Перейти до змісту

Конец доллара США или конец света?


Quiet

Рекомендовані повідомлення

Так я якраз і пропоную висвітлити другий бік.

Треба кілька точок зору. Є офіційна американська версія війни в Афгані і Іраку, є точка зору Мура і Ко, є думки економістів-теоретиків і є "безцінний долар". Можливо, істина десь посередині.

Я згоден, що дискусія типу: "та шо ти тут спорите, подивіться "Дух времени", так всьо ясно показано, нема що додати" - це тупік або спливання в флейм.

Напиши три пункти, чому виникла поточна криза з твоєї точки зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
Напиши три пункти, чому виникла поточна криза з твоєї точки зору.

для цікавості - розшифруй спочатку своє поняття кризи ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну давай почнемо з банківської

масові банкрутства або майже банкрутства банків - причини?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, та чому ви думаєте, що мої судження грунтуються лише на вищеперечислених фільмах. Між іншим є ще й книжки і т.д. Про те, як працює ФРС, МВФ і інші світові банки я зрозумів ще до перегляду цих фільмів і про те, як вони роблять гроші з повітря теж. Як би ви не терли мої пости, то я б аргументував свою думку, щодо цієї позиції.

масові банкрутства або майже банкрутства банків - причини?

Причиною банкрутсва банка в 90% є неспроможність виплатити гроші по депозитах та власних кредитах банку. Тобто, якщо в певний момент більша частина вкладників та кредиторів банку захоче забрати свої вкладення - банк банкрот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, ну змішали ви все в одну купу, ще й управління планетою сюди приклеїли. Але я чомусь більше, ніж впевнений, що ви й поняття не маєте, хто такі Ротшильди, що зробив Вудроу Вілсон в США в свій час, що ФРС - це приватний банк і т.д.

Але я без проблем можу пояснити свою позицію: як, наприклад, ФРС і МВФ роблять гроші з нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так и цивилизация в основном и занимается пользованием воздухом за деньги. В развитых странах процентов 80 ВВП - воздух. Тот же процессор интеловский e9400 4-х ядерный на 2.66GHz стоит нас 200 баков, у них 130, а сырье и работа по созданию стоят 6 долларов. То есть, на их стороне на 6 долларов труда - 124 - воздух, всякая абстракция в виде прибыли грязным и жадным капиталлистам. А на нашей стороне - еще 70 баков на цепочку поставщиков и продавцов. Они ведь НИЧЕГО не производят, товар был произведен в материальном измерении на 6 долларов. Вот так и везде - есть то, что можна пощупать, а есть то, за что мы здесь, в Луцке, платим 60% денех, а щупать то и нечего. А Майкрософт - то вообще сволочи последние - черкнут пару строчек - и готова самая богатая компания в нашей солнечно системе. Хотя все их исходники можна запихнуть на 1 современный винт ценою в 80 баков. Вот уж несправедливость какая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тот же процессор интеловский e9400 4-х ядерный на 2.66GHz стоит нас 200 баков, у них 130, а сырье и работа по созданию стоят 6 долларов. То есть, на их стороне на 6 долларов труда - 124 - воздух, всякая абстракция в виде прибыли грязным и жадным капиталлистам

А ви не думали, що в вартість товару входить не лише вартість сировини та її обробки? В вартість процесора входить також і зарплати тим, хто розробив цей процесор, протестував, обкатав, виготовив; і затрати на розкрутку, рекламу, PR-менеджмент; і затрати на нову технологічну лінію по виробництву даної серії процесорів; і форс-мажорні обставини та брак; і кінець-кінцем чистий прибуток компанії Intel.

А на нашей стороне - еще 70 баков на цепочку поставщиков и продавцов. Они ведь НИЧЕГО не производят, товар был произведен в материальном измерении на 6 долларов.

Ну так, за послуги перевезення, розмитнення теж потрібно заплатити. А ще врахуйте сюди націнку українських оптових компаній. От вам і вийде ще +70 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Невеличкі "пробіли" у ваших викладках: резервна валюта не одна, їх декілька. До золота не прив"язаний не тільки долар, взагалі світова валютна система будується давно не на золотодевізному стандарті, а на співвідношенні курсів валют на основі попиту-пропозиції.Золотодевізний стандарт "упразднілі". Пачіму?а патаму шо золота фізично не хватить для забезпечення усіх грошей у економіках, надто зросли обсяги міжнародної торгівлі.

Як я вже казав - це не має майже ніякого значення. Першопричина всіх бід - ссудний процент (або "Процентна ставка нацбанку" - більш правильно українською).

Я думаю, він має на увазі фільми типу:

"Дух времени", "Дух времени-2", "Обман Обамы", "Хозяева денег", "Бесценный доллар", "Бесценный доллар-2", "Расследование 9/11", "Деньги - пирамида долгов" і т.д. Хоча, можливо, я й помиляюсь. Тоді було б самому цікаво, з якого смішного фільму я беру цитати.

Мене завжди дивувала позиція людей: я не погоджуюсь/не розумію те, про що говориться в певних фільмах/книгах - значить там все брехня, нісенітниці і т.д.

