Перейти до змісту

А кому робота треба?


adebt

Рекомендовані повідомлення

Візьму на роботу різноробочого. Оплата потижнева, 50 грн. в день.

тел. +380 67 334 31 92

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьму на роботу різноробочого. Оплата потижнева, 50 грн. в день.

тел. +380 67 334 31 92

а що за робота?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що за робота?

Мда :) А ти сам як думаєш?

Різноробочий — робити те, що скажуть. Скажуть копати ями - копаєш ями, скажуть носити цеглу - носиш цеглу, скажуть розчин мішати — мішаєш розчин. Ферштейн? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда :) А ти сам як думаєш?

Різноробочий — робити те, що скажуть. Скажуть копати ями - копаєш ями, скажуть носити цеглу - носиш цеглу, скажуть розчин мішати — мішаєш розчин. Ферштейн? ;)

та я розумію. я питаю чи вік важливий, тобчто чи мені може підійти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, разнорабочий может быть на стройке/в магазине/на базаре/на улице/в банде/пр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura, різноробочий може бути будь-де, але від того він не перестане бути різноробочим :) Якщо по простому, то ти продаєшся за 50 грн. в день :) Кримінал і інтім в моєму випадку відсутній :lol:

TIMKA, важливий не вік, а фізичний стан, тому що робота фізична і виснажлива. В мене працював один хлопець (здається 16 років йому було), то вкалував як папа Карло. Трудяга був на всі 100% В 35-40 важко знайти людину, щоб з таким натхненням працювала. Так що вік тут не головне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

графік роботи, озвучте.

скільки днів на тиждень, скільки годин в день?

В місті чи за містом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel, графік орієнтовно такий:

- 6 днів в тиждень (крім великих церковних свят)

- з 8-9 години ранку до 18-19 години вечора (в залежності від к-ті роботи) з годинною перервою на обід.

Район Вишків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to adebt:

Вообще конечно в условиях сложившейся ситуации в стране -- это не плохо. Вот только хреначить по 10 часов в день независимо от тяжести и колличества работы за одни и те же деньги :) врядли интерессно. :) Тем более я думаю не будет (тяжело и потом легко) скорее будет (тяжело и очень тяжело) , ну и конечно же 35-40 летний не будет фигачить как 16 летний с энтузиазмом за 50гр. ибо ему не надо за эти деньги (шмурдяк+вход в кабак). Ему надо о семье заботиться , а прохерачив 10 часов нося "свинец" ... дома скажешь "ОТЕ....ь от меня ибо мне завтра на ваши прокладки снова 10 часов умнячить" :) :) :) так что всё познаётся в сравнении.

Я имел в виду что работа должна оплачиваться не по-денно, а в зависимости от сложности и загруженности. Хотя конечно , как говориться " Наше дело предложить ---- Ваше отказаться "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи, що безліч будівництв заморожено і переважна більшість вуйків відправлено по селам жрати горілку, то пропозиція досить актуальна.

Таке враження, що всі спамери розділу сидять в міністерських кріслах і шукають в цьому розділі куди б то зробити крок на щабель вище. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще конечно в условиях сложившейся ситуации в стране -- это не плохо. Вот только хреначить по 10 часов в день независимо от тяжести и колличества работы за одни и те же деньги :) врядли интерессно. ... Я имел в виду что работа должна оплачиваться не по-денно, а в зависимости от сложности и загруженности. Хотя конечно , как говориться " Наше дело предложить ---- Ваше отказаться "

А ходити в офіс і хрєначити там за одні і ті самі гроші цікаво? Ну а на рахунок оплати, то давай ти не будеш давати порад, яких в тебе не просили? :) Будеш наймати собі людей — плати їм так, як вважаєш за потрібне.

Враховуючи, що безліч будівництв заморожено і переважна більшість вуйків відправлено по селам жрати горілку, то пропозиція досить актуальна.

Таке враження, що всі спамери розділу сидять в міністерських кріслах і шукають в цьому розділі куди б то зробити крок на щабель вище. :angry2:

От ти мене розумієш. А якщо ще врахувати те, що "до кризи" люди в мене працювали за ті самі гроші, то моя пропозиція цілком нормальна.

ну якщо робота фізично тяжка..... - то це не для мене)))

Ги. А ти хотів, щоб платили гроші за "околокомп'ютєрниє разгавори" ? Сорі, дружище, я б сам на таку роботу найнявся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

adebt, просто є робота наприклад розклейка оголошень і шось типу того, от таке мені підійде))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Gabriel

Район Вишків.

мій район ;)

Ради спортивного інтересу - шо будуємо?

Дорогу?

А по темі... мене собстно не цікавить.. тільки вот знайомий шукає роботу - запропоную йому...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій район

ти с какова района? єсть чо? :)

Ради спортивного інтересу - шо будуємо?

Дорогу?

Ні. На дорогу в мене грошей немає. Підготовчі роботи до зведення будинку.

а що за робота?----- ... - ха,шутка

Хех, погнали по другому колу :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай телефонують. Робота ще є.

Ніяк не можу до редакції “Волинських оголошень” добратися, там би вже давно хтось відзвонився.

Нагадую телефони: +380 67 3343192 та +380 97 9883194

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки ще є. Більш детально буду знати після свят, бо там вже є потенційний кандидат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не хами. І поради давай своєму татові.

Вакансія зайнята (можливо тимчасово).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не звик слухати поради, яких не просив. Тому поради роздавай тим, хто їх в тебе просить, так зрозуміло?

Інтонації я тут не чую, так що твій стиль написання посту, для мене хамство чистої води.

Я відписую тоді, коли відписую. Я тут не сижу всю добу, бо треба ще гроші заробляти, щоб було чим найманим працівникам платити.

Дискусію вважаю закінченою і продовжувати її не збираюся. Всього доброго, шановний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...