Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Якщо маєш телефону розетку на 2 вихода то попробуй включи модем і телефон напряму без сплітера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

і можеш позичити в когось іншого телефона для перевірки - раптом твій "не дружить" зі сплітером

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того дня,коли це сталося,мій телефон дружив зі сплітером півроку.Другий телефон підключав,результату немає також....Значить буду підключати не через сплітер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Останнім часом (кінець серпня - вересень) почав із завідною регулярністю заліпати інет.

виражається все в тому що деякі сайти навідріз відмовляються грузитися, або з них не вантажиться графіка. пінг не проходить взагалі. таке продовжується секунд тридцять, після чого попускає і далі все бігає. потім через годинку-другу знову... в цей час деякі інші сайти без питань працюють, аська не вилітає, торент може вільно скачувати.

думав може QoS якось впливає, але в настройках вимкнений, та й відеопотоками при серфінгу не пахне.

<_<

незнаю на що грішити, може УТКомовські ДНСи з проксями ребутять, чи що?

в саппорт не звонив, бережу свої нерви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При підключені інтернету від Уктелекому "ОГО" виникли труднощі з вибором ADSL-модема. А саме.

Квартира знаходиться під сигналізацією, проведеною через телефонну лінію і в Укртелекомі сказали, що ADSL-модем мусить бути марки Zyxel із Annex B. Я поцікавився, чому DLink не підходить із Annex B? Вони відповіли, що DLink не стабільно працює на телефонних лінях із підключеною сигналізацією.

Пройшовшись по магазинам такого Zyxel в наявності немає.

Порадьте, як правильно поступити в даній ситуації. Може хто стикався з подібною проблемою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якшо є змога, візьми на тест д-лінк в друзів.

модеми цієї фірми (як і інших в принципі) бувають різні - є що працюють відмінно, є що барахлять і згорають

як на мене зараз багато так званих брендових моделей не кращі ніж звичайні бюджетні. усе клепають в китаї для СНДшників :glare:

ІМХО укртелеком зайвий раз стараються себе убезпечити від проблем з якими вони ще не стикнулись, за ваш рахунок

Змінено користувачем laser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

весной подключал знакомых,

нам по акции выдали зиксель_А\В, с сплитером А

докупили сплитер В

подключил и забыл

и инет и сигнализация работают норм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

На днях телефонували з Укртелекому. Запропонували Ультру за 104 Грн. на постійній основі. Що це? Новорічні подарунки від Укртелекому, чи передвісник чергового зниження тарифів !?

Змінено користувачем ipua
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях телефонували з Укртелекому. Запропонували Ультру за 104 Грн. на постійній основі. Що це? Новорічні подарунки від Укртелекому, чи передвісник чергового зниження тарифів !?

а чого не написав де ти мешкаеш , вот сиджу і думаю шо то було пук в калюжу ,чи що ,

для губернского міста Луцьк ,пропозиція УГ , для іншої території області офігітельна щедрість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях телефонували з Укртелекому. Запропонували Ультру за 104 Грн. на постійній основі. Що це? Новорічні подарунки від Укртелекому, чи передвісник чергового зниження тарифів !?

У меня был "ого лёгкий" за 50 грн, неделю назад позвонили и предложили "ого стандарт акционный" за 75 грн в месяц. Я согласился и они на следующий день перевели. Кстати, нигде на сайтах инфы про акцию я не видел

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях також телефонували і пропонували Ультру за 104. Поки рішення не прийняв. Про строки нічого не казали.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня был "ого лёгкий" за 50 грн, неделю назад позвонили и предложили "ого стандарт акционный" за 75 грн в месяц. Я согласился и они на следующий день перевели.

Аналогічно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях телефонували з Укртелекому. Запропонували Ультру за 104 Грн. на постійній основі. Що це? Новорічні подарунки від Укртелекому, чи передвісник чергового зниження тарифів !?

