Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дозвольте запитати шановну аудиорію. (можливо вже така тема була, то вибачаюсь не знайшов )

Питанна по вибору SUBJ, в знаоймого є так би мовити від "Аверсу" людині надоїло вистуховувати про їх проблеми і вирішив

змінияи вищесказаного "провайдера" на без провідникового.

Хто може порадати де краці цінові умови і відповідно краща цінова політика.

наперед вдячний :0005::friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

У Луцьку вже є PEOPLEnet. Але поки ще не офіційно. Найближчим часом почнуть активно продавати. Думаю перших місяців 6-ть, зв'язок буде супер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюся контрактним пакетом Utel U’net 40 за допомогою модему ZTE MF620. Враження позитивні, закачка досягає 200-220 Кб/с. За інших операторів розписуватися не буду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось в тебе космічна швидкість. В знайомого в Струмівці 20 Кб/с.

Прикол в тому, що я живу в центрі. :) БС, я так розумію, на "Авалі". Чим користується знайомий ? До речі, я викладав тест тут

Казали правда, що цим тестом нічого не докажеш, але в моєму випадку якщо 1.8 Мбіт/с, то получається в районі 200Кб/с, як я і писав.

П.С. Модераторів прошу не вважати за флейм даний пост. Просто пояснив свою "космічну швидкість".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладаю резьтати тестування Speedtest.net:

458463467.png

458464328.png

458465061.png

Тестувалось телефоном Nokia 6120c район 33 кварталу. Телефон в режимі UMTS. Приблизно те саме і в Струмівці... Там тестував Nokia 6680. В районі вул. Щусєва (17 школа) тестував модемом Утеловським, таж сама картина. Швидкість далеко не відповідає заявленим, не знаю як там ситуація з іншими операторами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взято з сайту Утел :

Яку швидкість доступу до мережі Інтернет забезпечує Utel?

На сьогодні технічні можливості мережі Utel дозволяють забезпечувати швидкість доступу до Інтернет до 3,6 Мбіт/сек. У середньому ж, швидкість становить від 500 Кбіт до 1 Мбіт (залежно від обладнання, що використовується, завантаженості мережі, відстані до найближчої базової станції та можливостей сайта, з яким Ви працюєте).

Першоджерело тут.

Пробував різними девайсами - між телефоном і модемом получається зовсім інша швидкість. Перевірялося з однієї точки. На підтримці 8-800 оператори казали, що висока швидкість гарантується лише при використанні модемів, які продаються в пунктах продажу Утел.

До речі, пробував своїм же модемом інет в дядька, який живе в Липинах (рівень сигналу десь 20%), швидкість витягував до 900Кбіт/с. В порівняння, рівень сигналу в мене в квартирі 90-95%.

Все, на сьогодні тут закінчую, щоб не отримати РО за

1.1.4. Кілька повідомлень підряд в одній темі протягом однієї доби.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, на сьогодні тут закінчую, щоб не отримати РО за
1.1.4. Кілька повідомлень підряд в одній темі протягом однієї доби.

Це мається на увазі кілька твоїх повідомлень підряд, а на дискусії/обговорення це не поширюється, поскільки ти не сам щось пишеш, а запитуєш/даєш відповіді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Yurik - дякую за роз"яснення даного пункту правил. :) Бо я вже один раз нарвався, більше не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час краще всього підключати Peoplenet. Тільки до вибору модему підходьте дуже уважно. Ютел дуже нестабільний, у Інтертелекому сильно навантажена мережа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ютел дуже нестабільний

А ти користувався ним ???? Аргументи якісь є чи просто так написав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, з 3G Інтернетом я маю діло кожнен день зі всіма операторами відразу, які є у Луцьку. Якщо Вам пощастило сидіти не далеко від вишки то це зовсім не означає, що РАЙ наступив по всьому місту. У мене в магазині швидкість Utel 500-600 Кбіт. Це можна сказати теж супер. Але вдома на 5-му поверсі!!! максимум 200 Кбіт, а не раз соваючись по місту з ноутом взагалі крім мережі Білайну нічого модеми не бачать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И в чем видна "нестабильность"?

У меня ноут во дворе сигнал от роутера не ловит, хотя комп качает превосходно. Это у Датагрупа нестабильный интернет? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний, тоді будемо вважати, що в мене дійсно настав РАЙ у квартирі. :P Тоді як можна пояснити різницю в швидкості між різними девайсами ? Пробував Утелівським модемом Huawei E219 - швидкість на відсотків 30 гірша, ніж при користуванні ZTE. І хотілося б почути який девайс Ви використовуєте. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я їх продаю, є Huawei, Option Icon, ZTE. На даний час в основному сиджу на Інтертелекомі. Але краще Піплнет зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже кое-что продаю, а сижу на Утеле(у меня там практически все нахаляву). Но сейчас лучше Датагруп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сиджу на Інтертелекомі ( у мене халявний 1ГБ ).

