Перейти до змісту

Пропала грамота


leonon

Рекомендовані повідомлення

Фільм по Гоголівським мотивам, на мою думку один з найкращих фільмів українського кінематографа в котрому найбільш точно з філософського боку змальовано менталітет нашого народу. Кожний перегляд приносить тільки позитивні емоції і хороший настрій. Якщо хтось є обладателем цього фільма дуже прошу поділитись. Можливо є інші старі Українські фільми, також цікавить.

у головній ролі Миколайчук :D .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім в десяку, я мав на увазі Тіні забутих предків, Вавілон 2000......, але дякую я сьогодні подивлюся чи не має цього фільма в товариша і відпишу тобі

О.К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

Буду Вдячний якщо хтось зальє

"Пропала Грамота"

Сам з задоволенням переглянув би =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

gramota.jpg

Жанр: Комедия

Страна: УССР

Режиссер: Борис Савченко

В ролях: ван Миколайчук, Федір Стригун, Лідія Вакула, Земфіра Цахілова, Михайло Голубович, Володимир Глухий, Василь Симчич, Анатолій Барчук, Володимир Шакало

Сюжет фильма:

За мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя. Героїчна народна комедія з лукавою усмішкою і запальним гумором розповідає про повний пригод шлях козаків Василя та Андрія з гетьманською грамотою до цариці у Петербург, а після цього — про їхнє благополучне повернення в рідну Диканьку.

Продолжительность: 1:14:11

Качество видео: DVDRip

Видео: кодек: DivX 6.x, размер кадра: 720х560, битрейт: 2121 кб/с

Аудио #1: язык: украинский, перевод: (оригинал), аудиокодек: AC3, битрейт аудио: 192 кб/с

Аудио #2: язык: русский, перевод: (оригинал), аудиокодек: AC3 5.1, битрейт аудио: 384 кб/с

Оцифровка с реставрированного DVD в 3 прохода с применением шумодавки FractalDenoising

Скріни:

post-81-1210867664.jpg post-81-1210867671.jpg post-81-1210867678.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм по Гоголівським мотивам, на мою думку один з найкращих фільмів українського кінематографа в котрому найбільш точно з філософського боку змальовано менталітет нашого народу. Кожний перегляд приносить тільки позитивні емоції і хороший настрій. Якщо хтось є обладателем цього фільма дуже прошу поділитись. Можливо є інші старі Українські фільми, також цікавить.

у головній ролі Миколайчук :o k: .

+1 тобі за смак в кіномистецтві. Такі фільми наша гордість.

Ох і танцювала риба з раком... :blink:

D@ve, і з мене теж +1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще на Пасху дивились в селі по телевізору :) Відвикли трохи дивитися, коли не можна ставити на паузу і по цій причині дещо пропустили. Подумав, непогано було б знайти в Інеті, приїхав і через деякий час, коли я майже забув, фільм лежить на фтп - дуже дякую!!! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Тіні забутих предків

1642_l.jpg

Фільм, створений за однойменною повістю Михайла Коцюбинського.

Десятки років ворогували два гуцульских роди - Палійчуки та Гутенюки. Але сталось так, що Іван Палійчук покохав красуню із ворожого роду - Марічку, якій судилося прожити коротке, але щасливе життя. Не міг без неї бути щасливим Іванко. Але він жив далі. Оженився. Був коханим. Дітей не було. Господарював. І шукав смерть, яка забрала в нього кохану.

Нагороди: 1965 - премія "Південний Хрест", премія ФІПРЕССІ Юрію Іллєнку за операторську роботу - МКФ у Мар-дель-Плата (Аргентина); 1965 - Кубок фестивалю - МКФ у Римі; Премія Британської кіноакадемії 1966 - за кращий зарубіжний фільм; 1966 Золота медаль Сергію Параджанову - МКФ у Салоніках (Греція).

706 544 Кб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Білий птах з чорною ознакою

ena4240.jpg

1971, 99 хв., СРСР, к/ст. ім. О.Довженка.

В прикордонному українському селі живе багатодітна сім’я Леся Дзвонаря. Розійшлись шляхи його синів: Петро примкнув до Червоної Армії, Орест подався до ОУН, молодший лишився в стороні. Але не раз зустрінуться вони, і не раз перетнуться їхні долі – то в коханні до доньки священника, то в горах зі зброєю в руках... Події фільму відбуваються в 1937-1947 роках.

1971 - Золота медаль - МКФ у Москві; 1972 - Відбіркова премія

"Срібні сирени" - МКФ у Сорренто (Італія).До фіналу ж фільм

було недопущено Радянськими ідеологами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю в своїй колекції "Вавілон 2000". Якість посередня, самі розумієте, це не голівудський блокбастер та й коли він знімався. А також нещодавно записав "Карпатське золото" та "Залізну сотню".

А взагалі, для всіх прихильників українського кінематографу (і не тільки) пораджу один ресурс: http://files.ukraine.ck.ua/Ukrayinika/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Перезалийте будьласка "Тіні забутих предків", "Білий птах з чорною ознакою" і "Свадьбу в Малиновке"

з мене +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...