Перейти до змісту

ФК Волинь (архів)


Tumoxa44

Рекомендовані повідомлення

Я теж так само подумав, це прізвище говорить саме за себе, навіть не треба нагадувати про його рівень.... Прийдеться грати проти 12 гравців, правда і нас буде 12 з вболівальниками :), тому для "правильного" результату мабуть будуть працювати на "червону" комусь з наших... Ладно, фігня, надіємося на краще! Врешті решт, чому б не потрапити в фінал з третьої спроби, "Волинь" це заслужила!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ааа...!!! ажіотаж з білетами!!!

хто може "підігнати" білети в сімейний 25 сектор! Дуже потрібно)

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, з білетами папандос... Давно не пам"ятаю, щоб так швидко розібрали білети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cергій Пилипчук: повернення Змія

http://www.ua-football.com/ukrainian/high/4f994fda.html

Мирча ЛУЧЕСКУ: «В кубковой игре всякое может произойти»

Перед полуфиналом Кубка Украины главный тренер «Шахтера» ответил на вопросы журналистов

Перед полуфиналом Кубка Украины главный тренер «Шахтера» ответил на вопросы журналистов.

– Мистер, насколько матч в Кубке будет отличаться от игры чемпионата?

– Разницы нет, наверное. Все их последние игры можно оценить как кубковые – «Волынь» решала много задач. Они бились в каждом матче за три очка, отдавали на поле все силы. Они готовы именно к полуфинальной кубковой игре. Естественно, кубковые встречи имеют свою специфику, в этом турнире никогда нет фаворитов, ни одна команда не выходит на поле заведомо сильнейшей. Очень сложный матч был с «Волынью» в чемпионате: много времени провели в меньшинстве, хотя на последних минутах все-таки вырвали победу. Мы ожидаем тяжелую игру, наверняка они будут раскрываться и идти в атаку, потому что в этом поединке одного очка недостаточно, как в чемпионате, здесь нужна победа. Может быть, это для нас и преимущество, а может быть, и нет. Это будет зависеть от того, насколько быстро мы адаптируемся к предложенным нам условиям.

– Какие кадровые проблемы у вас есть перед этим матчем?

– Те же проблемы, что и были. Но меня это не интересует, я уже говорил, что меня волнуют только те игроки, которые тренируются и которые готовы к матчам. Остальные под контролем медиков занимаются по своей программе. Что касается игры, то, повторюсь, я думаю о тех, кто здоров.

- Чем «Волынь» Демьяненко отличается от «Волыни» Кварцяного?

- Не могу сказать. У меня большое уважение к Демьяненко – это человек с огромным опытом. Всегда было тяжело играть против клубов, которые он тренировал. Он знает, как организовать свою команду. Поэтому и ожидаю очень сложного поединка. Конечно, Демьяненко желает сыграть в финале. К сожалению, по жеребьевке все матчи проводим на выезде. Может быть, мы и адаптированы к этому.

- С учетом более важного матча чемпионата с «Металлистом»…

- Не хочу пока говорить ничего. Мы готовимся к матчу с «Волынью». Впереди кубковая игра, в которой всякое может произойти. Важно, чтобы все были здоровы, а уже потом сможем моделировать.

- «Волынь» исповедует достаточно жесткий футбол, часто нанося травмы игрокам соперника. У вас нет желания поберечь игроков перед матчем с «Металлистом»?

- Это кубковый матч. Кубок важен так же, как и чемпионат. Мы привыкли к игре таких команд в чемпионате страны. Для нас это не сюрприз. Когда жестко действуют на грани фола, можно потерять футболистов.

- Вы удивлены финалистами Лиги чемпионов?

- Это еще одно доказательство тому, что в футболе иногда выигрывают не самые сильные. Наверное, и «Барселона», и «Реал» были слишком уверены в себе, а также в том, что они уже в финале Лиги чемпионов. Наверное, из-за этого потеряли в потенциале и не смогли подняться на свой самый высокий уровень.

Пресс-служба ФК «Шахтер»

http://football.sport.ua/news/155324

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко: "Проти "Шахтаря" я - наставник "Волині", а не динамівець"

27.04.2012

Наставник луцької «Волині» Анатолій Демяненко поділився своїми думками щодо майбутнього кубкового протистояння з донецьким «Шахтарем».

- Анатолію Васильовичу, «Волинь» зовсім недавно зустрічалася із «Шахтарем». Що вам запам’яталося з тієї дуелі?

- Я знаю, що буде у цій грі – і ми, і гірники ставитимемо завдання - обов’язково перемогти. За свою команду скажу чітко: ми прагнемо бути в фіналі, іншої цілі у нас немає.

