Перейти до змісту

Щасливе число 83!


Rubak

Рекомендовані повідомлення

Вибачте з оффтоп, тема неодноразово підмалась, але всеж таки:

Прийшов мені лист від ДАІ (не заказним листом) де мій автомобіль на вул К.Карого із швидкістю 83 км/год.

Про те що там стоїть зелений Б5 знав давно, тому ніколи там швидкість не перевищував як 60 км/год.

Той день памятаю як сьогодні, їхаз з дружиною з базару, зайняв крайнії правий ряд і кросую 60 км/год. щей дружині показав на схованих фотофіксаторів.

Даю пятсоттищмілон % що швидкість не перевищував, а тут на табі (фотожабери срані) :angry:

І що тепер робити??? іти і доказивути що я не верблюд, чи........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте з оффтоп, тема неодноразово підмалась, але всеж таки:

Прийшов мені лист від ДАІ (не заказним листом) де мій автомобіль на вул К.Карого із швидкістю 83 км/год.

Про те що там стоїть зелений Б5 знав давно, тому ніколи там швидкість не перевищував як 60 км/год.

Той день памятаю як сьогодні, їхаз з дружиною з базару, зайняв крайнії правий ряд і кросую 60 км/год. щей дружині показав на схованих фотофіксаторів.

Даю пятсоттищмілон % що швидкість не перевищував, а тут на табі (фотожабери срані) :angry:

І що тепер робити??? іти і доказивути що я не верблюд, чи........

Думаю що варто доводити свою правоту. Бо вони вже зовсім знахабніли - зокрема, де тільки не чуєш за перевищення, то 82-83 км/год...За ПДР, перевищення в 20км/год карається усним попередженням, от тому і "зайвих" 2-3 км/год завжди присутні. Полистай Форум, проконсультуйся з Ярчиком - і напиши їм "файного" листа...Щоб відчепились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: невже наша міліційо фотошоп освоїла ????

хе, а та штука - фоторадар - свою фотографію підписує електронним ключем ????

якщо не підписує то зажабити фотку - 5хв. роботи !

згадав: пару років назад в австралії демонтували скількись там тищ цифрових камер, через те що фотки підписувались md5 ,

а в суді доведли, що md5 можна підробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю що тра форумчанам-юристам, зокрема Ярчику, викласти на фтп план дій при таких ситуаціях, бланки заяв, скарг чи інш., бо цих листів все більше і більше стає. І було б добре на реальному прикладі в нашому місті бо ті папарацци з@бали вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: невже наша міліційо фотошоп освоїла ????

хе, а та штука - фоторадар - свою фотографію підписує електронним ключем ????

згадав: пару років назад в австралії демонтували скількись там тищ цифрових камер, через те що фотки підписувались md5 ,

а в суді доведли, що md5 можна підробити

Там щось в форумах було що визирем не можна фіксувати для пісеМ щастя, бо він є перенгосним, тоесть ручним, і треба зразу тормозити "порушника" для протоколу. Вот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ЦЬОМУ топіку (на другій сторінці, здається) є примірник позовної заяви для оскарження "листа щастя" у суді. У нас такий адміністративний позов подається до Волинського окружного адміністративного суду, що знаходиться по вул. Словацького, 3. По тексту позовної можна деякі деталі упустити, а дещо і додати (в залежності від обставин). В мене, нажаль, зараз немає часу помогти більш практичними порадами стосовно оскарження постанов ДАІшніків, але відповіді на багато питань автолюбителі знайдуть і в вищевказаному топіку і взагалі в розділі "Автофорум" а сайті ЛІГА ФОРУМ (здебільшого юридична сторона проблематики обговорюється).

З.І. по такому зразку наше підприємство зараз теж оскаржуватиме 2 листа щастя, позовні до суду вже подано. якщо комусь цікава подальша доля розгляду справ - відпишу коли пройде суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні їхав по Набережній і спостерігав направлену на себе камеру з зеленого Ланоса. Їхав я близько 70 км/год, але не більше як 75 км/год (я виставив в борт-комп'ютері обмеження швидкості на 75 км/год, і воно мені бомкає, якщо я їду швидше; спідометер в мене показує досить точно, а на зимових колесах 15" навіть трохи перевищує реальні показники). Побачимо, чи сфотошоплять мене :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно им устроить флеш моб. Собрать машин 10, остановится возле их Ланоса и начать его фоткать со всех сторон :)

Вот они охренеют :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно им устроить флеш моб. Собрать машин 10, остановится возле их Ланоса и начать его фоткать со всех сторон :)

Вот они охренеют :)

Дик, запишіть мене, я беру участь однозначно :)

п.с. два рази проїжджаючи мимо зеленого ланоса на Карпенка Карого навмисне збавляв швидкість до ~25-30 км і "демонстрував" в камеру "середній палець щастя" ;), при цьому пасажири в ланосі явно жвавішали, наблюдаючи мій жест. Я свої дії звісно не виправдовую, але от цікаво, мене також чекає щасливе число 82-83!?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп!

