Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Шановні вболівальники Волині! Вітаю - наша команда в УПЛ!

Сьогодні зіграли "Львів" - "Севастополь" 0:1. І Волинь гарантовано потрапляє в УПЛ!

Вітаю всіх!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З чим і вітаю команду!

Дуже радий за Волинь... 4 довгих сезони ми провели в ПЛ і ось нарешті повернулися в еліту нашого футболу :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ура! в суботу всі на стадіон - дякувати за те що наступного сезону побачимо гру з командами ПЛ! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші сьогодні зіграли останній домашній матч у 1 лізі.

Гра залишила двояке враження: Прикарпаття, звичайно, "мертве" було, але такі помилки Волині в центрі оборони, неуважність і розхлябаність в центрі поля і на підступах до чужої штрафної - таке неприпустиме. Кварцяний мабуть знов скаже: ПІЖОНИ!!!!

Бразильці тягнули все на себе, хоча Майкон молодець. Нема в них такої техніки, як в Кака або Рональдіньйо, що б тягнути на собі 2-4 гравців і при цьому витиснути з епізоду максимум. Футбол - гра колективна. Сподіваюсь, що Кварцяний їм це пояснить.

Якщо наші так будуть грати в УПЛ, то доля Закарпаття нам гарантована.

І ще розчарувала відвідуваність сьогоднішнього матчу - невже людям мало того, що Волинь вийшла в УПЛ? Вони що хочуть, що б на Авангарді грали Барселона, Інтер та Манчестер Юн.? Невже так важко прийти і привітати свою команду? На УПЛ буде багато ходити глоріхантерів. Тут колись говорили за "кузьмічей". Ну люди так вболівають, бо в нас культура вболівання не розвинута. А ось глоріхантерство (глорихантер — (англ. Glory hunter - "Охотник за славой) - понятие в современном футболе, обозначающее болельщиков футбольного клуба, которые стали его приверженцами после нескольких громких успехов клуба, его популярности в СМИ, или же болеющими за клуб, следуя веяньям моды. Wiki) я терпіти не можу. Вболівання "по-кузьмічовські" тут і поруч не стояло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О какой посещаемости идет речь? Если ты регулярно ходил на игры Волыни в ПЛ, то должен был заметить, что сегодня болельщиков было очень даже не мало (если верить клубному сайту, то 8200)

На счет пижонов... при счете 4-1 можно уже позволить себе играть на публику, так что не вижу здесь ничего криминального. Другое дело что бразильцы и не только они иногда реально заигрываются и вместо того что бы отдать передачу и обострить игру они теряют мяч.

А так парни молодцы.

Огромное человеческое спасибо команде и тренерскому штабу за праздник футбола в виде выхода команды в УПЛ! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser, де ти бачив сьогодні 8200? Місткість нашого Авнгарду 10792. Навіть візуально було видно, що не більше половини стадіону було. Я хочу сказати, що можна було б прийти вболівальникам і повністю заповнити стадіон.

На счет пижонов... при счете 4-1 можно уже позволить себе играть на публику, так что не вижу здесь ничего криминального.

Так вони постійно так грають у 2 колі, коли виграють з перевесом в одни м'яч як мінімум. Згадай останні матчі, особливо з Арсеналом (БЦ). Піжонити сьогодні вони почали при рахунку 3-0.

В УПЛ такі номери не пройдуть. І будуть мати контратаки і, як наслідок, "повну торбу огірків".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полностью будет заполнен стадион на первых матчах УПЛ и ровно до того момента, когда Волынь не отгребет хорошенько... А помогут полностью заполнить Авангард те самые глорики, которые за последние 4 сезона были на матчах Волыни 1-2 раза, а то и вообще небыли, ибо видите ли в Первой лиге не на кого смотреть, не интересно и т.д. Никогда не понимал и не пойму таких людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kolser, ось тут я з тобою погоджуюсь на всі 100%. В мене так само багато знайомих говорять: в 1 лізі нема на кого дивитися, що та Волинь показує. Тільки стало ясно, що Волинь в УПЛ, одразу, давай ходити, давай купимо абонементи. Фу, аж гидко. Я їм кажу: а чого всі ці 4 роки не ходили? Знову відповідь: а що та Волинь за ті 4 роки показала. Офігеть логіка.

Мені знайомі розказували, які були в Лондоні пару років назад. І вони сходили на матч Крістал Пелас (який грає у Чемпіоншипі). Казали, що стадіон був забитий під зав'язку, несамовита підтримка трибун. Хлопці були під великим враженням, особливо ті, хто постійно ходив на Волинь в Луцьку і зробив порівняння. Це знову ж таки стосується культури вболівання фанів і вболівальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може незабаром в нас буде чисто футбольний стадіон з дахом та телеекранами, пред матчем будуть випускати живий талісман(орла , наприклад).

Шоу потрібно організовувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

невже людям мало того, що Волинь вийшла в УПЛ?

на МХ народ ходить через атмосферу на стадіо, яку створили за допомогою клубу, в нас з цим поки туго - клубу фани поки не дуже треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спочатку мрія , потім дія.

Саме головне , що в нас є дух , є волинський патріотизм, зрештою в нас є ім,я.

Римляни казали ,,Nomen est omen,, Ім,я -це все.

Отож , хіба важко роздати ультрасам синьо жовті та чорно червоні полотна і вийде як у Мілані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, навіть якщо це все буде -- це все одно до пори до часу. Як показує практика, в нас, в Україні в цілому, народ наїдається футболом за певний час. Наша Волинь як грала в Вищій лізі, то з кожним сезоном приходило все менше і менше народу, а перед цим коли клуб разом з одеситами виходив з Першої ліги -- були аншлаги. Те саме і київське Динамо де малюсінький стадіон ім. Лобановського, як для Києва, дуже рідко заповнюється, хіба що на ЛЧ чи Шахтар.

Як на мене, свою лєпту в це клуби теж вносять: одним підсуджують, інші періодично матчі зливають, ще хтось просто номер відбуває і т.д. Нема очікування від матчу що команда буде грати і старатись взяти своє за будь якого суперника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...