Перейти до змісту

Новий Рік 2009 в карпатах, фото


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

Ми не мерзли :) Нам було тепло і весело. В обсерваторії на Чорній Горі зібралось чимало народу з цілої України: хороводи водили, конкурси різноманітні влаштовували. Шкода, я тоді не фоткав, але фотки мені мають переслати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bond

Телефонний термометр показував температуру в палатці приблизно -5. Тент вкривався кілька міліметровим шаром льоду від конденсату :) Але я не мерз в командорівській термобілизні. Dgura трохи жужав, коли йому довелось спати під стінкою. Женя натерла ноги до мозолів і перемерзла трохи, тому ми змушені були повертатись, не дійшовши до Говерли. Але в загальному було класно, і нічого особливо екстримального не було :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці. Мегаріспект. Фотки - супер. Кенон рулить. От так і треба зустрічати Новий Рік. А не в тарілці з салатом. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярику і компашці респект! Коли плануєте наступного разу піти в гори? Доречі питаннячко, що потрібно мати з особливого обладнання для зимових сходження? В шо найбільше змерзли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Podorozhnyk

Десь в кінці лютого - на початку березня певно буде ще один зимовий похід. Якщо маєш бажання - приєднуйся ;)

Бажано мати тепле взуття, кошки не завадять (хоча я ходив без них) і газовий пальник (а то ми мало не спалили намета, намагаючись наварити їсти на бензиновому :) ). Також виручайть трек-палки (або звичайні лижні), значно легше з ними рухатись.

Найбільше мерзнуть кінцівки, тобто ступні і долоні. Лише активно рухаючись можна зігрітись.

Ну і мордяка, само-собою, бажано мати маску і окуляри від сонця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Vampirich'a. З Говерли 31-ого вас видно не було ;)

post-4500-1231096455.jpg

А взагалі - повага. З таких екстремальних вчинків максимум на що ішли - це переночувати на снігу в палатці біля теплого будинку, куди в будь-який момент можна було б заховатись. Та і температура була вища тоді, десь -5 на вулиці. Це супроти -20 в ніч на 1-ше січня під Говерлою (у вас мабуть було ще холодніше).

За палатки страшно не було? Могли б і поламатись в таких умовах. А як ви їх обмерзлими складали - взагалі загадка.

Спальники з собою зимові брали? Крім туристичних ковриків ще якусь термоізоляцію клали на дно?

Дуже хтілось попасти до обсерваторії зимою. Що ж ви її так мало знімали? Якщо маєш ще фото - виклади, будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BiO

А чого палатка має ламатись? Пластикові стояки досить пружні. Пригадую, раніше попадав під такий вітер що палатка прогиналась і майже вирівнювалась з землею :) але не ламалась. Шар льоду на ній просто обтрушували перед складанням.

Спальник у мене б/у, куплений на гумі за 30 грн :D на ньому просто пише -10. Не ясно чи це комфортна чи критична температура. Але кажу-ж, я не мерз :) А Dgura взагалі спав в літньому спальнику, вклавши в нього флісовий утеплювач.

Крім карематів підстелювали також будівельний утеплювач, той що на варшавці по 9 грн за погонний метр.

Обсерваторію мало фоткав бо займався палаткою та хавчиком :) Інші фоткали, фотки будуть пізніше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярик, думаю з задоволенням приєднаюся, бо давно вже хотів, але треба підготуватися до цього.

Фізично і матеріально (докупити правильне взуття і куртку, плюс те що ти зазначив).

Доречі то у Вас була звичайна літня палатка, чи зимова?. Я згадую як ми ночували на Піп Івані в липні, то змерзли як цуцики...

Фотки доречі клас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Podorozhnyk

Палатка у нас була звичайна - літня (Pinguin Bora), просто обкопували її снігом щоб менше задувало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І зіберса в сніг навіть не закопали? Дарма в гори ходили. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гарні фотки :) Аж собі захотілось піти. Недавно був в Гаразджі то там сосни в снігу такі гарні, схожі як у тебе на фотках ялинки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще трішки фоток від іншого учасника цього-ж походу можете подивитись тут:

http://andryuk.livejournal.com/22298.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...