А якби там не авто стояло, а стовб із камерою.. (впевнений - збили б спіціятельно..) Що тоді?

І крім того, авто, в якому знаходиться оперативний співробітник - ввжається оперативним (читай ментовським) і пафіг якого кольору там номер.

Ну а привчити водіїв їздити за правилами - святе діло :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в стовпі діло! Якщо буде стаціонарна камера то спорів не буде чи перевищив... а от якщо прилад в руках та ще й в машині, то підробити твою шв це тіко бажання працівника даї. Візір зустрічну шв не враховує. Я розумію те що коли б він стояв на дорозі і виставив прилад в сторону машин і все було б видно, а так якщо тобі не вистачає 2 -3 км/год то і рукою можна на зустріч добавити. В них ж нема такої системи як на машинах ДАІ в інших розвинених країнах, що враховує шв і їхнього авто і зустрічних і поточних і точний вибір транспорту і постійна якісна відеозйомка.

З.І. щоб добавити 6км/год треба всього надати приладу зустрічної швидкості 1,66м/с що не є проблемою для руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоп!

А якби там не авто стояло, а стовб із камерою.. (впевнений - збили б спіціятельно..) Що тоді?

І крім того, авто, в якому знаходиться оперативний співробітник - ввжається оперативним (читай ментовським) і пафіг якого кольору там номер.

Ну а привчити водіїв їздити за правилами - святе діло :)

А почитай ка вот это http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...st&p=298842 могу поспорить ещё и с тобой!!! А стул на котором посидел Гаишник считается мусорским? А земля по которой он прошёл собственностью МВД? А воздух которым он подышал ???? НА ВСЁ ДОЛЖНЫ БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ РАЗРЕШЕНИЯ И БУМАГИ. Извините порядок такой. И доказательства добытые незаконным способом являются фикцией или фрикцией , короче гавном. У столба такие бумаги будут, а вот у дяди на део в трико и кедах непонятно, вернее понятно за 15 минут состряпают задним числом и напишут в них что Луценко лично фоткал тебя Визирем. КОРОЧЕ Я В ФЛЕШМОБЕ УЧАСТВУЮ, называйте время :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ВСЁ ДОЛЖНЫ БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ РАЗРЕШЕНИЯ И БУМАГИ.
а хтось перевірив їхню законність? Чи закооне їх перебування?

Якщо так - то відгукніться. Якщо ні - тоді для чого так кричати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА ВСЁ ДОЛЖНЫ БЫТЬ СООТВЕТСТВУЮЩИЕ РАЗРЕШЕНИЯ И БУМАГИ.
а хтось перевірив їхню законність? Чи закооне їх перебування?

Якщо так - то відгукніться. Якщо ні - тоді для чого так кричати?

В том то и дело что когда меня ловили обычной "фарой" и останавливали --- проверял бумаги неоднократно и после составленного на меня протокола НИ ОДИН не дошёл, СТРАННО не правда ли :) А вот в данном случае с ВИЗИРЕМ как проверить?????? Ведь "письмо счастья" ты получаешь через 2 недели. У кого спрашивать стояли они там или нет??? Кто стоял ГАИШНИК или дворник с меллой и фотиком ???? А ВОТ ДО СТОЛБА как говорится дое***ся МОЖНО. Правильно здесь писали переносной ВИЗИРЬ нужен для того чтобы:

1. Зафиксировать твою скорость и снять тебя на фото

2. потом тебя должны остановить.

3. предьявить и наказать.

Знаете что я тут подумал, получаем письмо с фоткой, берём фотоаппарат, подьезжаем к мосту на Карпенка выставляем дату и время на фотике такую как в "письме счастья" , едем 40 км/ч подьезжая к ГАЙЦАМ фоткаем их через лобовое стекло, так чтобы была видна их машина и ваш спидометр со скоростью в 40 км/ч. Печатаем фото и в суд мол так и так враньё это, меня оклеветали... Чем ваше фото хуже ихнего :) Фото подлинное, спидометр не врёт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто якщо ВСІ впевнені в тому що саме той Ланос всіх фоткає - вийти із машини і " витягти його за *йця і спитати документа, а як не покаже то почати..."© Лесь.. :) як у класика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно им устроить флеш моб. Собрать машин 10, остановится возле их Ланоса и начать его фоткать со всех сторон :)

Вот они охренеют :)

Я за! Влаштуєм їм пресконференцію :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно им устроить флеш моб. Собрать машин 10, остановится возле их Ланоса и начать его фоткать со всех сторон :)

Вот они охренеют :)

Я за! Влаштуєм їм пресконференцію :D

Допрос с ПРЕСТРАСТИЕМ :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось перевірив їхню законність? Чи закооне їх перебування?

Якщо так - то відгукніться. Якщо ні - тоді для чого так кричати?