От чомусь не зрозумів - навіщо цвиркати перед всіма дилерською "халявою" ??? :angry2:

Топікстартер просив пораду, а не розгортання баталій. Такщо мені здається, що треба залишати відгуки (позитивні/негативні) від РЕАЛЬНОГО користування тим чи іншим безпровідниковим інтернетом. Тоді він реально зможе на чомусь зупинитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От чомусь не зрозумів - навіщо цвиркати перед всіма дилерською "халявою" ??? :angry2:

Топікстартер просив пораду, а не розгортання баталій. Такщо мені здається, що треба залишати відгуки (позитивні/негативні) від РЕАЛЬНОГО користування тим чи іншим безпровідниковим інтернетом. Тоді він реально зможе на чомусь зупинитися.

Кожна жаба своє болото хвалить.

В даному випадку адекватна людина збагнула би, що мова йде про адекватну оцінку. Сподіваюсь топікастер так і зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сиджу на Інтертелекомі ( у мене халявний 1ГБ ).

От чомусь не зрозумів - навіщо цвиркати перед всіма дилерською "халявою" ??? :angry2:

Топікстартер просив пораду, а не розгортання баталій. Такщо мені здається, що треба залишати відгуки (позитивні/негативні) від РЕАЛЬНОГО користування тим чи іншим безпровідниковим інтернетом. Тоді він реально зможе на чомусь зупинитися.

Та нічим я не цвиркаю. От наворот гіг Інтернету на халяву. Я хотів, щоб було зрозуміло. Я користувався Ютел, моя оцінка - мережа сира, користуюсь Інтером - перевантажена. І все. Кожен же має право і можливість вибирати собі до смаку 3G оператора. І на істину в останній інстанції не претендую.

AKapys

Я затер ті слова, що так Вас рознервували. Чес слово, навіть гадки не мав, що так вийде

Mr. Ves

Пан Андрій, можете повірити, нікого і нічого я не вихваляю, а кажу як є. Впаде мережа Піплів, буду казати правду про реальні швидкостя у кожного оператора. Ви ж мене знаєте? Еге ж?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Андрій, можете повірити, нікого і нічого я не вихваляю, а кажу як є. Впаде мережа Піплів, буду казати правду про реальні швидкостя у кожного оператора. Ви ж мене знаєте? Еге ж?

Пан Віталій, власне я Вас підтримував і акцентував увагу, що якщо Ви маючи халяву від якоїсь компанії (Інтер) не вихваляєте її, то така оцінка якнайбільше заслуговує на довіру. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю можливість покористуватися інтернетом Peoplenet, скажу вам, що сигнал в Луцьку стабільний, перевіряв в центрі і на 33-му: біля Варшавки (гуртожиток №6) і на Воїнів інтернаціоналістів. Швидкість відповідає заявленій. Не знаю як там з іншими операторами, але вже з'явилося бажання купити нетбук і взяти модем піплів щоб користуватися не тільки дома, а й в інших місцях :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю можливість покористуватися інтернетом Peoplenet, скажу вам, що сигнал в Луцьку стабільний, перевіряв в центрі і на 33-му: біля Варшавки (гуртожиток №6) і на Воїнів інтернаціоналістів. Швидкість відповідає заявленій. Не знаю як там з іншими операторами, але вже з'явилося бажання купити нетбук і взяти модем піплів щоб користуватися не тільки дома, а й в інших місцях :)

Тоді "підштовхну" Вас :P . У Піплнет по Луцьку буде стояти взагальному 11 БС. Думаю, що якщо і ляже Інтернет, то не раніше як через 6-8 місяців. Тьфу-тьфу-тьфу...

Пан Віталій, власне я Вас підтримував і акцентував увагу, що якщо Ви маючи халяву від якоїсь компанії (Інтер) не вихваляєте її, то така оцінка якнайбільше заслуговує на довіру.

Mr. Ves

Дуже Вам вдячний. :0006:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Маю можливість покористуватися інтернетом Peoplenet, скажу вам, що сигнал в Луцьку стабільний, перевіряв в центрі і на 33-му: біля Варшавки (гуртожиток №6) і на Воїнів інтернаціоналістів. Швидкість відповідає заявленій. Не знаю як там з іншими операторами, але вже з'явилося бажання купити нетбук і взяти модем піплів щоб користуватися не тільки дома, а й в інших місцях :)

Хм. странно. чёта у меня телефон пиплнет в упор не видит. на 33-м.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...