Перейти до змісту

Для чого створена релігія?


Jogino

Рекомендовані повідомлення

З кожним століттям релігія втрачає свої позиції, ця тенденція прискорилась у 19-20 століттях у зв'язку із науковими відкриттями та археологічними розкопками древніх людей, динозаврів в кінці-кінців. Я думаю десь так років через 200 наша церква буде схожа на шайку фанатиків і ніщо більше, а наші потоки будуть сміятися із нас, так як ми сміємося із древніх, котрі вірили що земля плоска а сонце обертається навколо землі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 162
  • Створено
  • Остання відповідь
так як ми сміємося із древніх, котрі вірили що земля плоска а сонце обертається навколо землі.

Это ты в школьном учебнике истории прочитал?У меня информация о знаниях древних о Земле и космосе совершенно другая.Несомненно они знали в разы больше нас!Так что я не смеюсь с них.

Мне например смешно,когда я читаю в учебниках о монголо-татарском иго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня информация о знаниях древних о Земле и космосе совершенно другая.Несомненно они знали в разы больше нас!

це ти про цих романтиків що тут розказують :D

Не нада путати незрозумілі, і неточно тректовані остатки прадавньої цивілізації, якій 10000 і більше років з Середньовіччям. Чи може ти навіть про них шось там знаєш і древня інквізиція виявляється в космос літала :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot - а весь світ це лише немита вшива і зас*ана Європа? А як же інші континенти? На них також жили люди, піраміди будували, аналоги яких навіть зараз ніхто не може повторити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трохи в оффтоп уходимо, але потрібно чітко уявляти хронологію процесів ;)

Піраміди також набагато раніше Середньовіччя, доречі в тій самій темі про романтику є діаграмка з часом, видно що в Середньовіччі був капітальний занепад цивілізації, так осталися певні здобутки в Азії, але це шо називається остатки після свята, шось є, але звідки взялось і що з ним робити поняття відносно примітивні, це як у Майа був найточніший розклад руху небесних тіл, нафіга козлопасам такий календарь???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кожним століттям релігія втрачає свої позиції, ця тенденція прискорилась у 19-20 століттях у зв'язку із науковими відкриттями та археологічними розкопками древніх людей, динозаврів в кінці-кінців. Я думаю десь так років через 200 наша церква буде схожа на шайку фанатиків і ніщо більше, а наші потоки будуть сміятися із нас, так як ми сміємося із древніх, котрі вірили що земля плоска а сонце обертається навколо землі.

І трошки в тему, з чього ти взяв що релігія втрачає вплив?

Люди внаслідок розвитку цивілізації деградують, а власне з цього починається розвиток релігії, в нас на це дивитися немає смислу, ми ще країна третього світу яка випадково географічно потрапила в Європу, і крім того нам майже століття насаджували атеїзм, тому релігія тут мягко кажучи ледь ворушиться, але й то встигла піднадоїсти(мормони, баптисти, 50-ки і інши проповідники які парять моск)

А в Америці взагалі жесть, незчисленні секти на основі Християнства, фінансові піраміди і інша гидота - все в ім"я Христа ;). Ти не пролізеш там в політику якщо не пфдтримуєш якусь серйозну релігійну установу, навіть фільм є про цю віху життя америкосів. Європа трохи інша, але думаю в них все попереду, ну а потім черга і до нас дійде...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нафіга козлопасам такий календарь???

З чого ти взяв, що вони були козлопаси??? З підручника історії за 5-й клас. ???

про них - ніхєра невідомо. Є факти створення ними(?)(чи іншими до них цивілізаціями) - мегаспоруд.

Наша цивілізація також пасе кіз, свиней, корів іт.д. Сільське господарство не відміняв ніхто. Може вони взагалі літали на килимах у повітрі. ???

А інші пасли для них кіз і давали м'ясо/молоко/хз_вяку_срань.

тут переглянь. Я тобі можу 8 ДВД дисків записати із подібними фільмами.

Може тоді ти зміниш свою думку про древні цивілізації.

щодо теми топіка.. то вона вже давно відхилилася у сторону флейму та пішла в нове русло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я якраз в основному по цим фільмам і сужу :) і по тому що там показано, а вот ти напевно не зовсім уважно дивився - автори фільма не кажуть що майа були суперцивілізацією, вони показують залишки набагато древнішої цивілізації на руїнах якої і строїли майа свої примітивні пірамідки. Чи ти вважаєш людей які приносили людські жертви заради того щоб сонце зійшло суперцивілізованими?

Як я казав і ще раз наголошую - потрібно враховувати часові рамки, тому-що не факт що ця цивілізація знахідки якої розповідаються в фільмах була взагалі земною. Почитай форум цих дослідників, там дуже багато раціональних думок - якщо ця цивілізація була такою супер-пупер, то чому ми находим динозаврів, які жили мільйони років тому і жодних інструментів, чи хочаб будівель цих титанів. Люди наводять приклади що якби нашу цивілізацію найшли через 10000 років, то залишилося б безліч слідів, починаючи від неймовірної кількості кісток до поліпластмас які за такий короткий час явно нікуди не дінуться, а безліч металу, і це все є сліди великої цивілізації. Автори фільмів самі толком нічього не можуть зрозуміти і лише будують притягнуті за вуха теорії, самою ймовірною з них є інопланетне походження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з чього ти взяв що релігія втрачає вплив?

