Перейти до змісту

Тарас Бульба (2009)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Видео: 720x304, 2276 kb/s

Аудио: AAC LC 197kb/s (2ch)

Размер: 1,94 GB

Це вже щось близьке до DVDRip ;)

По чому ти судиш? Відео зняте мобільним телефоном з камерою в 0,3 Мпікс можна перекодувати з такими ж параметрами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Видео: 720x304, 2276 kb/s

Аудио: AAC LC 197kb/s (2ch)

Размер: 1,94 GB

Це вже щось близьке до DVDRip ;)

По чому ти судиш? Відео зняте мобільним телефоном з камерою в 0,3 Мпікс можна перекодувати з такими ж параметрами.

Вище є скріни, і це явно не мобільним знято

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребят - кено проросийское , откровенная наглая пропаганда , смотреть без отвращения невозможно...

почитайте к примеру что на kino-govno.com пишут ... я бы конечно стихи не писал а гораздо проще и суровее слал на... жалко ступка запомоился таким.... оч жаль .. бабло побеждает зло :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Banzai kino-govno та oper.ru - не показники.

Ти висловив свою думку і це добре.

Нехай кожен сам визначиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Zheny@ якість чудова! тепер можна дивитися і насолоджуватися фільмом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постановка батальних сцен, що показані у ролику, явно далека від ідеалу :(

Я якраз був у Кам'янці-Подільському, коли там знімали цей фільм. В мене збереглося багато фото і відеозаписів процесу зйомок. Мушу визнати, що зйомки теж велися "нудно" - то стадо одних поскакало, то стадо інших поскакало... і так й скакали один коло іншого. Ніяких сутичок, тільки крики з динаміків: "Знамя пєрєдай, пєрєдай знамя! Куда ти єво тащіш?!"

Але двдскрін (досить непоганий за якістю) з торрентів скачав - треба буде глянути в цілому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ребят - кено проросийское , откровенная наглая пропаганда , смотреть без отвращения невозможно...

:angry:

Пророссийское- это плохо?

Гоголя читали?

Тоже откровенная наглая пропаганда?

Посмотрите фильм!!!

На украинском будет смотрется значительно лучше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гоголя читали?

Тоже откровенная наглая пропаганда?

(друге видання, щедро виправлене царською цензурою, на основі якого і зняли кіно) - Так

ппц звідки ви лізете ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задум фільма хороший, а зняли - фуфлово! Музика та тупа харить, кожні 10 її включали до середини фільму, вбив би того композитора! Ступка зіграв добре, та ще пару чоловік, фільм взагалом невразив нічим, немає цілісності матеріалу. Знімати по книжці можна набагато краще!

Моя оцінка: 1/10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для любителей "исторических" кин будет позновательно почитать это и это

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився...

Аццтой!

і скажу пачіму:

це не художній твір, це великий ідеологічний плакат. Аляпуватий, незграбний, і навіть гра Ступки усю цю хистку споруду не робить стрункою, гарною, витонченою.

з перших кадрів харить, коли козаки починають з маасковским акцентам гаваріть: так і чекаєш, що десь зараз для зв"язки слів вліплять коротке бльдь.

Гра більшості акторів ходульна, схематична- враження, що самі до кінця не розуміють, що мають грати: особливо це відчувається це по Ігорю Петренку(Андрій), актору, який грає знятого з посади громадою гетьмана-це взагалі типу мимо проходив а його попросили на 15 хв затриматись і швиденько підіграти.

На фото мені дуже подобався у образі козака Боярський, але коли він починає у фільмі говорити, починаються "пригоди Д"Артаньяна на Запорізькій Січі".

А сцена бою, у якій чотири сцени загибелі козаків, кожна з яких супроводжується підводкою закадрового голосу, а потім кожен з них встигає сказати коротку промову, яку закінчує "нехай цвіте, пахне, родить, живе, дає усім трєндюлєй Русская зімля"-ну це бля карикатура уже.

Музичько-окрема тема. Щиро здивувався, коли у одній сцені маестро Корнелюк усе-таки використав якісь народні українські мотиви і навіть якісь цимбалєта:) головна тема початковим програшем мені нагадувала вступ до до пісні группи Чай Вдвайом "И даже в середине мая моя любофб к тебе немая"

Батальні сцени "зяють" пустотами і здається, що б"ється козаків 20-30 у кожній сцені.

Про недолугу еротичну сцену взагалі промовчу- головна її ідея-не показати хирляву неапетитну тілобудову Андрія . Тому й незрозумілі рухи незрозуміло чого на фоні світла з вікна і трішки панноччиних цицьок. Визнаю, цицьки хороші.

