Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Чорноморець (Одеса) — Волинь (Луцьк) дивіться онлайн 20:55
Panek, дякі за лінк - якість файна.

По матчу. Поки непогано, але багато фолів, і дарма наші віддали ініціативу ЧО. Але і ЧО не чекав такої гри від наших, в мене така думка, бо в першій половині 1 тайму ЧО розгубились. Здивував їх Дем'яненко. :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Головні "гальма" команди цієї гри були №90 Пилипчук (взагалі не міг ніяк зрозуміти що на полі робиться, гальмував страшно), та №7 Шумахер (тут взагалі немає слів, просто жахлива гра, не створював атак, і не підключався до атак).

Анатолій Васильович, ви?

Волинь - Ворскла (старт)

1.Старцев, 3.Сімінін, 4.Ілієв, 6.Шиков, 5.Занєв, 8.Скоба, 10.Ерік, 89.Лопес, 90.Пилипчук, 7.Шумахер

Чорноморець - Волинь (старт)

1 Максим Старцев, 3 Симинин Сергей (к), 4 Валентин Иванов, 5 Петр Зенев, 6 Ванче Шиков, 8 Игорь Скоба, 10 Эрик Бикфалви, 24 Изворану Силвиу, 31 Даниэль Суботич, 38 Александр Насонов, 89 Лопес де Ферейра Рамон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перемога це супер. Старцев і Ерік кращі сьогодні. От тільки карточок багато заробляєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю з перемогою!!!!

Сподобалось: з'явилось підбирання м'яча, перехоплення м'яча. Не сподобалось: якісь незрозумілі і часті втрати м'яча. Не побачив сьогодні толком середньої лінії з упором на атаку - Суботич грав постійно в боротьбі, бо півзахист не давав йому толкових передач.

Герої матчу: Старцев - безперечно, Сімінін - своєю відданою грою (безперечний капітан), Бікфалві - приймав безпосередню участь в двох голах. Непогано зіграв Занєв, ось тільки передачі йому не вдавались, але в обороні - непогано.

Але, як скаже Дем'яненко: перемога є перемога, і 3 очки - це 3 очки.

Ще раз з перемогою!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька заміток по матчу.

Здається мені, сьогодні Дем"ян опробував варіант на гру з "Шахтарем", змінивши схему на 4-5-1.

Ерік - директор без питань, Суботіч багато бореться, чіпляється (фолить правда теж багато), але в нападі ще поки туговато волиняки грають.

Гравці міняються- фоли лишаються, десь так на тур 5-7 будем мати вже дискваліфікації через перебір жовтих.

Ну і Старцева можна, мабуть, вважати вже реабілітованим за півфінал кубка з "Таврією".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх з перемогою.Не бачив початків таймів, по іншому склалось таке враження, наче за грою Волині спостерігають тренери якогось дуже важливого конкурента ,і наші ніяк не хочуть розкрити свої козирі.

І ще хочеться таки порахувати кількість ударів обох команд і подарувати коментатору Вацку окуляри.

Чого він так Волинь не любить?Його що,якась з волинянок відшила?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всіх вітаю з перемогою! Волинь - чемпіон! :)

По свіжих слідах:

"Волинь" зіграла дуже прагматично і результат показав, що це правильно. З "Металістом" чи "Шахтарем" таке може б не прокатило, але "Чорноморець" по підбору гравців десь на рівні "Волині". Перший тайм сподобався більше, мабуть тому, що більше атакували. В другому було видно, що одесити трохи отрималю люлєй в перерві, почали грати швидше, ніби як більше контролювали м’яч, але добре, що без толку :) Наші прагматично втримували рахунок і чекали свій шанс. І дочекалися :)

Це вже реально команда Дем’яна, Кварца сьогодні не було. Грамотно працюють в захисті всі, з атакою поки не дуже, але ж 2 гола забили, значить нормал.

Дійсно, двє звєзди - Старцев і Ерік, один два голи врятував, другий два голи зробив. Дуже повезло "Волині" з Старцевим, дуже, особливо, враховуючи "подставу" дружнього "Дніпра" з Шеліховим. В "Металіст" Максим закисав, а тут якраз йому супердосвід буде.

