Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Тільки що подзвонила на 170 Сказали ,що перед тим, як платити в банку, треба подзвонити до них на 170 і взнати суму, бо в банку інша програма і кажуть більшу суму :unsure:Все для блага народу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А що заважає заплатити у відділенні укртелекому?

З 01.01 лише БАНКИ. В відділеннях телекому вже плата не приймається.

Приватбанк

Укргазбанк

Ощадбанк

Промінвестбанк

Західінкомбанк

Банк інвест. та заощаджень

Укрексімбанк

Сфотала оголошення на відділенні на Лесі Українки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В відділенні "Фінансів і Кредит" на Перемоги 2 стоїть програма та що і в телекомі стояла,

вони комісії не беруть і роздруківку по міжміських розмовах можуть дати...

Я платив у Приваті там дають тільки касовий чек і гроші поступають тільки у наступний день (( (приходить смс).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

......Де можна щось вияснити ? І ,взагалі, чи вас влаштовує теперішня квитанція по оплаті послуг Укртелекому?

1. Укртелеком, Перемоги 2, 2-й поверх, 203 кабінет.

2. Мне не нравится этот корабль, мне не нравится эта экспедиция, мне не нравится эта команда, и вообще, мне ничего здесь не нравится! :D (капитан Смоллетт, мультфильм "Остров сокровищ")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В відділенні "Фінансів і Кредит" на Перемоги 2 стоїть програма та що і в телекомі стояла

"ФіК" не приймає з НР оплату за послуги телекому. Вони не продовжили договір... Шкода. Мені було дуже зручно платити біля будинку.

Я ж написала перелік банків.

Змінено користувачем Oksana04
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взнала що в Укргазбанку і Західінкомбанку стоїть та програма що була в Укртелекомі Платіть в Захід !!!!! Може мені повернуть заморожений там вклад :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок проплати і роздруківок. Працюємо зараз з Телекомом на предмет підписання угоди про приймання банком їхніх платежів. Позиція оператора доволі дивна. Вони навідріз відмовляються забезпечити програмним забезпеченням (щоб можна було надавати клієнту інформацію за що він заплатив). Тупо скидають на банк txt файл з переліком заборгованості по номерам, а далі робіть що хочете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а далі робіть що хочете

Наскільки я в курсі - роздруківки по розмовах тепер лише через Київ по запросу через сервісний на Перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а далі робіть що хочете

Наскільки я в курсі - роздруківки по розмовах тепер лише через Київ по запросу через сервісний на Перемоги.

Я також так думав, але ж пишуть що Захід і Укргаз працюють в тому ж режимі що і раніше Телеком.

Взнала що в Укргазбанку і Західінкомбанку стоїть та програма що була в Укртелекомі Платіть в Захід !!!!! Може мені повернуть заморожений там вклад

Хтось ще може підтвердити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а далі робіть що хочете

Наскільки я в курсі - роздруківки по розмовах тепер лише через Київ по запросу через сервісний на Перемоги.

І ще.

Колись пропав інтернет. Телефонувала на цілодобову службу підтримки протягом більш як 4х годин. Лягла спати без інтернету.

Думаю з роздруківками буде те ж саме. Не дочекаємся. Будемо платити за кота в мішку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не дочекаються!

Скоро взагалі я їм нічого не буду платити!

Телефон мобільний є майже у всіх, я навіть не виговорюю встановлений абонентський трафік за телефон - так "часто" ним користуюся. КС - в будинку є, без інтернету не залишусь!

Нафіг мені той Укртелеком?

А вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а через приват 24 можно как то платить?

Месяц назад платил без проблем, и сумму выкатили почти правильную +-5% +1грн за перевод

Сначала не мог найти, а потом в техподдержке обьяснили что надо через "комуналка- оплата по городам- другие города" и т.д.