а чого не написав де ти мешкаеш , вот сиджу і думаю шо то було пук в калюжу ,чи що ,

для губернского міста Луцьк ,пропозиція УГ , для іншої території області офігітельна щедрість.

то програма утримання споживачів діє для Луцька.... негубернських міст то не стосується... поки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть хто знає. В мене спарений телефон з сусідами. І щоб підключити ого, я чув що треба якусь залізяку купити. Що це за залізяка?? Дорого коштує?? Сусідам заважати не буде??)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть хто знає. В мене спарений телефон з сусідами. І щоб підключити ого, я чув що треба якусь залізяку купити. Що це за залізяка?? Дорого коштує?? Сусідам заважати не буде??)

То є сплітер. Коштує зовсім недорого, заважати телефонному зв"язку (!!) сусідів не буде, але інтернет вони вже не зможуть підключити.

Але для підключення ОГО треба папірець - згоду сусідів на підключення інтернету (тобто по суті їх незаперечення) + коли будуть підлючати треба мати доступ до їхної квартири (сплітер там поставити), треба щоб і тут вони не заперечували.

Плюс ще треба протестувати лінію (не завжди лінія спареного телефону є достатньо якісна для підключення).

Отож моя порада (цікавився колись тим питанням): взяти згоду у сусідів (форма здається довільна), а тоді йти писати заяву у відділення біля кінотеатру Промінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях також телефонували і пропонували Ультру за 104. Поки рішення не прийняв. Про строки нічого не казали.

поки ніхто ще не дзвонив, але по май укртелекому бачу, що самі перевели на ультра "акційний" O_o. Тільки в мене питання (в тих що вже ультра), чи дійсно там до 20 мегабіт, а то реально бачу, що там 15 мегабіт і не більше. От і думаю, бо при стандартному тарифі при вказаних 10 було реально 10. І ще одне що то за листівки з новими дешевшими тарифами, чи то тільки новим абонентам такі тарифи ? 64 гривні за 10 мегабіт це вже краще було б.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поки ніхто ще не дзвонив, але по май укртелекому бачу, що самі перевели на ультра "акційний" O_o. Тільки в мене питання (в тих що вже ультра), чи дійсно там до 20 мегабіт, а то реально бачу, що там 15 мегабіт і не більше.

В мене реальна швидкість стала 12-16. Хоча в управлінні як і раніше пише Стандартний. Побачимо скільки грошей знімуть...

От і думаю, бо при стандартному тарифі при вказаних 10 було реально 10. І ще одне що то за листівки з новими дешевшими тарифами, чи то тільки новим абонентам такі тарифи ? 64 гривні за 10 мегабіт це вже краще було б.

Цілком згодний!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а мені ця акція світить (я літом брав модем по акції з контрактом) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На днях також телефонували і пропонували Ультру за 104. Поки рішення не прийняв. Про строки нічого не казали.

Теж дзвонили.

Мені пропонували до нового року безкоштовно підключитись до каналу 10 мегабіт. Типу тестово, по акції. А після нового року платити 75 грн в місяць якшо все харашо, якшо ні то вернутись на свій тариф теж безкоштовно.

Після нового року цей тариф стане доступним вроді як за 90 чи 100 грн для всіх. А ті хто підключились по акції будуть платити 75. Отак от.

Я поки шо відмовився. Мені і до 5 хватає, а віддача і на 10 буде галіма.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что-то на телекоме пинги выросли на разных пулах, с 40 до 100

и скорость никакая

это глобально или у меня поломалось что-то?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что-то на телекоме пинги выросли на разных пулах, с 40 до 100

и скорость никакая

это глобально или у меня поломалось что-то?

да-да

есть такое и у меня

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

что-то на телекоме пинги выросли на разных пулах, с 40 до 100

и скорость никакая

это глобально или у меня поломалось что-то?

ага, щось не так... ще вчора пінг показував на порядок ліпші показники і швидкість була 8,5-9Мб

1688521382.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...