Перейти до змісту

SMTP-сервер


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Є така ситуація: на робочому ноутбукові, домашньому компі і КПКшці стоїть аккаунт пошти від "Датагрупа" типу [email protected]. Але до "Датагруп" підключений тільки робочий ноут; домашній комп підключений до "Візора", КПКшка часом ходить в нет через мобілку, часом - через домашній вай-фай, тобто, через "Візор". І на домашньому компі та на КПКшці відсутня можливість відправляти пошту з "Датагруповського" аккаунта, оскільки "Датагруповський" smtp-сервер коли бачить, що до нього "лізуть" від інших провайдерів - посилає далеко.

Виникло питання: чи існують якісь smtp-сервери, через які можна було б безпроблемно відправляти будь-яку пошту? Не спаму заради це питання цікавить, а щоб мати змогу нормально користуватися ящиками... безплатні мейл-служби не пропонуйте, кожна з них, як правило, обслуговує тільки листи, відправлені з її адреси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 3 ящика, кожен з них на різному сервісі, але відправка по всіх 3х іде через один smtp аккаунт на gmail (здається 465 порт а його фотаком не блокує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене 3 ящика, кожен з них на різному сервісі, але відправка по всіх 3х іде через один smtp аккаунт на gmail (здається 465 порт а його фотаком не блокує)

можеш детально настройки smtp в The Bat розписати? Крім логіна і пассворда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хня якась...

На одній сторінці така картинка:

thebat-gmail2.jpg

на іншій - така:

bat-ru-14.gif

Як видно, в одному випадку в smtp-з'єднанні використовується TTL, в іншому - STARTLS... в рор-настройках один раз просто логін, в іншому - в якості логіна повна адреса вказується... і обидва варіанти, які я пробую, не працюють. Крім того, невідомо, які настройки приховані за кнопками "Аутентификация..."

А ще при прийнятті пошти щоразу вискакує повідомлення "Невідомий СА-сертифікат"...

Може хтось викласти скріни своїх настройок The Bat (крім конфіденційних даних), в яких 100% працює відправка та прийняття пошти, без всяких помилок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все, розібрався... а як зробити, щоб не вискакувало повідомлення про "Невідомий СА-сертифікат"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на роботі інет від Візора. Я коли налаштовував поштовий клієнт для роботи з фотакомівською поштою, то прописував smtp-сервер Візора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

собственно какие настройки нужны для клиента Evolution? а то что-то не пашет =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собственно какие настройки нужны для клиента Evolution? а то что-то не пашет =(

для якого саме поштового сервера? якщо для гугла (POP3):

post-173-1269526340,77_thumb.jpg post-173-1269526347,99_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

собственно какие настройки нужны для клиента Evolution? а то что-то не пашет =(

для якого саме поштового сервера? якщо для гугла (POP3):

post-173-1269526340,77_thumb.jpg post-173-1269526347,99_thumb.jpg

дякую =) саме це мені було і потрібне, можливість вказувати порт )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...