Перераховані тобою фільми дійсно розкривають лише обмежену частину правди. Є значно цікавіші матеріали, котрі на порядок глибше аналізують дані теми. Ці матеріали вже не раз викладались тут, але спроби обговорення зводились до кількох невнятних коментів, так само як і з тою книгою, про яку я згадував вище. А все через те, що інформація, котру вони передають, не вписується в загальноприйняті суспільні стереотипи, а поняття, що в ній зустрічаються, часто незнайомі.

Я вам скажу причины "кризиса":

1. два раба работают лучше, когда у них не две полных миски риса, а одна неполная на двоих.

2. а когда привыкнут то и ту будут давать не каждый день.

Взагалі, вважається, що найкращий раб той, що не помічає своїх кайданів і думає, що він вільний. Ти ж визнаєш себе рабом і примиряєшся з кайданами :) Явні ознаки впливу біблійної концепції, яка і є ідеологом сучасної банківської системи :)див. второзаконня Ісайї

Всегда умиляли люди, которые высказывают откровения что кто-то делает деньги из воздуха.

Весь сектор услуг делает деньги из воздуха и чего ? Учителя, юристы и руководители (просто руками водят, ога)

Или вы считаете что рулить этой планетой это ничего не стоит и как два пальца об асфальт ?

Или думаете что оно как то само собой будет рулиться ? :))) Или можете предложить кандидатуру, которая

за эту услугу будет брать меньше ?

Рулити планетою, звичайно, не просто, і само собою рулитись не буде. Суть не в тому, що за послугу багато беруть, а в тому, що напрямок руління вибраний не вірно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эй, крутые экономисты, а можно детально расписать, как в США деньги появляются из воздуха? Только чтобы в тексте детального описания были такие слова: казначейство, вексель, погашение векселя, внутренний долг, внешний долг, обслуживание долга, банк ФРС, совет управляющих, дивиденды и 90%. Можно, для полноты картины вставить слова: Федеральный Резервный банк Сент-Луиса, 6%, 3%.

Осилите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я вже казав - це не має майже ніякого значення. Першопричина всіх бід - ссудний процент (або "Процентна ставка нацбанку" - більш правильно українською). позичковий процент правильно

хороша книжка. але християнство краще. воно звертається до основ.

біда не в інструменті- а в тому, як і хто ним користується.

авторка виходець з екокомун. а їх їдеї добре працюють у відокремленому соціумі ідейних спільників.що й видно на прикладі австрійського містечка.

а при виході на широкий світ це упреться у людську любов до власності, до багатства, до розкоші. і це буде не любов верхівки, а й любов середнього класу, який не захоче віддавати тяжкозароблене. і любов низів, які прагнуть багатства не менше багатих.

у книзі проглядається "отобрать і раздєліть".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

позичковий процент правильно

Дякую, що підправив :)

На рахунок книги, мені також не подобаються запропоновані авторкою методи виходу з ситуації (на щастя, ними все не обмежується). Але ж питання не в цьому. А в тому, як ти ставишся до позичкового проценту і до гіпотези, що першопричина в ньому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я так не граю, модератори ігнорують моє прохання написати три основних причини кризи на їхню думку :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я так не граю, модератори ігнорують моє прохання написати три основних причини кризи на їхню думку :(

а навіщо три? :) я знаю одну - жадібність

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я так не граю, модератори ігнорують моє прохання написати три основних причини кризи на їхню думку :(

понимаешь, если точно знать причины возникновения - уже давно вышли бы из пике :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

понимаешь, если точно знать причины возникновения - уже давно вышли бы из пике :)

Знати причини мало. Психологію людей не зміниш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

точно.

і хоч це дивно, виходить що біблія дає багато пояснень природі поточної фінансової кризи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свое время много ходил по разным духовно продвинутым людям и

спрашивал за ссудный процент. очень меня сие волновало как с

позиции оддалживать деньги (давать в рост), так и брать в кредит.

Я думаю верующему человеку, перед тем как принимать какое-либо важное решение, лучше спрашивать у самого Господа!

В молитве :)

Можно перед этим почитать Библию, поразмышлять как Иисус учил относится к деньгам.

Ведь многое зависит от обстоятельств.

Например есть же разница в том чтобы взять кредит на новый автомобиль или взять кредит чтоб спасти жизнь близкому человеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світові центральні банки втрачають довіру до долара США і переводять рекордні обсяги доларових резервів у євро і японську ієну, повідомило агентство Bloomberg.

Як очікується, це може призвести до подальшого зниження курсу долара після обвалу за підсумками двох останніх кварталів, який став максимальним за останні два десятиліття: у квітні-вересні долар втратив 10,3%, продемонструвавши найрізкіше падіння з 1991 року.

В третьому кварталі центробанки світу збільшили валютні резерви на рекордні з 2003 року $413 млрд - до $7,3 трлн. При цьому в другому кварталі 63% нових відрахувань було вкладено в євро та ієну, за даними Barclays Capital.

Такої реакції світових центробанків варто було чекати, оскільки уряд США негласно схвалює слабкість нацвалюти з метою підтримки експорту, доки низький курс долара не почне відлякувати нових кредиторів, відзначає Bloomberg.

"Світові центральні банки серйозніше ставляться до диверсифікації, тоді як у минулому вони обмежувалися виключно розмовами про неї, - стверджує екс-аналітик Федерального резерву США і головний стратег Barclays з американської нацвалюти Стівен Енгландер. - Схоже, вони справді відмовляються від долара". вся стаття ТУТ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...