Перейти до змісту

Подяка Датагруп


Рекомендовані повідомлення

Black я розумію там пінг на шлюз ДГ, сторінки по 2 хвилини і повільна швидкість LM... але вебмані ти приплітаєш дарма

Здається вже обговорювалось, що провайдер не зобов'язаний виясняти у третіх власників інтернет-ресурсу про те чому для їх блоку ІР адрес не доступний певний сегмент

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

  • Адміністратори

Як правило, перед блокуванням якоїсь IP адреси чи блоку адрес, пишеться лист на abuse@ власника тої адреси. Я ж не бачив жодного листа що якісь вебмані будуть блокувати мою адресу по невідомій для мене причині. Звідси я роблю висновок що всякі мані, мерчанти неадекватні, з ними не варто мати справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black я розумію там пінг на шлюз ДГ, сторінки по 2 хвилини і повільна швидкість LM...

Дзвонив, писав і який результат? Робочий тиждень закінчується, а результату немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мабуть якось не так звертаєшся. Наскільки мені відомо звернення абонентів вирішуються досить швидко, для цього й існують закони і порядки.

А судячи з написаного на форумі ти тільки ниєш, плачеш і обсираєш всіх і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не віриш - перевір усі мої звернення, якщо вони в вас фіксуються і прийди до мене перевір швидкість. Ваші "закони і порядки" не діють, "досить швидко" ви тільки пропонуєте перейти до іншого провайдера. Більше "досить швидко" в вас нічого не робиться. Я нікого тут не обсираю і не нию, я вимагаю від вас якісних послуг, адже у вас "швидкість зростає, а ціни падають!". Я звертався по телефону 780003 не один раз, мені що потрібно прийти на Датагруп, стати на коліна і просити, щоб мені все зробили? Чи як ще звертатися??? Ну прийду після свят напишу скаргу ще, побачим чи це подіє. Кожне звернення до компанії "Датагруп" і вирішення проблеми - це процес не одного дня і тижня. Робіть висновки, якшо ваші специ не можуть нічого зробити, візьміть краще одного толкового замість трьох і платіть йому нормально, тоді може все і в компанії буде добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... мені що потрібно прийти на Датагруп, стати на коліна і просити, щоб мені все зробили? Чи як ще звертатися???...

во во... я якось писав шо там не все гаразд....

думаю варто не так зробити, а рівно наоборот, прийти поматюгатись, та й ще зайти до директора відкривши ногов двер, і сказати типу шо за ....

але топік то про подяку.. а тут просто гонять на датагрупа, офтоп получаєтсо

треба створити тему типу "гон на датугрупа" ... але ж напевне перейменують та закриють як мою...

:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю тему було створено після того, як врешті після моїх неодноразових звернень в Датагруп все ж таки вирішили проблему з втратами пакетів на стороні Датагрупа після зміни IP. От я і вирішив подякувати їм. Але не пройшло і полгода як з'явилась нова проблема, яку теж не спішать вирішувати. Робить якось там, то хай собі і робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Black, в мене цей сайт не відкривається. Мені також на Датагруп жалітися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
Цю тему було створено після того, як врешті після моїх неодноразових звернень в Датагруп все ж таки вирішили проблему з втратами пакетів на стороні Датагрупа після зміни IP. От я і вирішив подякувати їм. Але не пройшло і полгода як з'явилась нова проблема, яку теж не спішать вирішувати. Робить якось там, то хай собі і робить.

Якщо було звернення - буде відповідь, в межах обумовлених законом. Причому без відома керівництва ця відповідь тобі не поступить.

Припиняй своє горе тут поливати. Я вже говорив що ті, які приймають рішення, цей тред не читають. А я особисто, знаючипідозрюючи в чому там в тебе проблема, не маю повноважень в повній мірі тут все тобі викласти, ок? Потерпи, або строчи лист.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хоч би була відповідь від Датагрупа такого плану - "Ми знаємо про вашу проблему і її причину, на жаль її наразі неможливо усунути, ми усунемо її до такого-то числа". А так мені навіть невідомо, чи нею ще займаються чи ні. Чи просто проігнорували моє звернення. Якщо не складно, напиши мені хоч приблизну інфу в ПП або icq, я намагався зв'язатись з тобою, але ти заблокував вхідні ПП від мене. Наперед дякую і сподіваюсь на розуміння.

Black, в мене цей сайт не відкривається. Мені також на Датагруп жалітися?

За кілька хвилин запрацює В мене перевищення ліміту місця на диску. Там ж написано, що мій акк заблоковано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль зараз відсутня можливість підключити ОГО! на 33 кварталі :(

Минає другий тиждень, serega, скільки ще часу потрібно? Ото працює контора...

Вперше взагалі про проблему писав ще 7 квітня, це все те саме по сьогоднішній день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На жаль зараз відсутня можливість підключити ОГО! на 33 кварталі :(

это у них везде шас так

вот вам и первые признаки "неправильной политики" (пока есть халявные деньги - делаем - а то что никогда не окупится - пофиг, деньги кончились - и все)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, де можна побачити тарифи на інтернет від Датагруп? Цікавлять діючі тарифи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, де можна побачити тарифи на інтернет від Датагруп? Цікавлять діючі тарифи.

http://www.datagroup.ua/retail/ru/tariffs/price_inet/adsl/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-69-1240861246.jpg

Ноу коментсс....

Підключайтесь в Домашні мережі, в мене швидкість зросла! 7 годин качати фільм з файлообмінника, Датагруп каже, що це нормально, що це я такий вибагливий клієнт. Хочу почути думку інших, чи вони вважають це нормальним для 100 Mbit ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тобі ще не надоїло?

Невже ти не бачиш що тобі тут ніхто не в змозі допомогти.

Можу порадити дзвонити на Київський Датагруп, вони мають гарний вплив на місцевий.

Принаймні відділ, який обслуговує корпоративних клієнтів... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

саме так. там треба десь 12к грн в той будинок всунути, нехай виділять кошти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, тобі ще не надоїло?

Невже ти не бачиш що тобі тут ніхто не в змозі допомогти.

Можу порадити дзвонити на Київський Датагруп, вони мають гарний вплив на місцевий.

Принаймні відділ, який обслуговує корпоративних клієнтів... ;)

При чому тут корпоратывный сектор?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне ні при чому, я просто кажу, що в корпоративному секторі Київський датагруп має вплив на місцевий, а в приватному незнаю, але думаю, що варто спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

саме так. там треба десь 12к грн в той будинок всунути, нехай виділять кошти :)

Якщо за останній місяць жодного разу в мене швидкість закачки з файлообмінника не перевищила 850 Кбайт/с, що приблизно рівне 10 Мбітам, то напрошується висновок, що якийсь з свічів чи конвертер переключився на 10 Мбіт, що бувало і раніше. Думаю за останній місяць кількість користувачів не збільшилася суттєво і вони не качають щось цілодобово. Вдень в мережі 3-5 компів всього. Для початку було б добре виміряти пропускну здатність каналу між конвертером і Датагрупом. А потім копати далі, якщо там все ОК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно таке саме в сусідній квартирі і в другому підїзді. Між сусідським компом і моїм швидкість 8,1 Мбайт/с, як і раніше було з файлообмінником. В мене дві мережеві на 1 Gbit в компі. Тим більше датагрупівці втикались в свіч нетбуком, та сама картина, а от чи тестували вихід з конвертера і свіч, в який він підключений мені невідомо... Бо тоді робочий день закінчився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не здивуюсь, якщо мій свіч підключений в той, а той в конвертер. І вимкнення/увімкнення його вирішить ці проблеми без 12к. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...