Перейти до змісту

Рейдерство від "Хортиці" чи піар "Хлібного Дара"?


kudrom

Рекомендовані повідомлення

http://ru.redtram.com/pages/bayader

ОТКРЫТОЕ ОБРАЩЕНИЕ ГРУППЫ КОМПАНИЙ «БАЯДЕРА»

К ПРЕЗИДЕНТУ УКРАИНЫ, КАБИНЕТУ МИНИСТРОВ УКРАИНЫ, ВЕРХОВНОМУ СОВЕТУ УКРАИНЫ,

ПРЕДСТАВИТЕЛЯМ ОРГАНОВ СУДЕБНОЙ ВЛАСТИ И ШИРОКОЙ ОБЩЕСТВЕННОСТИ

Мы, коллектив группы компаний «Баядера», (ТМ «Хлібний Дар») обращаем внимание представителей государственной власти и широкой общественности на факт рейдерских действий со стороны лиц, прямо либо косвенно связанных с ТМ «Хортица» (заявитель - Евгений Черняк) - компании «Имидж Холдинг», «Мегаполис», «Мега-шоу», «Агросервис 2000» и проч. (далее по тексту группа компаний «Хортица») в адрес компаний группы «Баядера», в т.ч в адрес ООО «Национальная водочная компания», ЧП «Баядера».

Ну і далі по тексту наводяться факти. Панове пияки, як там, видно що "Хлібний Дар" пропав з прилавків? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В государственную казну не поступит акцизный сбор (в 2008 году группа «Баядера» перечислила в госбюджет Украины более 1 млрд. гривен).

ого, ничего себе продажи водки на 40млн украинцев О_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панове пияки, як там, видно що "Хлібний Дар" пропав з прилавків? 

Заїбате звертання! )) "А може ти і сала не їси"? (С) Л.П.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оп-па, да никак шинкари уже меж собой воюют? так это ж замечательно! даешь шалфей и легалайз марьиванну :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<br />
Панове пияки, як там, видно що "Хлібний Дар" пропав з прилавків? 
<br />Заїбате звертання! )) "А може ти і сала не їси"? (С) Л.П.<br />
<br /><br /><br />

взагалі-то це було жартівливе питання, якщо хто не зрозумів! я сам можу пити і "Хортицю" і "Хлібний дар", після 3-ї переважно все-рівно, але от цікаво що це за війна така почалась і на чиїй стороні правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, дик, війна за ринок.

На "Хлібному Дарі" працює друг, казав шо в "Хортиці" десь рік назад якась криза почалась на корпорації. Багато людей покидали роботу, попереходили на інші компанії, в тому числі на ХД (Національні Алкогольні Традиції). Так от, тим людям та їх рідним реально звонили і погрожували фізичною розправою, якщо вони не повернуться на Хортицю. Це 100% достовірна інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как непоняно какой спирт бодяжить это они мастаки

а как чуть что - они сразу "к ПРЕЗИДЕНТУ УКРАИНЫ, КАБИНЕТУ МИНИСТРОВ УКРАИНЫ, ВЕРХОВНОМУ СОВЕТУ УКРАИНЫ"....

фу какая гадость

что-то толи я постарел, толи вся водка стала в самом деле противной

и хортица и немирофф и всё остальное, даже непомогает если охладить

очевидно все они до того "доупрощали техногию" что научились водку из угля делать

p.s.

как по мне - всякие "обращения" это бред и признак безсилия, есть проблема - подайте в суд,

а не пиартесь

p.p.s. а то спаивают народ СУКИ (да ваши глаза вас не обманывают я написал СУКИ) зарабатывают на горе(слабостях) людей и ещё жалаются если что

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver

что-то толи я постарел, толи вся водка стала в самом деле противной

и хортица и немирофф и всё остальное, даже непомогает если охладить

очевидно все они до того "доупрощали техногию" что научились водку из угля делать

Нє, просто технологічні можливості заводів не дозволяють забезпечувати весь ринок нормальною горілкою. Її йде менше 30%, і натрапити на неї в магазинах не так легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, пий в будні - "Віват Антарктиду" або "Віват Європу", а по святам - "Віче", і буде тобі радість, і нормальна голова на ранок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про мене -- то нехай би вся горілка була мінімум по 100 грн за пляшку, і щоб від неї на ранок не тільки голова боліла... акциз на споювання нації повинен бути вищий за будь-які податки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, пий в будні - "Віват Антарктиду" або "Віват Європу", а по святам - "Віче", і буде тобі радість, і нормальна голова на ранок :)

Угу..

Хортицю давно вже не привозять до нас оригінальну. Її в Полтаві бадяжать.. а вода там хренова. якась як то мильна..

Тому й смак хреновий.

Про "маркетинг" в Хортиці" чув теж уже давно... да, було в них там ЗП по 10К грн. (курс 5 грн за 1 а.д) Ну *бали їх на ті гроші.. ПО дорослому так..

Вже останній рік намагаюся із горілки обирати саме "Віват"/"Поліську" - :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зевс, пий в будні - "Віват Антарктиду" або "Віват Європу", а по святам - "Віче", і буде тобі радість, і нормальна голова на ранок :)

проблема не в голове на утро, пить просто противно

о, мне тут подумалось, мож это не в водке проблема..... может меня закодировали втихую......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про мене -- то нехай би вся горілка була мінімум по 100 грн за пляшку

Було вже! І що стали менше пити чи більше травитись сурогатами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и ещё одно о....

аффторы обращения думают что основная масса народа нерзличит слова "Хлібний дар" и "Хлібодар".....

толи они думают что все плохо читают толи надеются что мы всегда забуханые и поэтому путаем слова

А про мене -- то нехай би вся горілка була мінімум по 100 грн за пляшку

Було вже! І що стали менше пити чи більше травитись сурогатами?

часто пил сурогат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

буде 100 грн - буде як в пісні Шуфутинського.... "А наш притончик гонит самогончик..."..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А про мене -- то нехай би вся горілка була мінімум по 100 грн за пляшку

Було вже! І що стали менше пити чи більше травитись сурогатами?

часто пил сурогат?

Я — ні разу. Але це не означає, що інші не пили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хе, звичайно в Хортиці люди втікають... тому що, не знаю як інших працівників, а торгових агентів там за людей не вважали. Сам колись працював на алкоголі - скільки їх з Хортиці приходило до нас на роботу влаштовувуатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...