Перейти до змісту

Засновники ThePirateBay.org сядуть за грати.


Serpent

Рекомендовані повідомлення

У вікіпедії є посилання на статті з Кодексу про адміністративні правопорушення. Нічого про резервні копії я там кримінального не знаходжу:
Не плутай адміністративні правопорушення, із порушенням прав інтелектуальної власності.

Це ЗОВСІМ різні речі!

Закон про піратство (інтелектуальну власність) ще не досконалий. Але у ньому не передбачено копіювання аудіо/відео інформації для власних потреб на інші електронні носії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В статті ж написано, що в кримінальному кодексі покарання не передбачене, а про це вказано тільки в Кодексі про адміністративні правопорушення. Ніякої статті про покарання за резервне копіювання я там не знайшов. Тобто якщо воно не передбачене, то за це ніхто відповідальності нести не буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да ну?

Стаття 176. Порушення авторського права і суміжних прав

1. Незаконне відтворення, розповсюдження творів науки, літератури і мистецтва, комп'ютерних програм і баз даних, а так само незаконне відтворення, розповсюдження виконань, фонограм, відеограм і програм мовлення, їх незаконне тиражування та розповсюдження на аудіо- та відеокасетах, дискетах, інших носіях інформації, або інше умисне порушення авторського права і суміжних прав, якщо це завдало матеріальної шкоди у великому розмірі, -

караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, -

караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією всіх примірників творів, матеріальних носіїв комп'ютерних програм, баз даних, виконань, фонограм, відеограм, програм мовлення та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для їх виготовлення.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища щодо підлеглої особи, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Примітка. У статтях 176 та 177 цього Кодексу матеріальна шкода вважається завданою у великому розмірі, якщо її розмір у двісті і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, а завданою в особливо великому розмірі - якщо її розмір у тисячу і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

(У редакції Закону України

від 22.05.2003 р. N 850-IV)

Стаття 177. Порушення прав на винахід, корисну модель, промисловий зразок, топографію інтегральної мікросхеми, сорт рослин, раціоналізаторську пропозицію

1. Незаконне використання винаходу, корисної моделі, промислового зразка, топографії інтегральної мікросхеми, сорту рослин, раціоналізаторської пропозиції, привласнення авторства на них, або інше умисне порушення права на ці об'єкти, якщо це завдало матеріальної шкоди у великому розмірі, -

караються штрафом від двохсот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

2. Ті самі дії, якщо вони вчинені повторно, або за попередньою змовою групою осіб, або завдали матеріальної шкоди в особливо великому розмірі, -

караються штрафом від тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років, з конфіскацією відповідної продукції та знарядь і матеріалів, які спеціально використовувались для її виготовлення.

3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені службовою особою з використанням службового становища щодо підлеглої особи, -

караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

(У редакції Закону України

від 22.05.2003 р. N 850-IV)

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В статті ж написано, що в кримінальному кодексі покарання не передбачене, а про це вказано тільки в Кодексі про адміністративні правопорушення. Ніякої статті про покарання за резервне копіювання я там не знайшов. Тобто якщо воно не передбачене, то за це ніхто відповідальності нести не буде

яке резервне копіювання ?

чьо ти до нього прицепився ?

ти пропонуєш у відповідь на звинувачення в піратстві казати "а я просто резервне копіювання зробив" ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це я веду до того, що АБСОЛЮТНО ВСЕ, скачане з інета (окрім opensource/freeware продуктів) - піратство.

От коли на офіційному сайті Кіркрова (чи будь-кого) ти побачиш напис: "Цей альбом розповсюджується "as is" , качайте на здоров'я", тоді це можна вважати не піратством.

Кожна копія пісні з диску - тиражування. Це ж саме стосується фільмів. Фільм є ліцензійним лише на DVD/Blu-ray/VHS і тому подібному носію і все. Кільканадцять сотень пісень на диску із наклейкою про "ліцензію" - фуфло!! Ріпання всілякі, демукси/ремукси - це лише спосіб тиражування!

Не доведеш ти нікому в суді, що ти не збирався його розповсюджувати!

Ладно. Я За Бухту. Бо я не маю доходів таких, щоб купувати (замовляти через інет, тощо ) справжніх ліцензій. Це вихід для нас всіх.

Сьогодні Бухта - завтра торрентс.ру..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я мав на увазі, що коли відчуваєш різницю, тоді й розумієш необхідність. Ніяких 320Кбрс не зрівняється із справжнім якісним звуком. Звичайно ж слухати 320кбрс і 5.1 в ДТС на "дерев'яних" Gembird/Sven і т.д. - пофіг.

Але коли те ж саме ти вмикнеш на самій простій hi-fi апаратурі навіть 2.0 (чи 2.1) не кажучи про 5.1 чи 7.1 .... тоді питання відпадуть самі собою.

Zheny@, да слышал я разницу. И видел. Но я принадлежу к заявленным 90% ;)

Мне хватает колонок за 65 у.е. (собранных наполовину из коплектующих используемых в hi-fi технике). У них достаточно хороший звук.

А тратить деньги на высококлассные колонки, усилитель к ним, стойки для них, ДВД-плейер или проф.муз.центр, дорогие и качественные аудиокабеля... могу, но не буду. Потому что выделять для прослушивания музыки отдельную акустически подготовленную комнату не входит в мои приоритетные планы :_37:

Ти не зрозумів. Якість цього 'ширпотреба" кожного разу зростає. Навіть інтегрована звукова карта зараз звучить дуже добре в порівнянні з аналогами десятирічної давності

Ну так и зачем платить больше? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Бухта - завтра торрентс.ру..

