Перейти до змісту

Принтер для друку фото


Orfey

Рекомендовані повідомлення

Зявилась потреба в друкуванні фото дома (дитина росте, є багато племінників та й ін.), маю цифромильницю Casio EX Z-700. В місяць набирається 50-100 фото якщо якесь свято то і ще більше. Так що думаю брати принтер з СНПЧ. Підкажіть який взяти? 

критерії вибору :

1. Ціна

2. Якість фото

3. Собівартість фотографії  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Epson R290 + хорошие чернила. 6 цветов, очень пристойное качество фотографий даже с СНПЧ. Бонус - печать на дисках. Дорогой, но свои деньги отрабатывает на 100% :)

Есть в наличии. Цена - розничная около 150 у.е., обсуждается ;)

Себестоимость фотографии при использовании СНПЧ выходит практически в цену листа бумаги. Для сравнения - даже неоригинальный картридж (12 мл) будет стоить дороже, чем 200 мл банка с краской. Быстрее всего почему-то заканчивается жёлтый картридж. Недавно много печатал - его (12 мл) хватило приблизительно на 30 листов формата А4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Canon IP-4300. 4 колірний друк (+5 - для текстів). Друкує досить пристойно. В обслуговуванні (заправці) досить простий. З СНПЧ дружить погано (при друці з СНПЧ, якщо не вдосконулювати корпус, трубки чіпляються і картриджі час від часу відходять (використовував картриджні СНПЧ, можливо з капсульними таких проюлем немає). Чорнила брев ще в минулому році, заплатив за 4 кольори 250 грн (500 мл банка). При заправці єдина проблема (хоча для мене зовсім не проблема) - потрібно час від часу перевіряти вміст чорнил в картриджі, оскільки чіпи не обнуляються (як в Епсонів). + Двосторонній друк текстів, + друк на дисках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного своя думка на цей рахунок. Я користувався в свій час Епсоном. Дома. Використовував оригінальні чорнила. Засохли дюзи. Пробичищати голову відмовилися в Луцьку по причині використання в моїй моделі пігментних чорнил. Сам прочистити так і не зміг. Лежить без діла. Механіка в порядку, а голова коштує дай боже. В Кеноні водянка (чорнила на водній основі) + 1 - пігмент. Ще не прочищав. Друкує нормально. Скан надрукованого фото можу відправити завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печатали с СНПЧ на Кэнонах серий АйПи 4200, 4300, 5200, 5300... - довольно быстро забивается голова или горят чипы, иногда и сама голова заглючивает :( Опыт не только наш, но и клиентов. Сейчас у нас Эпсон (Р290) - печает довольно напряжённо, жалоб вроде как нет :) Единственный минус - в принципе, как и у всех струйников, нужно печатать что-то хотя бы раз в два дня...

Но не все модели Эпсонов удачные, СХ4300, например, с СНПЧ вообще очень недолго работает (хотя стоит раза в 3 дешевле) :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Печатали с СНПЧ на Кэнонах серий АйПи 4200, 4300, 5200, 5300... - довольно быстро забивается голова или горят чипы, иногда и сама голова заглючивает :( Опыт не только наш, но и клиентов. Сейчас у нас Эпсон (Р290) - печает довольно напряжённо, жалоб вроде как нет :) Единственный минус - в принципе, как и у всех струйников, нужно печатать что-то хотя бы раз в два дня...

Но не все модели Эпсонов удачные, СХ4300, например, с СНПЧ вообще очень недолго работает (хотя стоит раза в 3 дешевле) :(

А я й не користуюсь СНПЧ з деяких пір. Оригінальні картриджі досить непогано заправляються без пошкодження і змін. Єдиний мінус - софт не показує рівень чорнил в картриджах. Та й принтер досить напружено використовується. Можливо тому й дюзи не забиваються. Він вже себе відбив.

