Перейти до змісту

Розділ: "Лікування"


foxx77

Розділ: "Лікування"  

26 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Створити це опитування навела мене на думку поїздка в Новоукраїнку до тої знахарки. В мене деякий час боліла підшлункова, не міг спати і ходити. Вона сказала пити траву "парило звичайне". Сказано-зроблено, через два дня забув що в мене щось боліло.

----------------------

Когда применяют?

При плохом пищеварении и ослаблении действия кишечника; при застойных явлениях в печени и желчном пузыре, при желчных камнях; болях в мочевом пузыре и малом выделении мочи, при непроизвольном мочеиспускании, особенно ночном; как отхаркивающее средство при сухом кашле (бронхите); при воспалениях слизевой оболочки рта (ангины, стоматиты); ревматизме, люмбаго; также при геморрое.

Готовят в виде чая. На 1 стакан кипятка берут 1 столовую ложку измельченного парила, варят 2-3 минуты, настаивают 10 минут. Пьют 1-2 стакана в день, глотками. (В растении есть летучее масло, дубильные вещества, витамин К, кверцитрин, холин, горькие вещества, кремнеземная кислота).

----------------------

Я розумію, що можна знайти в неті описи любих трав. Але дійсний досвід цікавіший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никакой из видов дистанционной диагностики и сопровождения , будь то юридические консультации, советы по ремонту техники, по выбору фотоаппаратв, проч. не несут в себе угрозу смерти.

Ответ - нет.

Лечат врачи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також з підшлунковою допомогла і бронхіт вилікувала.

Чув,що вона ще й ляблії виводить.Дітей лікує,якщо погано їдять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілителі, бабкі, знахарі - всі ці доморощені "лікарі", імхо - це вабанк.

Кому хочеться з власним здоров"ям (чи близьких) грати в російську рулетку, велкам.

Я - проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проти. Шкоди від такого розділу може бути більше, ніж користі.

можно принимать ответы только от дипломированых докторов...

(чтобы модератор следил)

но... как вспомню какой я инженер - мне страшно итти к доктору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лікувати кого/чого?

Я проти.

Хіба що там будуть давати поради практикуючі лікарі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...