Врятлі торрентс.ру закриють, адже вони перестрахувались і замутили таку фішку як "закрыто по просьбе правообладателя"! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Бухта - завтра торрентс.ру..

Врятлі торрентс.ру закриють, адже вони перестрахувались і замутили таку фішку як "закрыто по просьбе правообладателя"! :)

Це вже навіть на Рапіді і всіх інших файлообмінниках є. На днях не міг скачати файло. не встигав. Закривали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є велика різниця, шо ви копіюєте. Якщо я чесно купив диск, то я маю всі права зробити з нього копію тільки для особистого використання, а не для розповсюдження по торенті. Закони цього ніяк не забороняють.

Якщо виходити з вашої логіки, то тоді взагалі незаконно використовувати, наприклад, DVD-writer, плеєр чи телефон, бо вони дозволяють незаконне копіювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не зовсім так.

ТИ купив диск, зробив копію і тримаєш на вінті.

Тяжко буде пояснити в суді, що ти не для розповсюдження зробив копію. В штатах закон дозволяє тримати копії того що ти навіть не маєш в себе на дисках. Поки не доказано, що ти його розповсюджував. У нас же - пох.. маєш, значить розповсюджуєш.

А ДВД приводи - можу писати музику власного виробництва, файли. Знову ж власні. Відео власного монтажу. МОжу копіювати навіть Віндовс ліцензійний. При умові, що він корпоративний і мені його треба розповсюдити на 26 областей України! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня. Кто закрывает Torrents.ru?

Год выпуска: 2009

Страна: Россия

Жанр: документальный

Продолжительность: 4mn 18s

Режиссер: нтв

В ролях: сторонники и противники файлообменных сетей

Описание: Сегодня Стокгольмский суд признал виновными в нарушении авторских прав четверых человек,

основавших файлообменник "The Pirate bay". Коснется ли это решение российские файлообменные

сети?

Доп. информация: сюжет из программы "Сегодня"

Качество: TVRip

Формат: MPEG

Видео кодек: MPEG2

Аудио кодек: MP3

Видео: MPEG2 Video 576x480 (4:3) 25.00fps 2354Kbps

Аудио: Audio: MPEG Audio 32000Hz stereo 224Kbps

80 мб

http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1765303

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ДВД приводи - можу писати музику власного виробництва, файли. Знову ж власні. Відео власного монтажу

А чим ти доведеш, що фільми і музика твого власного виробництва? Значить тебе так само можна до відповідальності притягнути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

case0lc, це вже схоже на словесний понос. Порушення авторських прав на те і є порушенням, що якщо ніхто не проти твого медіа (проти в розумінні, що воно крадене) значить нічиї права не порушено. Проведуть експертизу :lol: (під питанням чи воно комусь треба, якщо це дійсно аматорське відео/аудіо), пошукають Аdobe Premiere і Audition як одні з найдорожчих програм для цих цілей і зроблять висновки - "казнить нельзя помиловать" (кому вставлять де треба).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ісходнікі" - записане мною на мою камеру. Пісні, що я сам заспівав.

Зрештою ми не про те. Про перевірки інша тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тоість, хтось заспівав один раз, а потім розмножив міліон раз, то це чесно? недумаю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из ходатайства гильдий рыботорговцев и булочников города Эйн Шева к римскому прокуратору Иудеи, Самарии и Идумеи Понтию Пилату

«…после чего вышеозначенный Иешуа из города Назорета с помощью неизвестной нам технологии (называемой им «чудо господне» - однако наши эксперты, книжники и фарисеи, категорически отметают данную терминологию) сотворил огромное количество нелегальных копий от двух рыб и пяти хлебов. Точный размер убытков подсчитать невозможно, однако то обстоятельство, что таким преступным способом было накормлено более 5 000 (пяти тысяч) человек и остатков от нелегально размноженных рыб и хлебов хватило на 12 (двенадцать) полных коробов, говорит о многом. Упущенная выгода составляет, как минимум, те 200 (двести) динариев, которые ученики вышеозначенного Иешуа изначально намеревались потратить на провизию в магазинах нашего города, до того, как преступник начал свою незаконную копировальную деятельность.

Следует указать, что с каждой проданной рыбины платим мы в казну 1 (одну) лепту, а с буханки – 2 (две) лепты. Таким образом, преступник обокрал не только нас, добропорядочные торговые корпорации законопослушного города Эйн Шева, но и самого Кесаря Тиберия, да продлятся годы его жизни вечно!

Дело принимает государственный оборот. Нижайше просим внять нашему ходатайству и арестовать вышеуказанного преступника, дабы оградить экономику вверенных Вашему попечению провинций от дальнейших губительных потрясений…»

sparrow-hawk.livejournal.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суд над The Pirate Bay был предвзятым

Срочная новость! Спустя почти неделю после обвинительного приговора по делу The Pirate Bay выяснилось, что судья Томас Нурстрём числится сразу в нескольких организациях, остаивающих интересы правообладателей, где работает вместе с представителями обвинения. Всё указывает на то, что суд был предвзятым.

PS следующую запись в ЖЖ читать тоже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю период дикого запада в нете закончится достаточно быстро.

даже быстрее чем некоторые думают.

сразу как только существующие революционеры / хакеры / пираты /

антикопирасты подрастут.

они же своими руками всех загонят в такой жесткий информационный тоталитаризм,

что бумажные библиотеки прошлого покажутся нереальной сказкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю период дикого запада в нете закончится достаточно быстро.

даже быстрее чем некоторые думают.

сразу как только существующие революционеры / хакеры / пираты /

антикопирасты подрастут.

они же своими руками всех загонят в такой жесткий информационный тоталитаризм,

что бумажные библиотеки прошлого покажутся нереальной сказкой.

я смотрю, ты безудержный оптимист

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...