Перейти до змісту

Питання по uTorrent


Yarchik

Рекомендовані повідомлення

Виникло таке питання. Декілька тижнів тому скачав собі з торрентів програмкою uTorrent збірку iGO8 - навігаційний софт з картами, РОІ, радарами, 3D-об'єктами... коротше, весь комплект вагою 5,5 гіг. Але сьогодні вирішив обновити збірку, оскільки на торрентах вона також поновилася. Скачав новий *.torrent-файл, загнав його в uTorrent, і вказав папку збереження ту саму, в якій в мене була й попередня версія iGO8. По моїм розрахункам, воно мало б видалити старі файли, і завантажити з нету нові, а ті, які не змінювалися - лишити. Ну, прога лишила в мене на компі ті файли, які й на роздачі не були змінені, і скачала 1,5 гіга "нових" файлів. Але "старих" файлів, тих, на заміну яких качалися "нові" - програма не видалила. Як я зрозумів, і не повинна була (назви-то в "нових" і "старих" файлів різні). І тепер маю збірку, загажену старими версіями карт, РОІ і т.д.

Звичайно, можна було б грохнути все, і скачати заново. Але це не вихід. Не вихід і руками чистити файли, оскільки їх там дофуя, і витерти щось лишнє або пропустити - цілком реально.

Зараз uTorrent займається розповсюдженням викачаного контенту. Можливо, є якийсь автоматичний спосіб видалити файли, які не задіяні в моїй роздачі, і на них немає вказівки в *.torrent-файлі, який в мене зараз на роздачі. Якщо просто пробувати під час роздачі видаляти файли - то більшість легко видаляється, а лишаються лише ті файли, до яких система звертається в конкретний момент. Але таких мало, і видаляються як "старі" файли, так і більша частина "нових".

Або, якщо зараз нічого зробити не можна - то що б порекомендували на майбутнє, щоб я міг нормально оновлювати збірку, закауючи лише змінений контент?

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а время создания не равно времени, когда закачано?

Нові файли датовані сьогоднішнім днем. Старі - старою датою. Але ж серед старих купа потрібних...

Для наочності зображу так:

Попередня версія зборки, яка була в мене на компі:

programa.exe - 10.10.2008

settings.ini - 10.10.2008

map_Ukraine_2007.fbl - 10.10.2008

POI_Ukraine_2007.fbi - 10.10.2008

3D_Buildings_2007.fbk - 10.10.2008

Нова версія зборки - на торрентсах:

programa.exe (файл не змінився) - 10.10.2008

settings.ini (файл не змінився) - 10.10.2008

map_Ukraine_2008.fbl - 10.12.2008

POI_Ukraine_2008.fbi - 10.12.2008

3D_Buildings_2007.fbk (файл не змінився) - 10.10.2008

Те, що зараз в мене на компі:

programa.exe - 10.10.2008

settings.ini - 10.10.2008

map_Ukraine_2007.fbl (непотрібний файл) - 10.10.2008

map_Ukraine_2008.fbl - 10.12.2008

POI_Ukraine_2007.fbi (непотрібний файл) - 10.10.2008

POI_Ukraine_2008.fbi - 10.12.2008

3D_Buildings_2007.fbk - 10.10.2008

Тільки файлів там - сотні... каталогів - з десяток. І розібратися в них вручну - важко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на торрентс.ру была статья по поводу обновленных торрент-файлов. но навскидку я прямую ссылку на нашел..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на торрентс.ру была статья по поводу обновленных торрент-файлов. но навскидку я прямую ссылку на нашел..

я теж :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Можна якось зробити щоб після завершення всіх завантажень компютер автоматично вимкнувся???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можно :)

Зайди в меню Options, там есть пункт Auto Shutdown и куча вариантов :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маєш NVIDIA Nforce мережеву ? Якщо так то несумісність із NVIDIA Firewall не усунута

Якщо це так..напиши /Тоді потрібно видаляти Firewall

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сабж і Віндовс 7 - сваряться....

вихід який?

мені допомогло вмикання сумісності з ХР + запуск від адміністратора :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую. Бо раз попробував -додав сумісність - і все.

По дню відпишуся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хз, в мну нормально все працювало, на сумісність ніразу нарікань небуло, можливо потрібно лише оновити версію сабжу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставь закачку в другую пачку, в списке файлов самые большие по размерам не подтверждай, то есть пусть скачает 20% от общего объема. Когда закачка закончится , у тебя будет вся мелочь в новой папке, и штук 20 больших правильные файлов в оригинальной. Там уже разберешься. Хотя 5 гиг - это ж не долго и весь объем скачать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

 Виникла така проблема: при роботі програми  uTorrent 1.8.5 постійно переривається з"єднання. На ОГО сказали що медем постійно сам перепідключається.(модем CALLISTO 821+) Коли uTorrent вимкнений немає ніяких проблем.

Хтось стикався вже з таким? Як його настроїти щоб не розривав інет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

модем CALLISTO 821+
- ти сам дав відповідь.

Обмеж в торренті активних підключень із максимуму до 200 чи менше. І спробуй. І крім того, у твого модема, немає прокидання портів - він і тупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй зробити так як тут може і допоможе :)

пробую,через той пароль не входить

Налаштуй модем бріджом і підключацся з компа.

Все стане гуд :)

я не вмію цього робити.Хіба що мені все детально описати. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй зробити так як тут може і допоможе :)

пробую,через той пароль не входить

Налаштуй модем бріджом і підключацся з компа.

Все стане гуд :)

я не вмію цього робити.Хіба що мені все детально описати. :(

В мене такий же модем і все працює чудово+ порти перенаправляються

спробуй ім'я користувача і пароль -

admin

admin

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така фігня. мій клієнт з версії 1.8.2 хітро обновився до 2.0, при цій версії мозіла не хоче загружати сторінки, я згадав шо це торент клієнт гонить і опустив його назад до 1.8.2. Тепер така штука, при обмежені швидкості зкачування реально швидкість тримається на 20 кбіт менше поставленой норми. Ставлю 100, зкачує ~ 80.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене така фігня. мій клієнт з версії 1.8.2 хітро обновився до 2.0, при цій версії мозіла не хоче загружати сторінки, я згадав шо це торент клієнт гонить і опустив його назад до 1.8.2. Тепер така штука, при обмежені швидкості зкачування реально швидкість тримається на 20 кбіт менше поставленой норми. Ставлю 100, зкачує ~ 80.

Може тобі треба зменшити кількість з'єднань в налаштуваннях uTorrent, щоб версія 2.0 давала відкривати сторінки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...