- Хоча теперішній поєдинок відрізнятиметься від того, що був два тижні тому…

- Однозначно! Кубок є Кубок. У таких змаганнях усе буває. Тим більше, коли йде мова ні більше, ні менше – про фінал.

- Тоді «Волинь» грала із «Шахтарем» на рівних і пропустила м’яч лише на останніх хвилинах, та й то з пенальті…

- То й що? Зараз це вже не має жодного значення. Ми на ту зустріч уже не дивимося.

- Однак після тієї поразки ваша команда видала два хороші матчі – проти «Металурга», а потім (у розіграші Кубка) проти «Арсеналу». Зараз не відчуваєте чогось подібного – на рівних зіграли з «Динамо», мінімально поступилися і можете знову провести пару-трійку хороших поєдинків, зокрема й проти «Шахтаря»

- Згоден, щось подібне є. З киянами ми й справді зіграли гідно. Футболісти на таких матчах зростають і набувають досвіду. І кожен окремо, і колектив в цілому. Тож навіть не сумніваюся, що донецькій команді ми дамо бій.

- Тим паче коли мова йде про принципового суперника – небайдужого для вас київського «Динамо». Адже існує непохитна аксіома – колишніх динамівців не буває…

- Я професіонал. Працюю у клубі «Волинь». Чи «Шахтар», чи «Динамо»… Яка мені різниця? Я виконую свою роботу чесно. Стосунки між іншими клубами мене не повинні хвилювати.

- Але відповідальність за майбутній матч, напевно, велика. «Волинь» вашого попередника Віталія Кварцяного мала репутацію кубкового бійця, і вболівальники, мабуть, чекають від вас маленького дива…

- По-перше, я прошу у вболівальників трішки терпіння. По-друге, я на під кого не підлаштовуюсь. Розумієте про що я?

- Не зважаєте на своїх попередників?

- Життя йде вперед! Яка різниця, хто був до тебе – Кварцяний, Лобановський чи хтось інший? Треба рухатися далі. Лише теперішній тренер несе відповідальність за те, що зараз відбувається в команді, за результат. А ось знання, отримані від них, повинні стати корисним багажем.

О.Комаровський, газета "Український футбол"

http://fc.volyn.net/anatoljj-demjanenko-proti-shakhtarja-jad0z.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27.04.2012 14:05

Годулян пообіцяв, що спробує не зіпсувати матч "Волинь" - "Шахтар"

У конференц-залі стадіону "Авангард" відбулася передматчева організаційна нарада представників луцької "Волині", донецького "Шахтаря", суддів, а також делегата й інспектора ФФУ.

Головний арбітр поєдинку Віталій Годулян з Одеси схвалив ігрову форму команд. Лучани вийдуть на поле у біло-малиновій формі, гості - у помаранчево-чорній, пише прес-служба "Волині".

Арбітр поінформував представників про те, що буде вимагати від команд дотримуватися під час гри правил Fair play, не "працювати ліктями" під час розіграшу стандартних положень, не симулювати і жорстко апелювати до арбітра.

Годулян побажав командам хорошої гри і запевнив, що суддівська бригада намагатиметься не зіпсувати свято великого футболу у Луцьку.

"Хочеться щоб після матчу вболівальники говорили по гру а не обговорювали дії арбітрів", - сказав рефері поєдинку.

Правопорядок на території стадіону будуть підтримувати 100 стюардів, а в резерві міліції - 380 правоохоронців. До Луцька має прибути 50 вболівальників "Шахтаря".

http://www.champion....2/04/27/489908/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волинь сьогодні виграла , були кращі ! А для шахти не звикати вигравати за рахунок пеналів від судді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Волиняки на висоті! Яке бажання грати, боротись до останніх хвилин! Така Волинь подобається мені все більше і більше!

Пенальті за участю Леандро не було і близько...

Сльози на очах Шикова після матчу багато чого варті, значить не все одно!

З такою грою маємо надію на те, що наступний сезон ми будемо закінчувати не внизу турнірки, а як мінімум в 6-рці кращих))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був в другій частині матчу, після того як подивився перший тайм по тв.

Суддя знову підлизав дупу Ахметову і потім побіжить на коврик до його нагороду отримувати в вигляді мішечка грязних грошей.

Волинь молодці, ігра досить подобається останім часом, а особливо подобається як прогресують Приндета, я дуже хотів би щоб Волинь викупила Шеліхова - це досить талановитий воротар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-4

СУДДЯ - П*ДАРАС!!!