Єдина проблема була - кнопка ввімкнення вилетіла, поніс в ремонт по гарантії - відмовили, повідомивши, що негарантійний ремонт (типу використовувалися СНПЧ), по причині якої згорів блок живлення. Обійшовся в 100 грн.

А взагалі "На вкус и цвет", сам розумієш. В мене менший досвід спілкування з принтерами. В Ursa його значно більше, оскільки він друкує значно більше ніж я. Тим більше і можливостей перепробувати більше було. Я б собі наприклад придбав би таку штуку, як в Ursa на роботі стоїть. Правда місця займає багато, але прикольна річ. Широчезна!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Паддэржал" Epson r290. Майже рік користуємось на роботі, друкує багато, на СНПЧ - претензій немає зовсім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не согласен ;)

Голова к Кэнону будет стоить как половина принтера, если не больше. Дешевле запускать на печать по одному листочку в день :) А чтобы она не засорялась - покупать не самые дешёвые чернила ;)

В чём преимущество обслуживания Кэнона - я за три года работы с разными моделями принтеров так и не понял ;) Чернила стоят одинаково, жидкость для промывки (в случае чего) - тоже не дороже. А проблемы с забиванием дюз вылазят одни и те же у обоих брэндов :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не согласен ;)

Голова к Кэнону будет стоить как половина принтера, если не больше. Дешевле запускать на печать по одному листочку в день :) А чтобы она не засорялась - покупать не самые дешёвые чернила ;)

В чём преимущество обслуживания Кэнона - я за три года работы с разными моделями принтеров так и не понял ;) Чернила стоят одинаково, жидкость для промывки (в случае чего) - тоже не дороже. А проблемы с забиванием дюз вылазят одни и те же у обоих брэндов :unsure:

Будова голови - різниця. Можливо не правий, хто знає більше - нехай поправить. Кенон з його забитою головою ще реально реанімувати. А от Епсон - в мому випадку було нереально. При продувці дюз Кенон використовує менше чорнил, ніж Епсон (+ при користуванні оригінальними картриджами) 

- Кенона в тому, що СНПЧ вибрати нормальне тяжко. Ну і картриджі обнулити немажліва по прикладу Епсона. Так що, якщо збираєшся ставити СНПЧ - бери Епсон. Люди говорять, що друкує намана, значить і в тебе буде друкувати. А те, що він дома стоїть чи на роботі, то немає різниці. Головне - яке навантаження буде на нього. Тільки Чорнила тоді купувати потрібно якісну і недешеві. Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, люди, підкажіть, скільки буде коштувати повний комплект R290+якісне СНПЧ+комплект якісних чорнил. Можливо додому прикуплю, щоб на роботу не ходити друкувати?

ну а що робити якщо в відпуск поїхав і не друкуєш зодва тижні?

1. Брати з собою принтер... 

2. Не їхати в відпустку.

3. Віддати на період відпустки принтер в хороші руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Кенона в тому, що СНПЧ вибрати нормальне тяжко. Ну і картриджі обнулити немажліва по прикладу Епсона. Так що, якщо збираєшся ставити СНПЧ - бери Епсон.

На счёт обнуления - в Эпсоне каждый раз приходится обнулять их (некоторые модели - с применением оригинального картриджа), а ещё часто чернила заканчиваются посередине отпечатка, и если не отменить печать, то принтер продолжает печатать то, что не успел, на новом листе после заправки. В Кэноне один раз (с кучей подтверждений) отключается контроль за уровнем чернил в картриджах - и он печатает дальше без проблем. Ну пока не погорят чипы и не придётся брать оригинальный картридж, чтобы раздуплить принтер ;)

До речі, люди, підкажіть, скільки буде коштувати повний комплект R290+якісне СНПЧ+комплект якісних чорнил.

Можно уложиться примерно в 200 у.е.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, про R290 підкиньте утилітку, яка б відключила контроль за рівнем чорнила.

Друкую фотки - якість на високому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...