Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Радий за Пічкура.Трохи шкода,що Дем"яну не підійшов.

це добре, бо поки що кращого форварда за Майкона у Волині немає

А шо толку,коли сам грати за "Волинь" не хоче? Хоча,можливо,щоб лишатися в формі і буде викладатися.Знизить вимоги до себе,нхто його і не купить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
це добре, бо поки що кращого форварда за Майкона у Волині немає
А шо толку,коли сам грати за "Волинь" не хоче? Хоча,можливо,щоб лишатися в формі і буде викладатися.Знизить вимоги до себе,нхто його і не купить.

Все залежить від якогось київського інститута, якщо вони підтвердять, що підпис поставив Майкон під контрактом, який підписав в травні ще на 2 роки, то Волинь з Шахти буде вимагати компенсацію і думаю не маленьку, але тоді сама Шахта пошле Майкона чим подальше. А якщо підпис підробка, то Волині позор, а Шахта з 1 вересня бере його безплатно.

ПС. Хтось десь грає в фентезі по Україні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старцев: "Для меня сейчас каждая встреча сверхважная"

http://football.ua/ukraine/news/169430.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.fc.volyn.net/molodzhna-pershst-1jj-tur-volinm3y3.html

Враховуючи склад дубля, цікаво, хто завтра буде 4-им українцем... Сіма, воротар і Пилипчук вроді як зрозуміло, а далі чи то Герасимюк, чи Скоба, чи Бабир. Особисто я за останнього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.fc.volyn....-volinm3y3.html

Враховуючи склад дубля, цікаво, хто завтра буде 4-им українцем... Сіма, воротар і Пилипчук вроді як зрозуміло, а далі чи то Герасимюк, чи Скоба, чи Бабир. Особисто я за останнього.

Я теж над цим задумався сьогодні коли дивився гру дубля, четвертим думаю буде Герасимюк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шумахер: «Головне – ігрова практика»

20120713063703.jpg

http://fc.volyn.net/shumakher-golovne-grova-praktikava9.html

Волынь — Карпаты. Накануне

kcGwWc5Nx9c.jpg

http://football.ua/ukraine/news/169474.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж перемогти не змогли, хоча і були сильнішими. Як завжди підвела реалізація, 22 удари із них тільки 6 у ствір.

Не зрозуміло шо на полі робив Шумахер.

Ще видно було не зіграність команди, особливо в нападі і на фланзі Пилипчука. І навпаки сподобались Сімінін і Лопес.

Новачки до команди теж прийшли непогані, думаю коли зіграються то Суботич буде непогана заміна Майкону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то цей, перший матч, Волинь провела непогано. Не варто забувати, що це тільки початок сезону.

З новачків непогано грав Суботич, Бікфальві (особливо його удар в кінці матчу), Старцев. Ну, як завжди, Сімінін - на рівні.

І грали, на відміну від минулих початків сезону, на "легких" ногах. Мабуть, тренувальний процес від Демяненка не такий виснажливий як у Кварцяного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ж вболівав за ФК Волинь, але народ - як так в нас в старотовому складі тільки 3 українця, це не файно і доречі як же що до обмеження в 4 футболіста з українським громадянством?

Доречі в Карпатах в стартовому складі багато гравців молодих і з українським громадянством.

P.S. ВОЛИНЬ ЧЕМПІОН )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно ж вболівав за ФК Волинь, але народ - як так в нас в старотовому складі тільки 3 українця, це не файно і доречі як же що до обмеження в 4 футболіста з українським громадянством?

Доречі в Карпатах в стартовому складі багато гравців молодих і з українським громадянством.

P.S. ВОЛИНЬ ЧЕМПІОН )

було 4 українця - Старцев, Сімінін, Пилипчук і Скоба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скобу н*х.Ні пасу, ні дограти до кінця.За такої гри Ерік буде найкращим бомбардиром.

