Перейти до змісту

Тарас Бульба (2009)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Ром, Миколайчук створив образ жартівлививй, дещо лагідний:) Він все-таки актор поетичного плану більше.

Знаєш, хоч Домогаров і росіянин, але його Богун- більш вогняний образ:гарячий, нестримний, запальний. є у ньому щось від чорта, але й від Бога:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Недивитимусь!

Хай дивляться ті хто його знімав.

Ні ні подивлюсь щоб плекати у серці почуття незмінні до братів моїх старших... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивитися варто! не дивитися можна всяку муть і американські комедії, бо це трата часу

а цей фільм варто подивитися, щоб сформувати свою думку, а якщо таке висвітлення козаків спровокує реакцію наших кінематографістів дати свою відповідь - так це тільки позитив!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим пам`ятники всякі строїти і святкувати різні дати, краще б наша влада ці гроші пустила на який-небудь фільм про визвольну боротьбу, про Івана Сірка, або Сагаййдачного.....чому в Росії находять бабло щоб когось обісрати, а в нас не можуть найт ( навіть міліардери ті самі) кілька лямів для підтримки національної ідеї і історичної справедливості.....давайте створим акцію! всеукраїнську! на збір бабла для зйомки фільму про козацтво, або типу того! треба шось робить бо задавлять))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчера посмотрел фильм, на одном дыхании. Очень понравился! Действительно фильм стоит внимания.

Снят четко по книге, даже фразы четко со слов Гоголя взяты.

И нету там никакой пророссийской пропаганды. Если кто-то историю плохо знает и не может отличить слово русский и российский, так это уж самих себя винить надо. Русская земля - это Святая Русь (от Карпат и до Урала). А тем у кого везде москали мерещутся - нужно лечиться. И козаки не за царя боролись, а за Православную веру.

Так, что если кто-то не хочет смотреть, это их личное дело, пусть не смотрят. Но фильм снят четко по книге, которая писалась талантливым украинским писателем, четко по истории.

А то что уже сняли не столь зрелищно, как привыкли видеть, ну тут уж бюджет дает о себе знать. Конечно по сравнению с тем же Турецким Гамбитом, смотриться фильм бюджетным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивися це кіно тільки для галочки. Ніякого приємного враження від цього фільму я не отримав. Особливо запам'яталось як вмирали козаки від ворожих сабель (перед цим перерізавши штук 10 нападників кожен) і замість того щоб померти спокійно, всі дружно кричали про велику Русь, яка всім покаже (до кінця фільму від подібних фраз, точніше від їх кількості аж плювати хотілось)... Хотіли зробити, напевно, щось на зразок "300 спартанців", а вийшло "банда 300 козаків". Невже ви не побачили рухів, які робив Ступка під час битви: рухи чоловіка старшого віку, а не відважного рицаря, який кладе всіх наліво і направо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю DVDRip отакий:

Формат: AVI

Видео: XviD at 1751 Кбит/сек, 704 x 288 (2.444) at 25.000 fps

Аудио: AC3 at 448 Кбит/сек , 6 каналы, 48 КГц

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію Ступку,як він повівся на таке-ходити кричати "за Русь",ще б "за батюшку-царя"крикнув.Музика відстій,баталії теж.Українську мову,можна й цих акторів і режисера толкового(не знаю кого) і було б краще набагато.Проти "Вогнем і мечем"миє ногі,рукі і вуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ступка на коні то не сидів :) Навіть по тому як він "їде" видно, що це змонтовано ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не розуміюсь на таких справах,просто бачила що є ріп на сайтах але не можу скачати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивився. Два роки тому бачив зйомки цього фільму, а тепер глянув в цілому. Враження - суцільні протиріччя.

Дійсно, насичений фільм пропагандою "сілушкі русской". Вирішив я заглянути в першоджерело - в "Тараса Бульбу" Гоголя. І що виявилося? Є два тексти: редакція 1835 року, та трошки пізніша редакція 1842 року. Так от, в першій редакції букви "русс" зустрічаються лише тричі; в другій редакції - я навіть не намагався порахувати, так багато згадок про "русскую землю", "русских витязей". І фільм є викладом другої редакції повісті.

Цікаво, у зв'язку з чим Гоголь вирішив переробити первісний свій твір - з буйного, розхристаного, неприкрашеного, і, я вважаю, реального - на причесаний, згладжений та сповнений проросійської пієтики? Не треба бути видатним істориком чи аналітиком, щоб знати, за наказом якої цариці було зруйновано Січ Запорізьку. То чи не є глумлінням вкладати в вуста помираючих козаків слова осанни тим, хто погубив їх волю?

Противно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...