Перейти до змісту

Допоможіть знайти достойну двд-ріпалку


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Вже не перший день мучусь, і іняк не можу швидко і без геморою ріпати ДВД-диски. Одні фласкмпегом не відкриваються, інші закодовані і т.д. Часом для того, щоб зріпити двдшнік, доводиться використовувати 3-4 різні програми (від двддекодера і ВОБМерже до Віртуалдаба). Хочеться найти якусь одну програму, яка б вміла:

1. Ріпати як двд-диски, так і vob-файли.

2. Ріпати захищені двд.

3. Давати можливість регулювати не лише бітрейт, а й інші настройки кодека (цікавлять ДівХ і ХвіД).

4. Розбивати кінцеве відео на кілька фрагментів (наприклад, на диски по 700 мб).

5. Не спотворювати пропорції екрану, не розсинхронізовувати звук і відео).

6. Підтримувала б двопрохідне кодування.

В принципі, це основні вимоги. Пробував XDVD ripper - надто проста софтятіна, крім того, не бачить встановленого в мене в системі ДівХ кодека. Так само пробував Xilisoft DVD Ripper platinum - він дозволяє лише міняти бітрейт кодека, а всі інші настройки змінити неможливо, оскільки немає можливості викликати вікно настройок кодека.

Будь-ласка, допоможіть лінком. Може, щось на Луцьких мережах завалялося?

І, крім того, може хтось порадить нормальний відеокнвертер, який би підтримував широку масу форматів і так само дозволяв би міняти настройки кодеків?

Заздалегідь дякую!

Будуть двдріпери - буде й відео! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже не перший день мучусь, і іняк не можу швидко і без геморою ріпати ДВД-диски. Одні фласкмпегом не відкриваються, інші закодовані і т.д. Часом для того, щоб зріпити двдшнік, доводиться використовувати 3-4 різні програми (від двддекодера і ВОБМерже до Віртуалдаба). Хочеться найти якусь одну програму, яка б вміла:

1. Ріпати як двд-диски, так і vob-файли.

2. Ріпати захищені двд.

3. Давати можливість регулювати не лише бітрейт, а й інші настройки кодека (цікавлять ДівХ і ХвіД).

4. Розбивати кінцеве відео на кілька фрагментів (наприклад, на диски по 700 мб).

5. Не спотворювати пропорції екрану, не розсинхронізовувати звук і відео).

6. Підтримувала б двопрохідне кодування.

В принципі, це основні вимоги. Пробував XDVD ripper - надто проста софтятіна, крім того, не бачить встановленого в мене в системі ДівХ кодека. Так само пробував Xilisoft DVD Ripper platinum - він дозволяє лише міняти бітрейт кодека, а всі інші настройки змінити неможливо, оскільки немає можливості викликати вікно настройок кодека.

Будь-ласка, допоможіть лінком. Може, щось на Луцьких мережах завалялося?

І, крім того, може хтось порадить нормальний відеокнвертер, який би підтримував широку масу форматів і так само дозволяв би міняти настройки кодеків?

Заздалегідь дякую!

Будуть двдріпери - буде й відео! :)

Я для грабання вобів користуюсь GordianKnot Rip pack, а для перекодування вобів в DivX - DrDivX...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ріпання, на мою думку, найкраще підійде AutoGordianKnot: http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Mult...DVD%20to%20AVI/

а для зняття захисту і "регіонів" DVD Decrypter 3.5.2.0 (для АГК він також потрібен)

DVD_Decrypter_3.5.2.0.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для ріпання, на мою думку, найкраще підійде AutoGordianKnot: http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Mult...DVD%20to%20AVI/

а для зняття захисту і "регіонів" DVD Decrypter 3.5.2.0 (для АГК він також потрібен)

Паддержал на 100%!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чогось іншого немає? Бо, по-перше, колись мучився з ГордіанКнутом - нічого не вийшло. По-друге - ненавиджу програми, які разом з собою ставлять ще купу всякої х..йні, незрозуміло для чого вона. І по-третє - скачаний з ЛМ дистрибутив після установки відмовився запускатись, пишучи на екрані:

post-263-1152187108.jpg

post-263-1152187138.jpg

Можливо, є щось менш розумне, більш ламерське? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в принципі АГК проста як двері.

те шо вона з собою ставить тра для її роботи, но воно все запускається автоматом, звернуте в значок, і не повинно тебе хвилювати.

а те шо вона не запускається - значить або криво скачалась, адо криво стала.

скінув нову версію в обмінник:

ftp://lm:[email protected]/AutoGordianKnot.2.27.Setup.exe

ftp://lm:[email protected]/SetupDVDDecrypter_3.5.4.0.exe

спочатку DVDDecrypter'ом скідаєш воби на діск (попутно воно знімає захист), а поім АГК переводиш в А\/І.

P.S. ГК і АКГ єто таки двє большиє разніци :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому й проблема, що AGK -- занадто проста. Мені більше подобається FlaskMPEG, бо в ній можна набагато більше параметрів ручками крутити. Але вона не дружить з AC3 звуком, приходиться його потім ручками накладати. І ще кажуть що вона щось не так працює з новітніми DivX'ами, хоча особисто я глюків не помічав.

Ну і ще одне -- для AGK потрібно DVD диски "особливо" переписувати на вінт, перш ніж пережимати. Надоїдає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АГК чудова прога. Підтримую всіх что нею користується, хоча є і свої недоліки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і ще одне -- для AGK потрібно DVD диски "особливо" переписувати на вінт, перш ніж пережимати. Надоїдає...

"особливо" треба переписувати, якщо на діску стоїть захист або поставлені "регіони" в інших випадках поканає і так (в останій версії АГК, в інших не знаю). Вся ця "особливість" робиться DVDDecrypter'ом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі, так і виходить, що одного нормального софта, який би дозволив виконувати всі операції, немає. Я особисто тепер переписую воб-файли на вінт, програмою VOBMerge обєдную їх в один файл. Після того заганяю цей файл в VirtualDub MPEG2 (який розуміє MPEG2), а Дабом я користуватися вмію :). Єдиний недолік Даба - він не вміє виставляти пропорції екрана (aspect ratio), доводиться це робити настройками кодека, що трохи сповілюнює процес кодування. Та й не кожен кодек має ці настройки. Зате є і нормальна робота зі звуком (в т.ч. АС3), синхронізацією звуку і відео, всіма відеокодеками системи, фільтрами, деінтерлейсом, двопрохідним кодуванням, планувальником задач і т.д.

Але все одно буду шукати щось краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Matfak

Дякую, залита тобою версія нормально поставилася і запрацювала. Я так зрозумів, що двопрохідне кодування там на автоматі виставлено. Цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєа, не автомат!

а ващє там є Tutorial вбудований, де всьо описано "на пальцях", так що проблем ніяких...

я з ним запрацював після 15 хв. ознайомлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всім дякую! Прога дійсно класна. Великий плюс - це те, що працює не тільки з ДВД, а й з іншими форматами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Закиньте будь ласка її ще раз в папку Soft на файлообміннику бо я її щось там небачу!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...