Я перший матч в цьому сезоні фактично дивився, бо з "Ворсклою" був тільки перший тайм частково і то з тормозами, можу сказати, що Ерік дуже сподобався, не боїться брати на себе ініціативу, не боїться помилитися, пару раз стандарти виконував ващє ніяк, але все одно потім бив по воротах і боровся.

Шиков традиційно, на рівні, Сіма теж. Щоб Ілієв був так вже краще Масло, то не сказав би, ну може не такий жорсткий, хоча теж зловив жовту, Занєв - непогано, може в захисті і краще Леандро, але в напад майже не бігає. Поки що виходить ніби і ті, що весною грали і ці два новачки не сильно відрізняються.

Скоба - ну ніби не напартачив, хоча нічим крім жовтої не запам’ятався. Лопес - добре, потім його трохи накрили, видно Григорчук вказав, що це небезпечний хлопець. Насонов сьогодні в першому таймі навіть сподобався, були цікаві моменти, потім видохся, але все одно, нормал, Пилипчук щось після трамви ніяк не очухається, нема того рівня. Суботіч десь пропав, щось там бігав, але крім зачіски нічого не згадаю :))

Коротше, 7 очок після трьох ігор, давненько такого не було, будемо підтримувати команду!

П.С. Точно, по Вацку, він сьогодні включив якусь флєгму, якось там коментував, ніби засинав часом, не дивно, що не побачив ударів, я взагалі тільки в кінці матчу зрозумів, що то був Вацко :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко (головний тренер «Волині»): На мою думку, гра була цікавою, було багато боротьби – звідси і багато порушень з боку обох команд. Але саме головне, що мої гравці виконали план на гру. Так, були помилки, але в цілому вони виконали те, що я їх просив. Це не так легко, я сам був гравцем і знаю, що це таке, щоб у футболіста було сприйняття. Вже звичайно йде і зіграність, якщо ви помітили, у нас 4-5 гравців нових і з кожною грою вони все краще і краще зігруються.

- У вас літом з’явилося багато нових гравців, можна говорити, що процес адаптації підходить до кінця?

- Я тільки що сказав про це…

- Мене цікавить зокрема Суботич. І ще питання, чи надовго опинився в запасі Шумахер?

- Побачимо. Ми планували цю гру зіграти з одним нападником, тому що я вимагав від півзахисників, щоб вони виривалися більше з глибини. З кожним суперником потрібно аналізувати гру і знаходити оптимальні варіанти гри. Тому на сьогоднішній матч я вважав за потрібне випустити одного нападника, хоча раніше ми грали з двома форвардами. Але є ігри коли потрібно щось змінювати.

- З самого початку гри здалося що на «Волині» лежить вантаж, в зв’язку з чим було багато фолів, а потім все заспокоїлось, це стартова нервовість чи щось інше?

- Напевно. Я настроював хлопців на перемогу. Тому могла десь бути і нервовість, десь може і не встигали і виходили фоли. Це ж футбол, а у футболі дуже багато боротьби.

- Сьогодні у вас в стартовому складі вийшов Насонов. Зазвичай, переможний склад не змінюється, але Ви вдалися до змін….

- Я ж казав, що від суперника залежить яким буде оптимальний склад. Я його поставив, тому що Матос в минулих іграх і забивав, і діяв дуже активно. Наша задача була його нейтралізувати, щоб він, як говориться, не розбігався. Але був один момент коли він протягнув і передачу зробив хорошу…

- Не зовсім справився?

- Ну, помилки є у кожного футболіста, немає гравців які не помиляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко (головний тренер «Волині»): На мою думку, гра була цікавою, було багато боротьби – звідси і багато порушень з боку обох команд. Але саме головне, що мої гравці виконали план на гру. Так, були помилки, але в цілому вони виконали те, що я їх просив. Це не так легко, я сам був гравцем і знаю, що це таке, щоб у футболіста було сприйняття. Вже звичайно йде і зіграність, якщо ви помітили, у нас 4-5 гравців нових і з кожною грою вони все краще і краще зігруються.

