Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Вже на протязі місяця користуюся інтернетом Peoplenet на 33 (біля Гостинця).

Стабільністю і швидкістю цілком задоволений.

Модем: USB 3G модем Pantech UM150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь
Ключове слово, "БУДЕ"

Поживемо -побачимо. Звичайно "всяко биват"

t0rik

Який у Вас Телефон?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

>>дні назад все підключалося без проблем, а сьогодні такі граблі сталися, пробував на >>двох комп'ютерах і такі ж самі проблеми. Помилка 691

Радіус. :)

Купа варіантів, всі не перечислиш.

1. Не коректно завершене з'єднання, висить лочка, таймаут який адимін поставив такий і буде.

2. Ліба в ppp сервера нема з'єднання з радіусом.

Але скоріш переше. Мабуть борються з тим щоб одночасно під одним логіном сидіти не могли :)

post-346-1241603859.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

У мене Nokia E51 в режиі UMTS бачу мережу UA 07 Утел вродь

У T0rika тоже смарт Nokia тіко вроді N Серії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене Nokia E51 в режиі UMTS бачу мережу UA 07 Утел вродь

У T0rika тоже смарт Nokia тіко вроді N Серії.

Ну-у шановні, з такими телефонами ви мережу Піплнет не побачите. У вас GSM, а в Піплів CDMA. Ось і вся азбука.

дні назад все підключалося без проблем, а сьогодні такі граблі сталися, пробував на >>двох комп'ютерах і такі ж самі проблеми. Помилка 691

Це про Піплнет? Можливо ви намагались змінити пароль доступу із шести нулів на якийсь інший?

До речі ще раз про Ютел. Сьогодні був просто вражений. Результати нижче. Так що помаленьку рухається у них в кращу сторону.

post-4764-1241871293.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це про Піплнет? Можливо ви намагались змінити пароль доступу із шести нулів на якийсь інший?

Саме так і було. Головне спілкувався з сапортом і там спеціаліст радив поміняти пароль, хоча як я вже дізнався наступного дня пароль прописується в модем. Заніс його в відділ біля Глобуса і там за кілька хвилин все зробили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заніс його в відділ біля Глобуса і там за кілька хвилин все зробили

Саме там оХфіс пана Віталія, aka MistoCDMA :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Інтернет від CDMA Україна вже хтось тестив? як швидкість, покриття?

http://www.cdmaua.com/tariffs/services/internet3/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Ключове слово, "БУДЕ"

Поживемо -побачимо. Звичайно "всяко биват"

t0rik

Який у Вас Телефон?

Nokia E66

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
У мене Nokia E51 в режиі UMTS бачу мережу UA 07 Утел вродь

У T0rika тоже смарт Nokia тіко вроді N Серії.

Ну-у шановні, з такими телефонами ви мережу Піплнет не побачите. У вас GSM, а в Піплів CDMA. Ось і вся азбука.

дні назад все підключалося без проблем, а сьогодні такі граблі сталися, пробував на >>двох комп'ютерах і такі ж самі проблеми. Помилка 691

Це про Піплнет? Можливо ви намагались змінити пароль доступу із шести нулів на якийсь інший?

До речі ще раз про Ютел. Сьогодні був просто вражений. Результати нижче. Так що помаленьку рухається у них в кращу сторону.

Nokia E66

3G:

WCDMA

WCDMA - версия: 850/900/1900/2100

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтернет від CDMA Україна вже хтось тестив? як швидкість, покриття?

http://www.cdmaua.com/tariffs/services/internet3/

Користувався в комунікаторі. Швидкість "на око" - десь близько 30-50 kbps. Покриття - в межах міста - норм. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Билайн продает такие модемы, не залоченные, цена около 700 рублей.

Хотелось посмотреть отзывы в интернете, но, к сожалению ничего не нашел. Понял только, что это вроде как национальный выробнык.

Сайт, указанный в рекламе, закрыт на реконструкцию.

Может кто то сталкивался с данным модемом в "живую". Не хотелось бы быть первооткрывателем...

