Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Як ви до них додзвонюєтеся? Коли не дзвоню на номер 0-800-506-800 завжди зайнято :(

В мене до цих пір мегабіт, хоча в профілі на сайті заявлено 4.

В мене теж був мегабіт, поки не поміняв модуляцію з GDMT на ADSL2+. Тепер стабільно 4Мбіт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,9 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Як ви до них додзвонюєтеся? Коли не дзвоню на номер 0-800-506-800 завжди зайнято :(

В мене до цих пір мегабіт, хоча в профілі на сайті заявлено 4.

В мене теж був мегабіт, поки не поміняв модуляцію з GDMT на ADSL2+. Тепер стабільно 4Мбіт.

Зараз додзвонитись дуже важко: багато дзвинкив. Щось в УТК не так (обладнання не витримуе вже, чи настроюють щось)

pppd[565]: PAP authentication failed

dnsprobe[733]: dns query failed

pppoe: Timeout waiting for PADO packets

user: tr69c: Unable to retrieve attributes in scratch PAD

(з логу модема).

И це не проблема линии, на декилькох "чистих" линиях аналогична ситуация (модеми ризних виробникив)....

Залишаеться лише чекати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив знайомий, сказали проблема дійсно є, потім передзвонили через півгодини питали коли підійти.

тех. пітримка на 5+ :smile-zachot:

Змінено користувачем Oli
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернусь до повідомлень де писали про торент.Може мені толком хтось обьяснити це через модем чи це суто в укртелекомі щось нетак що швидкість падає і піднімаєтся постійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернусь до повідомлень де писали про торент.Може мені толком хтось обьяснити це через модем чи це суто в укртелекомі щось нетак що швидкість падає і піднімаєтся постійно

Залежить не тильки вид модема/линии, но и от загружености каналов провайдера, от загружености каналов сидов/пиров, да и от их количества.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу зрозуміти чому аплоад залишається до 1 мб/с, звонив на укртелеком (після подачі заявки) сказали має бути до 3 на моїй лінії. Мій модем підтримує до 2, але всеодно залишається аплоад до 1, це вних якісь проблеми чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

winter в мого знайомого білайн я в нього запитував він казав що в нього все добре з аплоада качає як я поняв коли він обьясняв мені то в нього є цей UA-IX він якось швидкість підвищує чи як ну шось тіпа того))692909da.jpg

Змінено користувачем Amor
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтверджую інфо jeckа, Zyxel це сила :0002:! Я вже писав свою думку тут: http://board.lutsk.ua/index.php/topic/58560/

пінг Европу просто "попа", на Росію вже мовчу? З знайомим з Італії колись контру разом ганяли на його сервері пінг був 110...150, а зараз 180...250, а ви тут про швидкість говорите!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке спостереження, що на паршивих лініях краще і стабільніше за Д-лінк і навіть Zyxel працює старий Iskratel Callisto 821.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніяк не можу зрозуміти чому аплоад залишається до 1 мб/с, звонив на укртелеком (після подачі заявки) сказали має бути до 3 на моїй лінії. Мій модем підтримує до 2, але всеодно залишається аплоад до 1, це вних якісь проблеми чи що...

Треба включити AnnexM.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке спостереження, що на паршивих лініях краще і стабільніше за Д-лінк і навіть Zyxel працює старий Iskratel Callisto 821.

Повністю згідний.

Старі Калісто 821 (білі великі з кучею настройок і дибільними логіном/паролем) тримають лінію краще всіх :)

Потім ідуть старі Zyxel (660), а ось сучасні длінк тплінк калістиR3 - зовсім непотріб в плані роботи на зашумлених/довгих лініях :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в порівнянні з D-Link DSL-500 ZyXEL-RT660 підняв троха швидкість на віддачу (860кб/с проти 1200кб/с)

до максимуму по лінії, звичайно, не розганяє, але на те є обєктивні причини (інкапсуляція, службові пакети...)

просто для прикладу - для того щоб клієнт на своєму порту отримав 1024кб/с, швидкість зєднання АДСЛ модема з ДСЛАМ-ом має бути в районі 1280кб/с (це при enet encap)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скорость это фигня, лишь бы пакеты не пропадали

Нууу! Когось спідтест не влаштовує, когось швидксть торента, когось пінг, а тебе зниклі пакети

Навіть Урпошта таке не гарантує. Щоб 100% не пропадали то треба тільки з рук у руки передавати! :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старі Калісто 821 (білі великі з кучею настройок і дибільними логіном/паролем) тримають лінію краще всіх :)

Саме вони. А логін-пароль, найдибільніший в світі. Я його вже три роки не можу запам"ятати. Записав в мобілку, або дивлюсь інструкцію щоразу, коли доводиться мати з ним справу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є таке спостереження, що на паршивих лініях краще і стабільніше за Д-лінк і навіть Zyxel працює старий Iskratel Callisto 821.

згоден 100 % на рахунок старих калісто але їх робочих лишилось одиниці, після тривалої роботи Iskratel Callisto 821 апаратно стає плугавим (перевірено) після 1 року використання. Перепрошивки не допомагають - помирає апаратна частина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck, если ты о совсем старых ZTE Callisto 821+ (белый сплющенный корпус), то они к сожалению не поддерживают AnnexM, соответственно аплоад с ними ограничен на мегабите. надо брать Callisto 821+ R3 (черные такие) - вот в них есть AnnexM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повернусь до повідомлень де писали про торент.Може мені толком хтось обьяснити це через модем чи це суто в укртелекомі щось нетак що швидкість падає і піднімаєтся постійно

Так. Діло в модемі. Переведи модем в брідж і все стане нормально.

Як це зробити розкажуть на 0-800-506-800 (зі стаціонарних телефонів мережі Укртелеком - безкоштовно)

І ще, Amor, велике прохання перед відправкою своїх повідомлень давати їх на перевірку батькам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tum@n в мене вже 2 дня як швидкість стабілізувалась падає 1 раз на годину якщо повезе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jeck, если ты о совсем старых ZTE Callisto 821+ (белый сплющенный корпус), то они к сожалению не поддерживают AnnexM, соответственно аплоад с ними ограничен на мегабите. надо брать Callisto 821+ R3 (черные такие) - вот в них есть AnnexM

Я уж точно и не помню, что там в старом Каличко, но в интернете есть информация, что Annex M поддерживается (cortel.com.ua).

К утру уточню.

Datasheet_callisto_ru.pdf

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже чекаю на уточнення інформації на рахунок Аннекс М в Каллісто.

На жаль, в Calisto 821+ Annex M немає.

Перелопатив всю прошивку - АннексМ не згадується :( На гарантовано справній лінії (інші модеми аплінк 2.4мбіт) Калічко821+ віддає тільки 0.9мбіт.

Callisto821p-AnnexA-4.3.21-5.1-E.67.5.12.tar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...