А вот сейчас проверил и нет уже там в списке УТ, один Датагрупп осталсо sad.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОБРИЙ РАНОК ВСІМ!Я новенький.І зразу до вас прийшов я,з такою проблемою.Я сам живу в місті Горохів.Купив я декілька днів назад,в Луцьку,ноутбука.Захотів я, до нього підключити беспровідний інтернет від Укртелекому.Пішов я на пошту.А на пошті мені кажуть,що не підключать мені,бо в них немае спеціального обладнання для такого підключення....А коли воно буде,то вони не знають.Я там написав заяву.До речі,там повно є тих заяв,від людей,на підключення інету.А толку с того?Навіщо,Укртелеком проводить ту акцію,якщо немае тих модемів,я того не розумію....І от я не знаю,що мені робити.Міг би підключитись до другої компанії,але вони дуже дорогі(МТС,Київстар)....І от не знаю,скільки мені прийдеться чекати.Я готовий оплатити повну ціну модема з тіею підтримкою Вайфай,але що з того,як його всерівно тут немае....А може,в Луцьку,його можна купити?Але якщо я його там куплю,то чи поставлять мені ,його,місцеві майстри?Можливо,так не можна?Ну я не знаю,що мені робити....Але чекати довго,теж не вихід.Підкажіть мені пожалуста!Буду дуже вам вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок оплати Укртелеком через банк:

сьогодні піду платити - відпишу як воно було.

ДОБРИЙ РАНОК ВСІМ!Я новенький.І зразу до вас прийшов я,з такою проблемою.Я сам живу в місті Горохів.Купив я декілька днів назад,в Луцьку,ноутбука.Захотів я, до нього підключити беспровідний інтернет від Укртелекому...Але чекати довго,теж не вихід.Підкажіть мені пожалуста!Буду дуже вам вдячний!

Доброго!

Для тебе, на мою думку, непоганою альтернативою буде інтернет від Peoplenet, тариф 777 - 7,77Gb трафіку на місяць з оплатою кожен день, тобто приблизно 220-230Mb за 2,30грв. Коли підключався (а це було минулого літа) тариф підключали, хоч на сайті (http://peoplenet.ua/) про нього ніц не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОБРИЙ РАНОК ВСІМ!Я новенький.І зразу до вас прийшов я,з такою проблемою.Я сам живу в місті Горохів.Купив я декілька днів назад,в Луцьку,ноутбука.Захотів я, до нього підключити беспровідний інтернет від Укртелекому.Пішов я на пошту.А на пошті мені кажуть,що не підключать мені,бо в них немае спеціального обладнання для такого підключення....

В Горохові немає 3G покриття від Укртелекома. Правильно тобі в телекомі сказали.

Якщо є бажання мати безпровідний швидкий інтернет, то у тебе тільки 2 варіанти:

1. Піплнет

2. Інтертелеком

В Інтертелекома більше покриття по області. Лінки я привів. Дивись по тарифам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДРУЖЕ,ДЯКУЮ,тобі за пораду,але мені потрібен повний безліміт!!!Укртелеком единий,напевно,тільки такий надає.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sanjak)ДРУЖИЩЕ,але вони не сказали,що немае покриття,вони сказали,що просто немае обладнання.Заяву я же написав,як і багато інших людей.Значить покриття е.Та і в племінника(він знає добре),я питався,він казав що е!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я готовий оплатити повну ціну модема з тіею підтримкою Вайфай,але що з того,як його всерівно тут немае....А може,в Луцьку,його можна купити?Але якщо я його там куплю,то чи поставлять мені ,його,місцеві майстри

DUXONE то ти хочеш підключитись до ОГО ADSL -модем за 1 грн http://goo.gl/Pv2oF

чи ти хочеш підключитись до ОГО мобільний необмежений ? http://goo.gl/aH1G

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДРУЖЕ,я хочу підключитись,до тіеї акції,що за гривню!Хоча, хай вже була би,повна ціна того модему,щоб тільки не чекати на те підключення,місяцями....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДРУЖЕ,ДЯКУЮ,тобі за пораду,але мені потрібен повний безліміт!!!Укртелеком единий,напевно,тільки такий надає....

на Інтертелекомі і Піплнеті безліміт вартує приблизно 200-210грв на місяць (там походу поденна оплата, близько 7грв)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...