Тому що це ЛОХОТРОН, як писав Наполеон Хілл, усе що подудоване на обмані немає права існувати.

А Чарльз Дарвін ще у 19 столітті своєю працею "Походження видів" відкрив людям очі, але ж ні, вони не хочуть відкривати очі, вони ще спорять, Людину створив бог а не еволюція. І динозаврів не було, це бог їх послав щоб перевірити нашу віру. Да хто вони такі, що вони зараз можуть вирішити? Це у середні віки могли палити людей та влаштовувати хрестові походи, а зараз вони застряли десь так посередині між тимиж середніми віками та сьогоденням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наполеон Хилл, если ты не в курсе, это жрец религии бабла.

У него даже мантры Мамоне в явном виде представлены в егойных книжках.

И тезисы кстати построены строго на вере. Вере в баблецо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Jogino: я так понял,что информацию ты берешь из "Експресс газеты" или советского журнала "Наука и религия".Ты нам решил тут уроки атеизма преподать?Теория Дарвина развалилась уже давным-давно,причем ее развалила не религия,а наука.Эволюция существует,но не такая,какую ее описал Дарвин.Это во-первых,а во вторых-инквизиция-изобретение христианства,которое имеет мало общего с учением Христа.И помимо христианства есть другие авторитетные религиии. Хочешь разобраться- иди к истокам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коран - мусульмани.

Біблія - христянське святе писання

Махабхарата і Рамаяда - (індійський епос)

Тора - п'ятикнижжя (єврейське святе писання)

прочитай ці книжки - зрозумієш багато. І не задаватимеш ідіотських питань.

НІХТО не розібрався для чого релігія. Принаймні кожен це для себе повинен усвідомити. А не за тебе хтось..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парни, че то не убедительно, я за всю тему так и не увидел плюсов религии, оттого делаю вывод что она никому не нужна а верят потому что внушили посредством повторения одного и того же с самого детства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Чарльз Дарвін ще у 19 столітті своєю працею "Походження видів" відкрив людям очі, але ж ні, вони не хочуть відкривати очі, вони ще спорять, Людину створив бог а не еволюція.

подивись, для початку, цей фільм

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=28811

при твоєму теперішньому світогляді релігія тобі не потрібна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Релігія і віра дві кардинально різні речі:

релігія - це егрегор, а віра в Бога це психологічний стан, між ними може бути взаємозвязок, але це лише видимість, це не означає взаємозалежність, допустим віра Захара уж зовсім суперечить класичним канонам релігій, але в той жеж час він вірить в Бога...

Відносно себе - я не виділяю жодну релігію, і навіть не опираюсь на їхні правила, і крім того моя віра повністю відрізняється від принятої, її можна охарактеризувати вірою в Бога, але фактично це тільки "слова" які жодним чином не передають реального відчуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віра може існувати без релігії. Але нема сенсу цікавитись релігією без віри в Бога

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парни, че то не убедительно, я за всю тему так и не увидел плюсов религии, оттого делаю вывод что она никому не нужна а верят потому что внушили посредством повторения одного и того же с самого детства.

Навчись довіряти своїй внутрішній мудрості, навіть якщо увесь світ говорить про те, що ти помиляєшся та безглуздо так діяти. Через роки обернешся назад і зрозумієш, що це було одним з кращих рішень, яке ти коли-небудь приймав.

Steve Pavlina

Тобі залишилось тільки набратись внутрішньої мудрості.Інакше через роки ти обернешся назад,а....вже пізно. :)

ЗІ:доречі,мені з самого дитинства вдолблювали,що Бога нема,бо його космонавти не бачили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно себе - я не виділяю жодну релігію, і навіть не опираюсь на їхні правила, і крім того моя віра повністю відрізняється від принятої, її можна охарактеризувати вірою в Бога, але фактично це тільки "слова" які жодним чином не передають реального відчуття.

погоди ка, дай угадаю - ты очевидно канал связи какого то очередного бога ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

погоди ка, дай угадаю - ты очевидно канал связи какого то очередного бога ?

ДА!!! - Я єстя наступна ченелінга, щас буду вам вещат чи вешат, ше не розібрався :lol:

А ти єсть містер цинічний скептік, який аля вавсьом падряд бачить злосний заговор протів своєї бідної свободи мнєнія, я вгадав?? ;)

Так вот - якщо вгадав, то я точно такий самий скептік, але в той же час в мене були певні переживання, але ніяких голосів я не чую, видінь нового прихода не бачу, а якщо б і чув і бачив то послав би їх на йух в санаторій, а говорив я про те що в Бога в класичному стилі я не вірю(так як все життя ярий атеїст, і з ушата грязью обливаю всіх гадскіх штунд які мені мозг полощуть), але мій власний досвід показує, що у всьому що відбувається навколо нас є певна чітка закономірність і нічього не відбувається просто так, а лише з певною метою. Якщо говорити до якої філософської течії я більш схиляюсь - до даосизму, але в той же час це лише констатація того, що в них влучно підібрані слова, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты думаешь я только вижу заговор ? :) Ошибаешься. я его осуществляю.

Страшный злобный заговор. Против атеистов-даосистов.

Привожу к "классической вере в Бога". Кстати - поясни плс, а что это такое ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"а говорив я про те що в Бога в класичному стилі я не вірю(так як все життя ярий атеїст"

собственно очевидно это то, во что ты не веришь :)))

Я думал ты мне сам пояснишь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...