Зачепила єдина сцена: коли катують Остапа і очі Бульби, який стоїть у натовпі-сповнені затамованих горючих сліз, його стиснутий болем і гордістю за сина голос.

Знаєте, я здивувався, що ця сама людина зняла " Собачье сердце"-фільм тонкий і вишуканий.

І, звичайно, невеличкі порівняння- звичайно ж, з Огнєм і Мєчем.

Бюджет Бульби 516 000 000,00 рублів(це більше 15 млн. дол по курсу 1:34). є варіант- що 25 млн доларів.

Боджет Огнєм і Мєчем - 8 000 000,00 млн. доларів.

ну я розумію, 10 років пройшло, інфляція і т.д. Але на Бульбі половину точно спи..дили :D

Тепер згадаймо батальні сцени у бульбі і Огнєм...навіть сцени в багнюці Бортко постарався використати. У Огнєм- драматично невдалий маневр війська, відчуття поразки і т.д., у Бульбі- пацани в калюжі б"ються, а кругом сухо.

а бої, а військо навколо замку- у ОіМ здається, що у кожному бою тьма воїнів, кадр щільно заповнений.

і про еротіку: ви пам"ятаєте сцену танцю у ОіМ? Коли пан Ксетушський танцює з героїнею Ізабелли Скорупко на гостині у її родини?? їх очі? їх закохані обличчя? її руки? її коси, що обвивались навколо його шиї? гнів Богуна?!

і сісєк показувати не треба, така еротєка...

І про козаків: у бульбі вони такі самі пияки і гульвіси, як і у ОіМ. Але у бульбі вони карикатурні, несправжні. Вони вусаті дядьки з плакату "навіки разом", у шароварах яких лежить зім"ятий папірчик з текстом "передсмертного виступу".

а у ОіМ це суворі воїни, прості, грубі, жорстокі але спокійні в бою і завжди готові до смерті. І вмирають вони просто бо це бій і ворог їх уразив.

і окремо про музику: згадаймо ніжну тему "ой, чий то кінь стоїть.." з ОіМ. Як гарно, як вдало, як доречно як бережно використано там музичний матеріал.. чи згадаєте ви зі звукового ряду попсові сінтєзатори?

я не читав Огнєм і Мєчем Сєнкевіча, але за відгуками- книга така пропольська і нищівно антиукраїнська, шо Гоголь у бульбі просто зразок "несамодержавності і неруськості":)

Але Гофман зумів зробити з такого твору художнє полотно, історію кохання людей і боротьби народів, історичну картину, а не агітаційний плакат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чесно кажучи, чекав від екранізації більшого, розчарований ... <_<

Тому довелося залізти сюди і в власній уяві "перезняти" фільм. перечитуючи цей твір Гоголя. :horse:

Мій варіант мені сподобався більше ;)

З.І. Рецензія Tolik_lt-а дуже сподобалась :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але так собі і уявляла. Чи то після адмірала і мушкетерів уже від гучних реклам очікуєш лайно?

Знаєте, я здивувався, що ця сама людина зняла " Собачье сердце"-фільм тонкий і вишуканий.

Ага, те саме з  Юнгвальд-Хількєвічем. Бачила його на ОРТ, де обговорювали його ж новинку. Виявляється він стільки душі туди вклав... <_<

І як це пояснити? Вони знімали фільми з мізерними бюджетами, при наявності цензури, але їх і сьогодні переглядати хочеться, хоч і діалоги напам"ять знаєш.

І як може Ступка на таке закривати очі  :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенести фільм у розділ "куплю/продам" чи "барахолка"?

купляються і продаються - ВСІ (навіть Ступка)

барахло - це про фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора дивився в Проміні.

Фільм сподобався.

І музичка, та що кілька раз повторювалась - теж приєна.

Хороший фільм!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один Миколайчук міг так передати дух козацтва, що й за 15млн. не купиш.

але зрештою 15 лімонів для Бортка ніхто б не дав на висвітлення справжнього козацтва, бо це вже був би удар проти імперії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чому, але так собі і уявляла. Чи то після адмірала і мушкетерів уже від гучних реклам очікуєш лайно?
Знаєте, я здивувався, що ця сама людина зняла " Собачье сердце"-фільм тонкий і вишуканий.

Ага, те саме з  Юнгвальд-Хількєвічем. Бачила його на ОРТ, де обговорювали його ж новинку. Виявляється він стільки душі туди вклав... <_<

І як це пояснити? Вони знімали фільми з мізерними бюджетами, при наявності цензури, але їх і сьогодні переглядати хочеться, хоч і діалоги напам"ять знаєш.

І як може Ступка на таке закривати очі  :(

А Ступка з когорти яворівських - талановитий хахол прі дворє імператора, таких "міністрів української культури" було багато і багато ще буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...