Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажу коротко про враження після переможного матчу. Грали ну просто НІЯК. Чи то не хотіли напрягатись з Ворсклою чи шо. Головні "гальма" команди цієї гри були №90 Пилипчук (взагалі не міг ніяк зрозуміти що на полі робиться, гальмував страшно), та №7 Шумахер (тут взагалі немає слів, просто жахлива гра, не створював атак, і не підключався до атак). Грали жаднувато, можна було багато передач на хід віддавати, але їх не робили і атака руйнувалась. Хлопці молодці що виграли, ВПЕРЕЕЕЕД ВОЛИНЬ, я щиро за вас вболіваю, але з такою грою нам нічого не світить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світить, світить, так більшість команд грає, от той же "Кривбас" з такою грою в лідерах першості :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гол Суботіча претендує на звання найкращого у другому турі. ВІДЕО

за результати якого визначать найкращий гол 2-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Прем’єр-ліги.

Серед претендентів гол у ворота полтавської «Ворскли», який забив швейцарський легіонер ФК «Волинь» Даніель Суботіч.

Голосування розпочалося 23 липня.

Нагадаємо, вчора луцька «Волинь» здобула першу перемогу в рідних стінах, здолавши «Ворсклу» з Полтави. А єдиний гол після навісу Сергія Пилипчука з лівого флангу забив Даніель Суботіч.

Цей гол потрапив до голосування, за результати якого відберуть найкраще взяття ворожих воріт. Проголосувати за луцького бомбардира можна тут. Щоправда, це можуть зробити лише зареєстровані користувачі сайту.

http://www.volynnews.com/news/sport/hol_suboticha_pretenduye_na_zvannya_naykrashchoho_u_druhomu_turi_video/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не розумію для чого той ШумаХєр??? А ще й кращий бомба на зборах був... :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не полінувалася передивитися новини сайту www.fc.volyn.net з 2009 року в пошуках інтерв'ю Рамона Лопеса

Враження , що інтерв'ю,яке з'явилося на тому ж сайті 22 липня - написали ,не ставлячи запитань футболісту

найсмішніше ось : інтерв'ю датоване 22 лютого 2009 року

У футбол я прийшов через свого батька. Він був фанатом гри і раніше виступав на професійному рівні. Він завжди хотів щоб і я грав у футбол. Згодом людина, котра займалася підбором гравців до відомого бразильського клубу «Флуміненсе», помітила мене й повідомила про це керівництво, а тамтешні тренери після перегляду вирішили взяти мене у команду. Так розпочалася моя професійна кар’єра. Після того, як я відіграв декілька сезонів, мені надійшла пропозиція від «Крузейро»… Ну, а зараз я тренуюся у «Волині».

Щодо сім’ї, то, на жаль, мого батька вже давно немає і виховувала мене мати. Крім неї у мене є два молодших брата, які є головними моїми вболівальниками. Одному шістнадцять, а іншому – десять років. Вони теж займаються футболом і мають усі шанси стати професійними футболістами. Але головним моїм уболівальником є, звичайно, моя мама, яка пов’язує великі надії з моєю футбольною кар’єрою.

те ж саме нам пишуть і в 2012 році

Як розповідали батьки, бігав з п’яти років на пляжах рідного міста Белу Орізонті. Мій покійний тато Фернандо грав у футбол, цією грою займаються і мої брати, яким 16 і 10 років. Вони, до слова, також хочуть колись опинитися в Україні, про яку я їм багато розповідав. Тому я, як і багато інших бразильських хлопців, ні про що інше в житті не думав, як стати професійним футболістом.

у Рамона дуже круті брати ,якщо і з 2009 року вони і на рік не подорослішали

Даа, хочу в Бразилію,де з року в рік буду такою ж молодою,як зараз

Отож,ті самі факти викладені ,навіть не потрудилися щось змінити

Вибачте,шановні,ми вже це читали. Давайте нові факти і нові ,реальні інтерв'ю!

Далі видно теж кризу жанру

22.04.2011 Рамон Лопес: «Докладемо максимум зусиль для перемоги!»

