Перейти до змісту

Жіночі журнали


Mala

Рекомендовані повідомлення

А все ж . Чи читаєте ви журнали типу "Единственная", "Отдохни", "Натали", "Космополітен" чи інші ? Ну і думки щодо них відповідно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись ще як був не одружений, брав у сестер почитати. Наталі і КОсмополітен дійсно непогані журнали. Є що (принаймні років 5 наза було що) почитати і чоловікам і жінкам. Зараз ні я не дружина не читаєм нічого подібного. Банально не вистачає часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз актуально (принаймні в нашій сім'ї) - Мой ребенок :) Мало що нового - зате викладено доступно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Колись років 6-7 тому дуже подобався журнал "Наталі", недавно попався випадково в руки - зовсім не те, більше реклами, ніж корисної інформації, краще книжку почитати. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись років 6-7 тому дуже подобався журнал "Наталі", недавно попався випадково в руки - зовсім не те, більше реклами, ніж корисної інформації, краще книжку почитати. :D

Погоджуюсь, кілька років тому читала "Единственную "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Женские журналы, типа "Космо (рус)" или "Джой" беру ради фотографий. Статьи, правда, тоже перечитываю.

Года 4 назад, читала активно "Максим" (мужской), к сожалению, как и женские журналы, мужские тоже "портятся" =((

Раз в год, беру "Вог" полистать. Ну, это святое просто.

Раньше (года 3 назад) еще сидела на журнале "Добрые советы", но теперь там уже все повторяется. Забытое старое. Зато рецептов насобирала ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО подібне глянцеве лайно для тупонедорозвинутих клух енд домогосподарок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО подібне глянцеве лайно для тупонедорозвинутих клух енд домогосподарок.

Така думка є дуже образливою. Я сама являюсь домогосподаркою огромаднішу кількість років.... Але - не читаю глянцевих журналів, жіночих романів, не дивлюсь мильних опер, не слухаю попси.

Мій тато - орденоносець (3 ордени - "Червоного трудового прапора", "знак пошани", "Трудової слави"), має кілька медалей і купу грамот. Людина, котра все життя пропрацювала і працює досі на двох роботах (йому зараз 64 роки) і зовсім не є тупою, але він дивиться усіх "Кармеліт", "Вогнів коханння" і т.п. Читає "Істории из жизни" і подібні видання. Він хто? Тупонедорозвинений чи домогосподарка?

Чого усіх під одну гребінку? Типу: всі неправильні одна я.......хороша!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, не треба сприймати так близько до серця ;).

Пані Осінь, виразила свою думку, котра не завжди співпадає з точкою зору форумчан :)

І вапщє пора 12 страв на стіл подавати, а не глем обсуждати.

Всіх християн з наступаючим Різдвом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Luychi, не треба сприймати так близько до серця ;).

Пані Осінь, виразила свою думку, котра не завжди співпадає з точкою зору форумчан :)

І вапщє пора 12 страв на стіл подавати, а не глем обсуждати.

Всіх християн з наступаючим Різдвом!

Дякую!

Страви подають з першою зіркою - вона давно на небі. Вже наїлись. :)

Я ж не тільки за себе переживаю і відписую.

З Різдвом Христовим!

Христос народився! Славімо його!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раньше (года 3 назад) еще сидела на журнале "Добрые советы", но теперь там уже все повторяется. Забытое старое. Зато рецептов насобирала ^_^

Я й зараз на "Добрых советах" сиджу, раніше їх любила за якість і корисність інформації, а зараз швидше купую за звичкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...