- У вас літом з’явилося багато нових гравців, можна говорити, що процес адаптації підходить до кінця?

- Я тільки що сказав про це…

- Мене цікавить зокрема Суботич. І ще питання, чи надовго опинився в запасі Шумахер?

- Побачимо. Ми планували цю гру зіграти з одним нападником, тому що я вимагав від півзахисників, щоб вони виривалися більше з глибини. З кожним суперником потрібно аналізувати гру і знаходити оптимальні варіанти гри. Тому на сьогоднішній матч я вважав за потрібне випустити одного нападника, хоча раніше ми грали з двома форвардами. Але є ігри коли потрібно щось змінювати.

- З самого початку гри здалося що на «Волині» лежить вантаж, в зв’язку з чим було багато фолів, а потім все заспокоїлось, це стартова нервовість чи щось інше?

- Напевно. Я настроював хлопців на перемогу. Тому могла десь бути і нервовість, десь може і не встигали і виходили фоли. Це ж футбол, а у футболі дуже багато боротьби.

- Сьогодні у вас в стартовому складі вийшов Насонов. Зазвичай, переможний склад не змінюється, але Ви вдалися до змін….

- Я ж казав, що від суперника залежить яким буде оптимальний склад. Я його поставив, тому що Матос в минулих іграх і забивав, і діяв дуже активно. Наша задача була його нейтралізувати, щоб він, як говориться, не розбігався. Але був один момент коли він протягнув і передачу зробив хорошу…

- Не зовсім справився?

- Ну, помилки є у кожного футболіста, немає гравців які не помиляються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіперу «Волині» варто поставити пам’ятник, - гравці

Нереалізоване 11-метрове пенальті Матоса з «Чорноморця» у домашньому матчі з «Волинню» гарантувало команді красиву перемогу. За словами гравців, голкіперу команди варто поставити пам’ятник.

Про це інформує ФК «Волинь».

Захисник команди Олександр Насонов, який вперше вийшов на поле в основному складі у цьому сезоні, замінивши на фланзі Сергія Пилипчука, зауважив: «Скажу, що нашому воротарю взагалі пам’ятник потрібно поставити. Уся команда, звичайно ж, подякувала йому за те, що виручив нас у таку важку хвилину. Адже якби суперники реалізували пенальті, то гра могла б скластися зовсім по іншому».

Своєю чергою, герой матчу Максим Старцев зауважив: «Я намагався вгадати за розбігом Матоса, намагався його збити своїм маневром. Вийшло. От тільки відбив невдало, в середину, але добре, що у нас Сергій Сімінін не бігає, а на мотоциклі їздить. Він допоміг, вибив.

А щодо моменту, коли у середині другого тайму Бурджужан вдарив по воротам лучан без перешкод, голкіпер зазначив: «Тоді нічого не вигадував, стояв до удару, реагував на нього. Але позиція у нападника справді була, як кажуть, вбивча – перед Бурдужаном тільки я був. Момент удару я бачив».

Зокрема прокоментував гру нападник «Волині» Даніель Суботич. Каже, що дуже гордий за свою команду.

Стосовно адаптації, власне, до українського чемпіонату, то він зауважив: «Не думаю, що мені треба було якось особливо адаптовуватися. Так, в Україні грають в атлетичний футбол, причому усі команди. Але подібне я спостерігав і грав, коли недовгий час виступав в англійському «Портсмуті». Не думаю, що я не можу грати у силовий футбол. Крім того, не моя справа вибирати тактику. Я підлаштовуюся під команду, під ту гру, яку вона сповідує».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Шахти Кучер не буде грати,це плюс.Але за Данєцк буде грати арбітр,це великий мінус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два провідних українських сайти оприлюднили свої варіанти збірної 3го туру. Приємно констатувати, що в обидва варіанти попав Ерік.

http://football.ua/ukraine/news/171615.html

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/50167b52.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...