Волинь рвала до останнього. Якби був пенальті на 2-3 в ворота Шахтаря, то результат був би непередбачуваним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші хлопці, звичайно, молодці, але вже надоїв цей гнилий чемпіонат(кубок). Який смисл старатися та битися, якшо одна людина все просто перекреслює своїми діями. Як можна дати пенальті за чисту гру в м'яч, а потім недати за те, як польовий гравець у по голкіперські відбиває м'яч руками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно зі стадіону !!!!

гАндулян все таки зробив своє діло...

подивився повтори , першого пенальті не було, а перед другим схоже офсайд був

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мірчу затролили. Коли він заходив на пресуху, його зустріли невеликим гулом, бідняжка образився і пішов. :_39:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно зі стадіону !!!!

гАндулян все таки зробив своє діло...

подивився повтори , першого пенальті не було, а перед другим схоже офсайд був

e1108e21b941.jpg

Хоча малюнок (не мій, з інету) явно спотрворює картину. Як мінімум, проведена автором лінія явно не паралельна центральній лінії поля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лінія трохи не паралельно намальована центральній, але ж якшо це пенальті сумнівне, то перше точно видумане! А момент з рукою після 2-3 так і не показали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вітаю Волинь за гарну гру, а також хочу сказати, що мені все більше подобається Анатолій Демяненко (хай вибачить мене Віталій Кварцяний :)) зараз лучани перестають грати у силовий бійцівський футбол, а починають на полі більше думати, почали працювати фланги, набіги з центру поля та ін. тобто помічається певний інтелектуальний рисунок гри. ще раз браво, земляки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще одним малюнок

Це мене одного тягне клацнути кнопку "play" на фото? ^_^

Клацни ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анатолій Демяненко (головний тренер "Волині"):

Журналісти зустріли й провели наставника «Волині» аплодисментами.

- Ця гра була швидше для глядачів. Моменти виникали і біля наших воріт, і біля їхніх. Звичайно, «Шахтар» - команда майстерна, індивідуальна майстерність дуже висока. Це й зіграло вирішальну роль. Помилки в нас були, звичайно. Особливо, коли пенальті в наші ворота призначалися. Захисник не має права так грати.

- Ви погоджуєтеся, що судді сьогодні знищили нашу команду?

- Я суддів не обговорюю. Це моє кредо. Бог є, він все бачить, він вирішить. Треба спокійно сісти , переглянути диска. Не знаю, як він судив упереджено чи ні. Не знаю, що сказати про суддівство. Краще помовчу.

- Пам`ятаючи гру із «Шахтарем» в чемпіонаті і призначення пенальті за фол на Шевчуку, ви якось особливо наголошували оборонцям на можливих порушеннях в штрафній і біля неї?

- Звичайно, наголошував на цьому. Але в грі хлопці намагаються жорстко відбирати м’яча і таке інше… Але я застерігав їх: будьте акуратними.

- Наприкінці другого тайму ви щось енергійно пояснювали арбітру…

- Тому що чомусь арбітр почав додавати час у той момент, коли залишалося грати в матчі ще 5 хвилин. Це нонсенс.

- Що ви сказали гравцям під час гри?

- Крикнув Сімініну, щоб він сказав гравцям, аби грали до кінця. Завжди треба так грати, незважаючи на рахунок.

- Ви помітили, що Герасимюк не бореться, ховає ноги… А Сімініна ніхто не підстраховує…

- Я зрозумів про що ви говорите… Повинен страхувати Рамон. Його треба ще вчити, бо в атаку він непогано грає. Він все ж півзахисник. І захисник, і нападник… Там є над чим працювати. А Герасимюк… Думав, що він посилить гру на фланзі. На жаль, не посилив. І четвертий гол – саме він обрізав команду. Роботи непочатий край.

- Що з Приндетою?

- Побачимо, ще з лікарем не розмовляв.

- Чи спілкувалися ви із «динамівцями» після минулого матчу? Що ви сказали їм?

- Так, розмовляв з деякими тут біля роздягальні, сказав, що ви відскочили тут, у Луцьку. І казав їм, так як і вам, що ми не повинні були програвати.

- А чи повинні були ви сьогодні програвати?

- Так само стверджую: ні! Але у таких випадках все вирішує саме індивідуальна майстерність і бразильський півзахист.

- Як зіграв сьогодні Майкон?

- Найголовніше, що він у нас є, ми знаємо його хороші якості. Він може і забити і віддати. Потерзав їх…

- Він вже залишається в команді?

- Ой… Складний хлопець. Складний у цьому питанні. Працюємо над цим. Як вийде – ще не можу сказати.

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу залишив прес-конференцію так і не розпочавши відповідати на запитання журналістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...