Перейти до змісту

Виділений IP


Рекомендовані повідомлення

Port Forwarding=віртуал сервер

Порт форвардінг - для вебкамери, а для всьго іншого, в принципі не потрібно, варто лише ДінДНС на роутері прописати (Як писав Серьога вище).

Приклад: ftp://zhekaice.homeip.net/

Пробую і Port Forwarding, по ФТП видає "Внутренняя ошибка в модуле FTP", а по WWW викідає всерівно на модем чогось, хоть в Server IP я вивставив 192.168.1.9 порт 80 (мій компік).

де ще задається перенаправлення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

2 Топіккастер

Важливим параметром є к-ть камер, чи будуть вони кольорові (ч/б) та ширина каналу інета, адже система передачі відео систем відеонагляду відрізняється від передачі зображення вебкамерою аляСкайп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не грає ролі якщо переглядатись буде через RDP екрану реєстратора.

Для прикладу практично всі ІР камери d`link мають вбудовану підтримку dyndns і вміють виводити відео на сторінку для перегляду браузером. В випадку з такмим камерами варто було б прокинути 4 порти по такій схемі:

728b8c6b5e05.jpg

Якщо всі камери підключаються до компа і перегляд відбувається спец-софтом, то краще прокинути на роутері порт для RDP (tcp 3389) і налаштувати вінду для прийому RDP з'єднань.

Як варіант вхідний роутерний порт може відрізнятись від 3389 для безпеки (складніше буде визначити, що за сервіс розміщений на порту) а на виході звести все до дефолтового , або ж підправити його значення в реєстрі.

6095997adb6c.jpg

Також можна переглядати це все через Radmin, Remote Office Manager. Але для цього потрібно буде вимкнути оверлей в налаштуваннях програми перегляду камер, хоча вище наведені програми підтримують його передачу.

Можна скористатись програмою віддаленого керування TeamViewer. Вона є безкоштовною для не комерційного використання і не потребує прокидати вхідні порти, для її роботи не важлива наявність білої ІР адреси, так як вона працює через виділений сервер в Internet.

Ще я помітив, що автор пробував перевірити правильність прокидання портів.. якщо ви перевіряєте це в мережі де прокидаєте, то нічого не вийде. Тестить треба ззовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не грає ролі якщо переглядатись буде через RDP екрану реєстратора.

Мабуть все-таки має роль.

Раз готові тратити кошти на створення системи контролю на віддалі, то розраховують, що вона буде ефективна і "окупиться", а ефективність на пряму залежить від того, що буде на екрані. Ці три параметри напряму впливають на "реальність" відео, а відповідно і інформативність. Як на мене, то налякати підлеглих значно простіше створенням 2-3-х муляжів (корпус та не забуваєм шнури) з випадковим "розголошенням" можливості дистанційного контролю, а самому зливати періодично інформацію на HDD і переглядати.

З.І. Якщо ж не буде людини яка постійно конролює відео, то вибірковий перегляд зводить доцільність контролю на віддалі до 0 і схиляє в сторону останніх 6 слів попереднього речення і це не кажучи про економію коштів за інет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоть зрозумів, що я написав?

Знаєш різницю між передачею 4х відео потоків (у випадку з використанням фірмової утиліти через інет) і передачою одного упорядкованого потоку з можливістю контролю його якості і керування компом (RDP, radmin і тд)?

Була у мене задача дати людині через інтернет можливість переглядати домашні камери, які підключені до реєстратора на основі ПК.

Так от програма від виробника хотіла 2-3 Mb/s (коли дивились через локалку по wi-fi часом впиралось в пропускну) а RDP 40-100 Kb/s.

Якщо для відеонагляду взятий окремий комп то думаю не буде занадто проблематично на екрані тримати постійно відкритою програму для перегляду камер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти хоть зрозумів, що я написав?

Знаєш різницю між передачею 4х відео потоків (у випадку з використанням фірмової утиліти через інет) і передачою одного упорядкованого потоку з можливістю контролю його якості і керування компом (RDP, radmin і тд)?

Та ніби зрозумів, фіглі то не ясного :D

3 роки тому я бачив жахливі результати передачі по каналу 512 Мб кб і через ремоут і через спецсофт.

В своєму ж пості я намагався акцентувати увагу в першу чергу на доцільності створення не дешевої системивідеонагляду і ніяких натяків на технічний аспект не робив, так що з написаного мною не зрозуміло?

Так от програма від виробника хотіла 2-3 Mb/s (коли дивились через локалку по wi-fi часом глючило) а RDP 40-100 Kb/s.

Правельно! А я тобі про що пишу. Вимагала і не дарма.

Коли людина спостерігає загальну картинудома - це одне, а коли тобі треба проконтролювати людину (мабуть теж не дарма) і побачити, що в неї на робочому столі, що положила в стіл чи стягнула гроші під стіл, то потрібно чітке і бажано кольорове зображення і передати його по інету буде важко.

Писати що ремоут "іскажає картінку" не буду - попробуй сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що з написаного мною не зрозуміло?

