Перейти до змісту

Цифрове телебачення U.TV від Укртелекому


Рекомендовані повідомлення

Лідер телекомунікаційного ринку України ВАТ «Укртелеком» презентує сучасне інтерактивне цифрове телебачення (IPTV) під торговою маркою U.TV. Клієнти Укртелекому першими в Україні отримають послуги сучасної телефонії, високошвидкісного Інтернету та цифрового телебачення від однієї компанії.

З 25 березня 2009 року скористатися перевагами U.TV, оцінити високу якість та виняткові можливості послуги можуть абоненти Укртелекому у Києві та області, на Вінниччині та Запоріжжі. Послуга цифрового телебачення доступна у спеціальному пакеті послуг «ОГО!+U.TV», як для нових, так і для існуючих користувачів послуги «ОГО!». До 31 травня 2009 року мінімальна вартість пакету послуг «ОГО!+U.TV» відповідає вартості послуги «ОГО!» за тарифним планом «ОГО! 1+» — 100 грн.

Читати далі

і ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це означає, як навернеться сервак, то непрацюватиме ні інет ні телік :)

А якщо серйозно - 100 грив імхо дорого. За пару міс. юза можна середній супутниковий комплект з емулятором купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

класно придумано ) але дорогувато трохи 100 грн за 26 каналів! Ще й модеми не дешевенькі, а якщо ще додати тв-приставку, як на мене то краще вже собі супутникову антену поставити ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побачим, я собі замовив через сайт, правда ше не знаю чи є техможливість...

тим більше зараз воно в ходить в абонплату за інтернет..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але дорогувато трохи 100 грн за 26 каналів
відповідає вартості послуги «ОГО!» за тарифним планом «ОГО! 1+»

Тобто переглядати телебачення зможуть користувачі тарифного плану «ОГО! 1+» і вище, тобто сама послуга перегляду телебачення по суті буде безкоштовною і надаватиметься, як бонус, за бажанням абонента, на скільки я зрозумів з вище написано - не так вже й дорого ;)

Ще й модеми не дешевенькі

Але й не занадто дорогі.

а якщо ще додати тв-приставку

З цим згоден - приставка, сцуко, дорога.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На сьогодні ми пропонуємо для перегляду 26 ретельно відібраних рейтингових каналів України, Росії та світу:

і в списку Перший Національний (УТ-1)

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 100грн можна мінімальний НТВ пакєт купити .... чім дивитися той мєга рейтинговий УТ-1 і компанію ..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо все так як каже nameless і доплачувати за перегляд ТВ не потрібно, або після завершення тестів доплата за ТБ буде коштувати не більше 20-30 грн то підключення послуги має сенс.. хоча я телебачення практично не дивлюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якщо ще додати тв-приставку

З цим згоден - приставка, сцуко, дорога.

скорее всего вещание пойдет броадкастом

можно обойтись и без специфического железа... имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо ше треба буде докуплювати якесь залізо то я точно пас ...

мені від того тєліка не холодно не жарко ...

і дійсно зробили б шо якшо береш ОГО1 або більше, то послуга ТВ в бонус ... оце було б реально круто =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 25 березня 2009 року скористатися перевагами U.TV, оцінити високу якість та виняткові можливості послуги можуть абоненти Укртелекому у Києві та області, на Вінниччині та Запоріжжі.

Прошу звернути увагу, ця послуга у Луцьку та Волинській області ще недоступна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми як завжди ..

все вирішимо, а потім будемо пів року чекати, коли ж нам це підключать =)

а ха ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

250 баксів за приставку?

Каналів би побільше і я взяв би. Як бонус до ОГО.

Дружина була б довольна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комплект: мультимедійний ADSL-модем Sinope 568+ і телевізійна приставка Amino 130 - 1828,50
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

замовив я ту послугу через сайт вчора, сьогодні подзвонила дівчина і сказала що вони будуть мати на увазі шо я хочу дану послугу, порекомендувала слідкувати за новинами, коли Волинська обл буде в списку, то знов задзвонити або амовити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комплект: мультимедійний ADSL-модем Sinope 568+ і телевізійна приставка Amino 130 - 1828,50

ізвольтє ...

но я УТ-1 і команію рейтингових каналів вже по тєліку подивлюся =)

а ха ха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорее всего вещание пойдет броадкастом

можно обойтись и без специфического железа... имхо.

Ні.

но я УТ-1 і команію рейтингових каналів вже по тєліку подивлюся =)

Так =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...