Перейти до змісту

Пропоную роботу


Xipypr

Рекомендовані повідомлення

Вибачте, що вставляю свої 5 коп., але мені справді стало цікаво у якому це банку і взагалі коли таке було, щоб депозитні вклади індексувалися і на них нараховували щось більше аніж обумовлені в договорі відсотки? Наскільки я розумію, якщо я кладу у банк сумму в 1000 доларів США на рік під 10%, то в кінці терміну мені повертають 1000 доларів вкладу + 100 доларів проценти. Де тут індексація??? Якби вона справді була, то вклади Ощадбанку за Радянського Союзу були б ой які великі. А так на законодавчому рівні не можуть вирішити як перераховувати...

Мене одного разу просто змусили підписати страховий договір у євролайфі, коли я на наступний день відмовився - з мене зробили того, хто не піклується про себе, про свою родину і т. д.

А моя тітка, яка все життя пропрацювала головним фінансистом побувала на семінарі, хотіла мене застрахувати, але на моє прохання ще раз усе перерахувала і дійшла висновку, що депозит у банку таки вигідніше.

Тому для себе я зробив висновок, що якщо мені справді потрібна страховка - то можна і застрахуватися. А якщо на меті є отримання прибутків, то варто спробувати щось інше. ІХМО.

2 2nick_lutsk +1 Коротко і ясно прояснив про цей "лохотрон", сорри МЛМ ;) , сам з такими страховками стикався, завжди відмовлявся, але ж, не перевелись ще л...хі на Україні... Я вже був подумав що вимерли як динозаври...

P.S. Цікавий топік, але по-моєму трохи не в цій темі ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

т.п, мене тихенько попросили помовчати, а після наступного питання чому при платежі 1000 грн за десять років в нього получилася сума в 60 000 грн, по яких формулах він рахував... мене попросили покинути залу. І зі мною вийшла добра половина зали.

то ты был, говоря их языком отрицающий элемент от котрого нужно избавится срочно, чтобы он не мешал народ зомбироваь

перерахувала і дійшла висновку, що депозит у банку таки вигідніше.

хм, то всетаки сервис получается не страховка, а хитрый депозит, который можно забрать по ситечении срока, или раньше если повезет

так что.... разводняк все эти страховки... так же самое как и депозиты ВасямПупкиным

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...