Перейти до змісту

Як правильно настроїти комп для перегляду відео?


Scorpio

Рекомендовані повідомлення

Як правильно настроїти комп для перегляду відео? В динамічних сценах появляється "сходинка", як її позбутися?.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У властивостях кодека вмикни деінтерлейс і вибери той, який з цим краще справляється.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У властивостях кодека вмикни деінтерлейс і вибери той, який з цим краще справляється.

Все рівно є ті "сходинки" :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти напиши що за кодек і роздільну здатність відео, можливо то у тому відео так, можливо воно так має бути і у всіх хто відкриває файл, а можливо не вистачає потужностей компа..а то тут ти дав скрін я там розумію з Media Player Classic. Тут немає налаштувань кодека

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

klcodec385f.exe - няких лишніх рухів не робив, тільки на оверлеї галочку поставив.

ЗИ - новіший не хочу, злітає звукова постійно :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

темний ліс в мене був з тими кодеками. вже давно побачив перевагу безкоштовних плеєрів із кодеками таких як КMPlaayer чи GOM Player. ось вирішення усіх проблем а кодек пак то зло вже для мене. зі свого досвіду ставлю росто потрібні в дану хвилину кодеки, такий як наприклад DivX замість Кодек-пака всього....ІМХО.

Я так скажу мабуть конфлікти DirectShow фільтрів. розібратися з цим - завдання не з легких

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті, хто професійно займається ріпанням відео, ті старим добрим кодекам не зраджують.

Нове, ще зовсім не значить хороше.

Порад справді дуже багато а слушних - немає.

Ще одна порада :)

ось, програвач. Скачай під свою систему. І НІЧОГО не ставлячи зайвого (галочок), тобто все лиши по дефолту, спробуй ним подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...