оце

3 роки тому я бачив жахливі результати передачі по каналу 512 Мб і через ремоут і через спецсофт.

особливо там де про канал))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що з написаного мною не зрозуміло?

оце

3 роки тому я бачив жахливі результати передачі по каналу 512 Мб і через ремоут і через спецсофт.

особливо там де про канал))

Та мля...

Очепятка закралась .... "так бы и сказали, а то налетели что ...". Такий канал нам навіть ДГ київський не пропонував :P

Я думаю ти второпав, що мова йшла про 512 к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також можна переглядати це все через Radmin, Remote Office Manager. Але для цього потрібно буде вимкнути оверлей в налаштуваннях програми перегляду камер, хоча вище наведені програми підтримують його передачу.

Можна скористатись програмою віддаленого керування TeamViewer. Вона є безкоштовною для не комерційного використання і не потребує прокидати вхідні порти, для її роботи не важлива наявність білої ІР адреси, так як вона працює через виділений сервер в Internet.

Як я вже писав вище, ні IP-камер, ні компа там не буде. Комплект із 4-х ч/б камер + DVR (скоріш за все AVC-760). Муляжи не канають, спеціально ставлю непримітні камери, щоб їх менш замітно було.

А з ДінДНС щось так і не вийшло подружитись, треба гратись з настройками і відразу пробувати зовні, я вже зрозумів що із середини мережі нема чого тестити.

Можливо в когось є бажання допомогти, і є ася, пишіть мені 237_228_253

Якщо все вийде пиво з мене  ;)

ЗІ: канал 1 Мб від Укртелекома!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Муляжи не канають, спеціально ставлю непримітні камери, щоб їх менш замітно було.

Якщо стоїть питання "не примітності", то краще їх робити скритими. В крайньому випадку заховати в об*ємники (за умови, що присуться сигналізація), чи "повшивати" в стіни / підвісну стелю. При необхідності можу дати контакти однієї львівської фірми, роботою якої, в цьому напрямку, був задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ну от бачите скільки створює непотрібних проблем користування послугою інтерент "ОГО" для домашніх юзверів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в мене щось не виходить, я питаюся в тих, хто знає, не соромлюся. Не святі горшки ліплять. двічі-тричі спитав, на четвертий раз зрозумів сам. Тому, пропоную топікстартеру звернутися до модератора даного розділу за допомогою, і при отриманні бажаного результату, повідомити і розповісти про структуру організації такої "мережі". Вважаю, що всім було б цікаво.

Ну от бачите скільки створює непотрібних проблем користування послугою інтерент "ОГО" для домашніх юзверів?

зате спонукає до нових знань та бажання навчитися/розібратися. !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от бачите скільки створює непотрібних проблем користування послугою інтерент "ОГО" для домашніх юзверів? :)

я живу в такому місті де крім телекому немає ніякого інету, тим паче ОГО безліміт, це дуже великий +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Питання до знавців!!!

Потрібно налаштувати віддалений доступ до компа за допомогою radmin, або ще чогось схожого.

З однієї сторони Домашні мережі від ДГ з другої ОГО!

Вичитав, що можна за допомогою hamachi+radmin. Встановили hamachi, на ОГО підключається без проблем, на ДГ пише "зондирование" і не підключається...

На обох комп'ютерах windows 7.

Може хтось щось порадити? Сам в цьому не дуже шурупаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З ДГ все в нормі. Hamachi + Radmin. Створена "Новая ячеистая сеть". Виділені адреси Хамачі. Але проблема в швидкості, оскільки Хамачі "Не для комерційного використання" і компи "ходять" один до одного черех ретранслятор Хамачі, а не напряму... В радміні сидіти - ніякого задоволення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по рекомендував би DynDNS+radmin.

І куди pura по твоєму має прописати DynDNS в домашніх мережах? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І куди pura по твоєму має прописати DynDNS в домашніх мережах? :D

В програмку DynDNS в себе на компі ;)

PS але наскікі пам"ятаю дію цього сервіса то він навряд буде працювати поза Натом без прокидування порту радміна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В програмку DynDNS в себе на компі ;)

І шо воно буде без модема працювати??? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо воно буде без модема працювати??? :blink:

Функцію DynDNS(тобто скідувати на сервер служби зовнішню IP компа) буде виконувати , а вот radmin-ом без перенаправлених портів ти так не потрапиш точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Функцію DynDNS(тобто скідувати на сервер служби зовнішню IP компа) буде виконувати , а вот radmin-ом без перенаправлених портів ти так не потрапиш точно :)

А порти повинні перекидатись на роутері фотакомовском, чого адміни ясєн пень незахочуть робити, тоєсть попасти з іншого провайдера на комп в домашніх мережах - анріал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант конектитись з домашок на ОГО, відповідно там спрацює DynDNS, а на модемові можна налаштувати ДМЗ, або прокидку портів, або віртуал сервер, або ше шось за бажанням...

і все буде працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не плодити тему, вопросец: А чи реально підключити віддалений робочий стіл на АДСЛ Датагруп за допомогою дудднс??? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...