Перейти до змісту

Заздрість чи цікавість?


Юлямпочка

Рекомендовані повідомлення

Натрапляєте на новину в інеті. Скажімо: нові трусики Дженіфер Лопес, татуювання на тілі Анжеліни Джолі чи запой Міка Джагера. Вам цікаво таке читати? Ви переглядаєте всі новини такого змісту чи уникаєете цього, закриваючи сторіночку?

Ще питання. Є люди, які збирали/збирають автографи знаменитостей? (не важливо яких, це можуть бути співаки, актори, спортсмени ітсетера)

Що ви, взагалі, думаєте про намагання когось зазирнути в чиєсь життя? Чи про людей, які це роблять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви, взагалі, думаєте про намагання когось зазирнути в чиєсь життя? Чи про людей, які це роблять..

Негативно ставлюсь.. хоча це іноді і цікаво але все має межу... в даний час важко відрізнити мавмисний негативний піар зірки від дійсно втручання в приватність без згоди об'єкту...небудемо забувати що зірки теж люди....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не маю ні цікавості, ні заздрості, мені просто це не цікаво і я ігнорую такі новини, хіба тільки вони самі якось лізуть у вуха чи потрапляють випадково на очі. Мені не цікаво знати подробиці чийогось приватного життя, так само як би не хотіла, щоб хтось надмірно цікавився чи тим більше втручався в моє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дженифер Лонес или Катя Лель - публичные люди.

они деньги зарабатывают своей публичностью.

кто-то пишет про трусы или татуировки.

а кто-то освещает их общественную деятельность.

зависит от желтизны СМИ

копание в грязном белье для меня неприемлемо.

такие новости я пропускаю.

афтографов - не беру...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові Трусики МІка ДЖагера у яких він пішов робити ще одне татуювання п'яничці Дженіфер Лопез , що вийшла заміж за Анджеліну Джолі - мені зовсім не цікаво.. ... тому що саме так ці новини і виглядають..

Автографи це круто - на них треба мати уйму часу, та грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автографи це круто - на них треба мати уйму часу, та грошей.

А тепер поясни, чому це"круто"? і що з ними власне робити?, повісити на стіну і молитись лягаючи і прокидаючись, покласти в стіл і хай припадають пилом, проте знати, що вони в тебе є чи організувати виставку, щоб інші заздрили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Натрапляєте на новину в інеті. Скажімо: нові трусики Дженіфер Лопес, татуювання на тілі Анжеліни Джолі чи запой Міка Джагера. Вам цікаво таке читати? Ви переглядаєте всі новини такого змісту чи уникаєете цього, закриваючи сторіночку?

Ще питання. Є люди, які збирали/збирають автографи знаменитостей? (не важливо яких, це можуть бути співаки, актори, спортсмени ітсетера)

Що ви, взагалі, думаєте про намагання когось зазирнути в чиєсь життя? Чи про людей, які це роблять...

Один з шановних форумчан порадив не читати популізму :). Не особливо напрягаючись і ні в чому собі не відмовляючи, я такій пораді слідую, оскільки вона мені імпонує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автографи це круто - на них треба мати уйму часу, та грошей.

А тепер поясни, чому це"круто"? і що з ними власне робити?, повісити на стіну і молитись лягаючи і прокидаючись, покласти в стіл і хай припадають пилом, проте знати, що вони в тебе є чи організувати виставку, щоб інші заздрили ?

Ага щось типу того! В однієї знайомої вони не лежать покриті пилом, а демонструються для всім бажаючим і не дуже бажаючим.

В неї настрій піднімається коли вона на на них дивиться, в ручки бере чи хтось питає "Ти шо справді була на концерті Петі Пукіна? І він САМ дав тобі автограф? Вау!". Вона кайфує, то хай їй буде на здоров*я! Це ніби як хобі-зовсім не практична річ, але така приємна! Хтось модулює літачки, хтось на танці ходить, а хтось автографуванням займається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автографи це круто - на них треба мати уйму часу, та грошей.

А тепер поясни, чому це"круто"? і що з ними власне робити?, повісити на стіну і молитись лягаючи і прокидаючись, покласти в стіл і хай припадають пилом, проте знати, що вони в тебе є чи організувати виставку, щоб інші заздрили ?

Хтось марки фантики колекціонує, хтось фільми, хтось відеокарти - захоплень безліч. Чому б не колекціонувати? І час і настрій і натхнення є. :) Захоплення - це дійсно приємно.

В мене також є автографи кількох сучасних українських виконавців. (Я їх не колекціоную, правда, за те приємно - бачив, спілкувався взяв автограф.) Що поганого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...