Перейти до змісту

образи дисків


storm

Рекомендовані повідомлення

D@ve, якщо я не помиляюся, то тут цікавляться щоб розбити образ наприклад у 8 гб на два диска, але щоб гра ставилася як з ліцензійного, просячи один диск, а потім другий ;)

А якщо просто розбити, то цілком підходить метод який ти запропонував, та і гемору так менше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукав трохи таку програмку, але пишуть, що то дофіга мороки і воно того не варте, простіше купити двухслойний диск чи запакувати архіватором, що я і зробив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ти Юрік просто телепат блін, по такому опису зразу зрозуміти проблему!... Тобі треба на сапорті працювати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто звернути увагу на програмку під назвою DVD Cloner V (5).

можна спробувати нею.

Я от зараз чиєсь весілля нею кромсаю з ДВД9 на 2 по ДВД5 - результати повідомлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДВД відео і гра на ДВД це хіба не різні речі? Для розбивки відео ДВД9 на ДВД5 різних прог є достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DVD9 - це двослойні диски. Щодо ігор, то переважна кількість інсталяторів являють собою програму, яка інсталює цяцьку і поряд з нею файли розміром по 1-2 Гб з розширенням .bin, наприклад. Береш софтину UltraISO і великі файли з оригінального диска разом з інсталяційною програмою закидуєш спочатку на перший образ до того, як він заповниться. Решту великих файлів на другий. Файли кидати в алфавітному порядку і думаю інтуїтивно буде зрозуміло що куди, якщо файли не .bin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну файлик то невеликий, а то де скачати (ссилка в гугл не завжди поможе)..... треба на торренті пошукати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вище тобі дали стільки ссилок, що якщо вже не скачаєш, то значить не судьба тобі ним користуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

найкраще починати пошуки якоїсь програми з власної колекції інсталях -- от трохи порився і найшов її в себе, тай не довелось навіть тратити дорогоцінний трафік :D :D :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...