Или посоветуйте хорошо зарекомендовавший себя модем стандарта UMTS/ HSDPA (не СДМА), не залоченный или который можно без больших проблем раззлочить.

post-345-1246938857.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2й тиждень на Peoplenet, в центрі. швидкість радує під 512 кілобіт середня, максимуми скачуть ще вище. в часи пік троха пробиває на реконекти, але в цілому я б оцінив піплнет на тверде "добре". приберуть ранкові реконекти (кажуть що ще вилизують систему) і буде "відмінно"

ps бажаючим спробувати - ТУТ, рекомендую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PeopleNet полюбому. В 2 рази більше трафіку на літо! Швидкість гарна.

http://biz.lutsk.ua/peoplenet.php - Ось. Почитай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
Інтернет від CDMA Україна вже хтось тестив? як швидкість, покриття?

http://www.cdmaua.com/tariffs/services/internet3/

У них поки що по Луцьку немає EVDO, тобто швидкісного варіанту. Керівництво прораховує затрати і прибутки ;)

Или посоветуйте хорошо зарекомендовавший себя модем стандарта UMTS/ HSDPA (не СДМА), не залоченный или который можно без больших проблем раззлочить.

Розлочити можна практично любий HSDPA модем. Будуть проблеми звертайтесь. А порекомендувати можу Huawei E160G, або той що продає сам Ютел - Huawei E169 (3G+). Якщо пощастить, то беріть Huawei E220 ( крім брендованого Vodafone ), ціна доступна і можна прошити в 3G+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живу на Львівській, юзаю Ютел...

В грозу деколи бувають трабли =)

Але все залежить, переважно, від сайта... В мене з майкрософта менше 300КБ/сек (близько 2,5Мбіт/сек) не качає...

А абсолютний рекорд був з сайта СЕ скачував СЕ-апдейт - 410 КБ/сек (3,3МБ/сек) так шо все там норм...

А от шо дорого, то дорого і з цим не поспориш :(

Кажуть, в мене на Львівській стоїть вишка Піплів, так шо мож і перейду на них + там безліми є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

посоветуйте хорошо зарекомендовавший себя модем стандарта UMTS/ HSDPA (не СДМА), не залоченный или который можно без больших проблем раззлочить.

Подивися тут. Користувався майже півроку. Задоволений. Лока немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Huawei E220 ( крім брендованого Vodafone )...

А чим поганий брендовий?

Це чисто мої спостереження. Не люблю я їх. Не всі працюють коректно зі штатним з'єднанням Віндовз. До того ж є море брендованих іншими операторами - 3 Mobile, E-Plus, A1, або просто від Huawei.

Кажуть, в мене на Львівській стоїть вишка Піплів, так шо мож і перейду на них + там безліми є...

Стоїть вона на ДПЗ. Але на Львівський тестував на модемі Huawei EC228 - доходило до 2 Мбіт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там безліми є...

Які саме? Де можна детальніше ознайомитись?

http://people.net.ua/ru/ouractions/summeraction/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Хотілося б відновити тему. Є потреба в 3G-інтернеті - треба найдешевший, стабільний, швидкісний з трафіком близько 1Гб, користуватися буду в Луцьку і Рівному. Хто чим зара користується? враження? Зараз придивляюсь до Піплнет та Інтертелеком. Також цікавить модеми юсб для цих операторів. Ваші думки, панове....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дома маю Укртелекомівськый безліміт, для пересувань по місту взяв Utel.

Тариф U`net 40. 40 грн в місяць = 768 мегабайт.

Про швидкість не скажу, бо використовується тільки для ICQ, хоча on-line радіо за пів дня роботи ніразу не запнулось на ньому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підключився до PEOPLEnet по акційному тарифу "777" (акція триває, якщо не помиляюсь, до 31.1.2010). Абонплата в місяць 77 грн., надається 7 Гб трафіку, але цей трафік розбитий по днях, тобто в день можна використати без переплати не більше, як 7000:30=233Мб

Зв"язок стабільний, швидкість в середньому 250-350Кб/сек

Підключення трохи дорогувате (я заплатив 590грн за модем EC168C +100 грн авансу передплати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...