Перейти до змісту

Зенит


yucore

Рекомендовані повідомлення

Давно цікавитть одне питаннячко :) та і тато не раз питав, чи реально переробити фотоапарат Зенит-ЕТ на цифровий? :D Звісно якщо таке можна було б зробити це було би безсумнівно круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі - безумовно.

Краще всього взяти щось типу старого Nikon D70 або D50, та аккуратно попереносити всю механічну частину в корпус зеніту, попередньо викинувши власні деталі зеніту. А для електронної начинки від фотоапаратів-донорів є сенс використати додатковий корпус, від іншого зениту, наприклад. Позитивним наслідком другого корпусу буде можливість взяти більш ємні аккумулятори. В принципі, якщо руки нобре треновані, і грошей та часу достатньо, я б радив брати більш сучасні Д80 - Д200. Там матриці вже 10МПікселів, тобто якості вистачить з запасом на друк А3 розміру. Брати за основу цифромильниці не раджу, бо дуже важко буде реалізувати широкий кут зору на зенітівській оптиці, вже не кажучи про шумні матриці та агресивний шумодав сучасних мильниць. Таким чином, вклавши 400 доларів та трошки часу, можна отримати ексклюзивний апарат...

З.І. Тут з залу підказують, що такий апгрейд не використовує того моменту, що Зеніт - це ФулФрейм.

Тоді треба робити акцент на Д700 , саму дешеву камеру ФФ від Нікона, та ДВА додаткових корпуса від зенітів для компонентів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да потому что вопрос твой сродни "можно ли переделать велосипед "Гном" в мерседес S-класса"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да потому что вопрос твой сродни "можно ли переделать велосипед "Гном" в мерседес S-класса"

Мені цікава думка людей котрі адекватно можуть відповісти на запитання, чи на їх думку можна, чи ні <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ніккор значить погана оптика? ;)

Краще вже перероблюй Киев-19. Там байонет ніконовський практично. А оптика теж хороша. Береш нікон Д50 б.в., переклеюєш на нього табличку "Киев-19", запулюєш в байонет "Гелиос", "КАЛЕЙНАР-5Н", "Мир" або ще щось з цієї колекції, і насолоджуєшся роботою якісної антикварної оптики радянського виробництва в цифровому вигляді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки нічого путнього з цієї теми бачу не вийде прошу її закрити, всім хто написав хоч якусь пораду дякую -_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому б і ні, я за то щоб автор попробував це змайстрити, бажано щоб з фотами самого процесу і детальними коментарями, дєрзай!

Не мені одному цікаво буде, щото вийде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо погуглити/яндексити/рамблерити - то там уже є відповіді на це запитання.

Десь з рік тому мені по розсилці від техноманіяків таке приходило.

Там робили таке з сенсора якогось сканера, та перероблювали кітайську цифромилу.

Результати були ... як би це сказати... садо-мазо-техно-фото-дурка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...