22.07.2012 Рамон Лопес: «Вірю, що почнемо вигравати»

в 2011 запитують : " - А якщо порівняти футболіста Лопеса восени 2009-го і зараз, які будуть відмінності? "

в 2012 питають : " - Як змінився футболіст Рамон Лопес у порівнянні із 2009-им, коли він дебютував у першій лізі в Україні?"

Може тим,хто це пише і цікаво читати одне й теж , а я хотіла б щось нове та ексклюзивне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контрольний матч. "Волинь-М" - "Богун" (Броди) - 6:0

УВАГА! МАЙКОН ГРАЄ ЗА ВОЛИНЬ ! Хоча і за М.

Сьогодні молодіжний склад луцької "Волині" зіграв на навчально-тренувальній базі у Дачному товариський поєдинок із командою ФК "Богун" з міста Броди. Дубль провів два тайми із різними складами, адже керівництво команди мало намір переглянути як гравців "основи" молодіжки, так і багатьох ймовірних новачків, які претендують на дозаявлення. Крім того, у другому таймі за лучан зіграли Олександр Пищур та Майкон, яким також надано ігрову практику. На заміну також вийшов Василь Жук, який відновлюється після травми.

У першому таймі "Волинь-М" грала у такому складі: Ширай, Карасюк, Циркуненко, Никитюк, Луценко, Мучак, Ямполь, Щедрий, Коблюк, Марковець, Подригуля.

Молодь "хрестоносців" відразу взялася за справу і вже у дебюті гри відзначився Тарас Коблюк, який замкнув головою хорошу подачу Артема Щедрого. "Волинь" повністю володіла ініціативою і гості нечасто переходили середину поля. Як наслідок, до кінця першого тайму Марковець, Мучак (з пенальті) і Подригуля зробили рахунок 4:0 на користь господарів.

На другий тайм у складі лучан вийшли: Бондаренко, Малик, Малецький, Заторецький, Булига, Хомченко (Жук), Демяненко, Коломієць, Мельничук, Пищур, Майкон.

Атакувальна гра "Волині" дещо розлагодилася, але їм таки вдалося принаймні пять разів "розстрілбвати" кіпера з Бродів впритул. Забити вдалося тільки Пищуру та Майкону (з пенальті). 6:0 - впевнена перемога у контрольному поєдинку.

http://www.fc.volyn.net/kontrolnijj-match-volinm-bogun-brodi-6098w.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Майкон зіграв за молодіжний склад "Волині" у товариському поєдинку із командою ФК "Богун" з міста Броди

більше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні Майкон зіграв за молодіжний склад "Волині" у товариському поєдинку із командою ФК "Богун" з міста Броди

більше

Та ж продивіться попередні пости. :D

Шютка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купили б краще Безуса.Замість Шумахера.

Та ніхто не проти... Тільки Безус фактично не продається... В нього така ціна, що навіть "Динамо" вирішило, що дорогувато його купляти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрій Федецький: «Суботич – цінне придбання «Волині»

20120725062438.jpg\

http://fc.volyn.net/andrjj-fedeckijj-subotich-cnne7u1.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шеліхов розпрощався із «Волинню»

http://www.fc.volyn.net/fk-volin-podjakuvav-denisu-shelkhovu-za31a.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно прочитав: дуже шкода, що він іде - дуже класний та перспективний воротар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дійсно шкода.

Але з такою грою яку він продемонстрував у Волині, повернення до Дніпра було питанням часу.

Я думаю це розуміло і керівництво Волині, не дарма ж підписали Старцева.

А Денису бажаю стати номером один не тільки в Дніпрі а і у головній команді України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Канібольцький став гравцем "Шахти", ось і вся причина.... Шкода, ще й Неділько поламався, Романенка тепер вертати з пенсії чи шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два воротарі - це мало. Думаю, в екстренному порядку будуть шукати ще одного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воспитанник "Шахтёра" на просмотре в "Волыни"

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/5011760e.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А молодіжка то вчора виграла "Чорноморець-М" Одеса - "Волинь-М" 2:4

http://www.fc.volyn.net/molodzhna-pershst-3jj-tur-chornomorecmuzw.html

Тепер черга за основою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось по лінку нічого нема, чи там включиться в 20,55?

Так,в 20:55

P.S.В налаштуваннях плеєра вибиріть потрібне розширення екрану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...