Чітко видно-Волинь з Майконом і без -дві різні команди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йшов з стадіона без настрою і проаналізовув матч, от забий в кінці Бікфалві... а так, рахунок на табло. Прочитав майже всі відгуки про матч на 3 сайтах і чуть був вражений Волинь хвалять, Карпати гноблять, все таки дивитись по ТВ краще, більше видно ніж на стадіоні, але ж не та атмосфера)) лемки валять на офсайд, може й був, але сильно не придивлявся. По грі ну не дуже, хай буде скидка на перший матч, але Карпати нулячі і їх тре було брати. З Еріка напевно буде толк, хоча трохи передержував і втрачав. Гол повністю на Скобі обрізався і не вернувся, але краще він ніж Герасимюк, захист ще не зіграний, часто не витримували лінію, Лопес пару раз з Ілієвим на один мяч ішли, але повинні зігратись і тоді не будем лідерами про пропущеним як завжди. Суботіч так само як Ерік ще повинен притертись. Шумахеру треба поняти це не товарняки. Ну і Старцев, а шо Старцев? в голі не винуватий, а так не однієї помилки, бо Карпати і не били, перехвати і на виходах все його, хоча болєли харьків говорили, що саме на виходах погано грає, поки тьху, тьху. І всеодно немає настрою, НЕМАЄ!!!

А і ще, про Майкона я думаю можна забути, ну не хоче він тут, то хай собі йде, краще хай Шахта за нього бабульки підкине, якщо вийде і грає собі в "лєнінці" з Таргамадзе і Кожановим))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто,що за Суботіча думає? Двояке враження лишилося.МАйкон свої моменти і голи заробляв.Боровся,видирав,трохи везло...Суботіч навпаки.Завжди в штрафній суперника.Назад не відпрацьовує.Але видно,що в хлопця є потенціал.Кожен прийом м"яча розпочинає з дриблінга.Стартова швидкість теж є.

Навіть і не знаю,чи будуть в команді Дем"яна кадри,які "на ногу" м"яч кластимуть.Поживемо-побачимо.З Бікфавлі потрібно порозумітися на полі. ТОді буде гра (ИМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І свої пару слів про новачків скажу:

Старцев та Ілієв - нічого не ясно, бо оборонятись доводилось дуже мало...

Зенев - ніби непоганий, правда в пропущеному голі є частка його вини - зівнув забігання Худобяка.

Ерік - дірєктор... Чимось Круніча нагадав, але підсів з середини другого тайму.

Суботіч - безтолковий, змарнував кілька моментів, багато фолив, словом зачіска крутіша аніж рівень гри. Павлов по бігових даних як, на мене, нічим не гірший.

Взагалі не зрозуміло для чого на полі Пилипчук. Рамон на протилежному фланзі - обігрує, подає, б'є, Пилипчук за гру аж один раз загострив - подав в штрафну на захисника.

Це тільки перша гра, за тиждень побачимо далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож, в нас ті,що Можуть-грати не хочуть.Не той рівень.

А грають (виступають за команду ,точніше)ті, що не можуть і не вміють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А грають (виступають за команду ,точніше)ті, що не можуть і не вміють.

Давайте Бордою,колективно,будемо плакати? Га?

Може трохи більше оптимізму? Хоча б меседжах за місцеву (рідну) "Волинь".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботич сьогодні не забив, бо не його день.Він лише по суботам(добре , щр ми в премєрці) забиває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суботич сьогодні не забив, бо не його день.Він лише по суботам(добре , щр ми в премєрці) забиває.

ЗЮ.Специфічне почуття гумору.Тут не забереш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кучеров: "Надо было сушить игру и побеждать" Ох мене це взбісило :0156: , з такою грою бажаю Лемкам чим скоріше вилетіти в "пердив" ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сергій Пилипчук: "Для перемоги не вистачило везіння"

20120713193425.jpg

Коментар після матчу клубній прес-службі надав лівий півзахсник "Волині" Сергій Пилипчук:

- Сергію, що завадило сьогодні добитися перемоги?

