Перейти до змісту

Украина - Становление нации


foxx77

Рекомендовані повідомлення

Украина - Становление нации. Навеки вместе (2008) DVDRip / Ukraine - The Birth of a Nation. Together Forever

56Hym8xu8v.jpg

Третья серия.

Год выпуска: 2008

Страна: Польша

Жанр: исторический, документальный

Продолжительность: 00:51:17

Перевод: Профессиональный (одноголосый)

Русские субтитры: нет

Режиссер: Ежи Гофман / Jerzy Hoffman

В ролях: Ежи Гофман / Jerzy Hoffman

Описание: Четырехсерийный фильм, Ежи Гофман закончил и представил в Украине 2008 года. Фильм посвящен рождению, развитию и становлению украинской нации от древнейших времен до настоящего времени. В основу фильма положены материалы, которые Ежи Гофман собирал лично.

Третья серия.

Доп. информация: 4-аудио дорожки: укр, пол, анг, рос

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: XviD

Аудио кодек: MP3

Видео: 720х544, 3725 кб/с

Аудио: 112 кб/с

торрент-файл

_torrents.ru_.t1393099.rar

ще три серії тра шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

афігєть... фільм поляка про нас з російським описанням

помітили на постері: "Україна - станАвлення нації"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як самі не можем зробити, то може чужі скоріше зроблять.

там укр. перевод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу згадався фільм цього режисера "Вогнем і мечем". Навіть страшно уявляти в якому світлі цього разу показано українців та Україну загалом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відразу згадався фільм цього режисера "Вогнем і мечем". Навіть страшно уявляти в якому світлі цього разу показано українців та Україну загалом.

а шо, у Вогнем і Мечем погано показано українців?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, у Вогнем і Мечем погано показано українців?

Ну так козаки там показані, як п"яниці та алкоголіки, які тільки голі зади можуть в шинку демонструвати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо, у Вогнем і Мечем погано показано українців?

Ну так козаки там показані, як п"яниці та алкоголіки, які тільки голі зади можуть в шинку демонструвати.

не у шинку, а у панських покоях. і , крім того, я сумніваюсь, що вони насправді були інтелігентними:)а поляки пердять з гармат у бік козацького табору:)чим кращі?:)а, крім того, що вони пияки і хами, вони ще й відважні вояки:)лиш вигляд їх згадайте перед штурмов Збаража: сталеві м"язи, точені профілі, вуса, оселедці, насуплені брови, люльки димлять- їм на смерть через хивлю, а вони спокійно курять:)

Мля хлопці, шо ви такі закомплексовані? ну згадайте будь-яке чоловіче товариство: армію, студентство, роботяг. які там "нрави"?:)

а Хмельницький? А Богун?:)та я би Домогарову за Богуна народного без комісії дав:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема не в екранізації "Вогнем і мечем" проблема в оригіналі. Колись писав наукову роботу (ну було таке в школі) і порівнював оригінал на польській з перекладом на українську. Відрізняється... Сінкевич поляк і він не може по іншому описувати історію Польщі, для нього козаки це бандити і нічого з цим не поробиш.

З.І. А дискусію на торентс ру ніхто не читав пр цей фільм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідна з Tolik_lt. Я собі Богуна таким і уявляла. Чхав на царя і відмовився присягати, непокірний, бунтівний, харизматичний.

В свій час, для мене цікаве було бачення Я. Качмарчика. Це як подивитися на себе зі сторони. Корисно!

Ех, екранізували б постать Мазепи, ото глиба! І повз політичних баталій показали б його стосунки з Мотрею...тільки не так, як в Пушкіна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не думаю я що Єжи Гофман поляк :D

який витончений інтелектуальний жарт...Типовий мистецтвознавець....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так Домогаров гарно зіграв в тому фільмі, ну і Ступка, як завжди, на висоті.

IMHO, все ж Гофман, як поляк, зробив більший акцент на своїх. Так майже у всій сюжетній лінії фільму домінуючою є історія про пригоди відважних друзів-шляхтичів, які повинні відбиватись від 2-х ворожих армій, з хепіендом у вигляді відвойованої панночки і відбитим наступом Хмельницького з "союзниками".

Коротше, тут можна багато полемізувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так майже у всій сюжетній лінії фільму домінуючою є історія про пригоди відважних друзів-шляхтичів, які повинні відбиватись від 2-х ворожих армій, з хепіендом у вигляді відвойованої панночки і відбитим наступом Хмельницького з "союзниками".

Хіба це незакономірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На торенті всі 4 серії є, але роздающих нема :(

Зато є на аплоаді, но там з скачуванням туговато :(

Знайшов ще на мегашарі, може звідти вдасться стянути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь на поставлене запитання..

ключове слово - Мегашара. http://www.megashara.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...