Стоять вони там, на мою думку, незаконно!

1. Навіть не дивлячись на те, що немає спеціально зареєстрованого транспортного засобу. Згідно цього наказу має бути, і сидять вони також в цивільній формі.

Н А К А З 13.11.2006 N 1111

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2006 р. за N 1243/13117

12. Організація несення дорожньо-патрульної служби

12.2. Нагляд за дорожнім рухом з використанням транспортних засобів та без такого може бути відкритим, прихованим та змішаним. Відкритий нагляд. Здійснюється працівниками ДПС при пішому патрулюванні, а також на службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), які мають спеціальне пофарбування. Потайний нагляд. Здійснюється працівниками ДАІ на службових транспортних засобах (автомобілях) звичайного пофарбування, без написів та розпізнавальних знаків, під час руху в загальному потоці транспортних засобів.

Змішаний нагляд. Здійснюється одночасно на декількох службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), з яких щонайменше один повинен мати спеціальне, а решта - звичайне пофарбування.

2. Самі дайці з того ланоса (АС 3695 АТ ) представляються, десь є записані прізвища, але от на прохання показати жетон, морозяться як ніби надворі мінус 30.

Що вже є незаконно. Не буду зараз шукати ту статтю, але суть в тому, що зупинка не має юридичної сили, якщо вам не пред'явили на ваше прохання жетон, на дорозі може бути хто хочеш.

3. Далі йде відмазка, на той самий наказ 1111, ніби то там все написано. Їм його показали, вони заперечили, що вже є новіший,

І ще сказали, що "патрулюють" вони там з волі начальства і всі питання до них. До речі після того їх там дні три не було, а потім назад з'явились.

От так і поговорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись спостерігав в Німеччині наступне: Стоїть машина їхніх ДАЙців (нетонована) з камерою всередині. За метрів 300 від них зупиняється приватне авто, звідтіль виходить жіночка, в руках у неї плакат, де здоровенними буквами пише - "Обережно! За 200м поліційна камера!". Або просто "РАДАР". За 15 хвилин, машина ДАЙців розверталася і їхала в напрямку нафіг - адже ніякого закону, який би забороняв отак стати з такою табличкою нема....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм, почитав інструкцію на візир - ніде не сказано, що фотки підписуються електронним ключем,

чи якимось іншим методом підтверджується що швидкість чи дата на фотці справжні.

цікаво чи в суді хтось виграв/програв спираючись на це ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хтось перевірив їхню законність? Чи закооне їх перебування?

Якщо так - то відгукніться. Якщо ні - тоді для чого так кричати?

Стоять вони там, на мою думку, незаконно!

1. Навіть не дивлячись на те, що немає спеціально зареєстрованого транспортного засобу. Згідно цього наказу має бути, і сидять вони також в цивільній формі.

Н А К А З 13.11.2006 N 1111

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2006 р. за N 1243/13117

12. Організація несення дорожньо-патрульної служби

12.2. Нагляд за дорожнім рухом з використанням транспортних засобів та без такого може бути відкритим, прихованим та змішаним. Відкритий нагляд. Здійснюється працівниками ДПС при пішому патрулюванні, а також на службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), які мають спеціальне пофарбування. Потайний нагляд. Здійснюється працівниками ДАІ на службових транспортних засобах (автомобілях) звичайного пофарбування, без написів та розпізнавальних знаків, під час руху в загальному потоці транспортних засобів.

Змішаний нагляд. Здійснюється одночасно на декількох службових транспортних засобах (автомобілях, мотоциклах), з яких щонайменше один повинен мати спеціальне, а решта - звичайне пофарбування.

2. Самі дайці з того ланоса (АС 3695 АТ ) представляються, десь є записані прізвища, але от на прохання показати жетон, морозяться як ніби надворі мінус 30.

Що вже є незаконно. Не буду зараз шукати ту статтю, але суть в тому, що зупинка не має юридичної сили, якщо вам не пред'явили на ваше прохання жетон, на дорозі може бути хто хочеш.

3. Далі йде відмазка, на той самий наказ 1111, ніби то там все написано. Їм його показали, вони заперечили, що вже є новіший,

І ще сказали, що "патрулюють" вони там з волі начальства і всі питання до них. До речі після того їх там дні три не було, а потім назад з'явились.

От так і поговорили.

 Стаття 5 Закону "Про міліцію" гласить що по вимозі (не проханню) міліціонер зобов'язаний пред'явити документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З появою "Візира" змінились традиційне побажання - "Ні цвяха, ні жезла, ні фото на згадку" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://airgun.org.ua/forum/viewtopic.php?t...&highlight=

вот похожая интересная тема, рекомендую к прочтению.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Venom

Яка в моєму випадку різниця між проханням і вимогою?

Я можу сказати я вимагаю пред'явити документи і попросити їх пред'явити. Те саме. Адже вони повинні їх показувати і водіям, а не тільки співробітникам міліції, чи ще комусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...