- В першу чергу це реалізація. Ми створили багато моментів, але реалізувати їх не вдалося...

- З чим це пов’язано?

- Чогось трішки не вистачило, на самому ділі ми переграли «Карпати», можливо везіння...

- Своєю грою задоволені сьогодні?

- Ні звичайно. Мав два моменти, але не забив. Як можна бути задоволеним, тим більше не перемогли.

Прокоментуй будь-ласка ці моменти…

- В першому була хороша подача, але сонце світило прямо в очі і я не очікував що м’яч так ляже на ногу. В другому - відчайдушний підкат захисника завадив нанести прицільний удар.

- Що сказав головний тренер після гри?

- Сказав не розчаровуватися, тим більше це тільки перша гра чемпіонату. Потрібно готуватися до наступної.

Зіграність з новачками клубу відчувається?

- Звичайно до повного взаєморозуміння ще далеко, але з кожним днем зіграність покращується.

____________________________________________________________________________________________________________________

Ерік Бікфалфі: "Чогось постійно не вистачало"

topnews-20120713203410.jpg

Автор результативного пасу на Рамона Лопеса у матчі «Волині» з «Карпатами», новачок лучан румун Ерік Бікфалві прокоментував гру клубній прес-службі:

- Еріку, прокоментуй сьогоднішню гру…

- Це був стартовий поєдинок, в нашій команді було чимало новачків, от я також новачок (посміхається), тому ми хвилювалися перед поєдинком. Шкода, що зіграли ніби в непогану гру, але постійно чогось не вистачало. Щось постійно заважало, хоч у кінці другому тайму ми повністю переграли суперника.

- Чи наголошував тренер новачкам про те, що це західноукраїнське дербі?

- Так, ми знали про це і про те, що «Волинь» давно його не вигравала. Дербі – завжди дербі.

- Ти завжди у колишніх командах грав диспетчера?

- Так, це моя позиція, люблю грати в центрі поля і віддавати паси. Сьогодні, крім того, виконував всі стандартні положення.

- Як ти оцінюєш власну гру?

- Міг би й краще зіграти, але часто помилявся. Думаю, що з часом збагну, що хоче від мене тренер і як легше отримувати паси партнерам. Дуже хочеться виграти наступний поєдинок, бо знаю й те, що Луцьк давно не вигравав у рідних стінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, грали непогано. Як вам болгари, дійсно кращі за Масло і Лео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Карпати створили лише один серйозний момент і реалізували його, тому судити як зіграли болгарські захисники важко. Хоча враження, від Занєва незрозуміле - на перший погляд Леандро цікавіше виглядав на цій позиції.

Дуже сподобалась поведінка Рамона після забитого голу, коли побіг в сторону львівських фанатів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені чомусь здається що Суботіч буде не гіршим Майкона, принаймні вже видно що форвард агресивний і не боїться іди в боротьбу, та і згадайте Майкона в попередніх сезонах, теж нічого не показував, а в минулому його прорвало.

Команда ще незіграна, мені здалося що обігравали Карпати за рахунок більш індивідуальних дій, аніж командних.

Стара зв'язка Сімінін-Лопес, створювала майже всю небезпеку, ну і Пилипчук постійно перебував там куди має прилетіти м'яч, хоча там мав би бути хтось із форвардів.

Те ж саме і Бікфалві, видно що хлопець може віддати хороший пас, але поки, здається, що ще не знає куди його віддавати.

Ну і в не зіграності ІМХО була проблема і на фланзі Пилипчука.

Команда нова, і думаю якісь висновки робити ще рано, думаю те на що реально здатна команда буде видно лише десь ближче до середини першого кола, і тоді ж побачимо чого варті новачки.

п.с. А от Карпати мені геть не сподобались, якщо так будуть грати і надалі, то прівєт перша ліга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...