - в гугла запитайте.

Прошу Вас як Людину. Створіть пост у флеймі, там гоніть собі.....навіть погоджусь вступити з Вами в дискусію.....

ЩЕ РАЗ ЗАВЧАсНО ДЯКУЮ ЗА СТОПФЛУД

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, що вставляю свої 5 коп., але мені справді стало цікаво у якому це банку і взагалі коли таке було, щоб депозитні вклади індексувалися і на них нараховували щось більше аніж обумовлені в договорі відсотки? Наскільки я розумію, якщо я кладу у банк сумму в 1000 доларів США на рік під 10%, то в кінці терміну мені повертають 1000 доларів вкладу + 100 доларів проценти. Де тут індексація??? Якби вона справді була, то вклади Ощадбанку за Радянського Союзу були б ой які великі. А так на законодавчому рівні не можуть вирішити як перераховувати...

Мене одного разу просто змусили підписати страховий договір у євролайфі, коли я на наступний день відмовився - з мене зробили того, хто не піклується про себе, про свою родину і т. д.

А моя тітка, яка все життя пропрацювала головним фінансистом побувала на семінарі, хотіла мене застрахувати, але на моє прохання ще раз усе перерахувала і дійшла висновку, що депозит у банку таки вигідніше.

Тому для себе я зробив висновок, що якщо мені справді потрібна страховка - то можна і застрахуватися. А якщо на меті є отримання прибутків, то варто спробувати щось інше. ІХМО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...