Перейти до змісту

Вітрова електроенергія


keepo

Рекомендовані повідомлення

На участку майже постійно дме вітер. То сильніший, то слабший, але дує постійно. Вирішив поставити вітрогенератор.

Хтось займався рішенням таких питань? є якісь цікаві лінки/статті. Цікава будь-яка інформація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, встановлення вітрогенератора справа недешева (від 3 тис. дол. без монтажу), і окупить себе не скоро (якщо приватний будинок), оскільки потужностей доступного за ціною для пересічного господаря вітряка не вистачить для безперебійного забезпечення будинку і не дасть додатковий ефект. Знайомі мають невеликий вітрогенератор - заряджають акумулятори і вистачає на освітлення частини будинку. Кажуть вже окупив себе, але встановлювали його років 5 назад і за дешевшими ніж доступні зараз технології. В Луцьку вітрогенераторами займається

ТзОВ "Соларпол-Україна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як економія світла вони мене мало цікавлять, а от як підігрів частини води - цікаво спробувати (можливо частини опалення). Тим паче, що є доступ маже до будь-яких конструкцій з металу. Можна для спроби зваяти щось своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що потужності для підігріву води не вистачить. Також вважай що ці установки створюють багато шуму і якщо сусіди теж будуються, - то можуть потім по судам тягати. В мого знайомого стоїть вітрогенератор на 1,5кВт - сусіди постійно з ним судяться через шум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советовал бы обратить внимание на солнечные батареи, не те, которые преобразуют солнечную энергию в электричество, а в тепло, т.н. гелиосистемы обогрева. Солнце греет воду , циркулирующую в теле батареи на крыше, а она нагревает проточную воду. Короче лучше погуглить :)

ЗЫ теоретически купить металлопластиковой трубы, покрасить в черный цвет, развести по крыше, поставить насос - вот тебе система теплоснабжения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советовал бы обратить внимание на солнечные батареи, не те, которые преобразуют солнечную энергию в электричество, а в тепло, т.н. гелиосистемы обогрева. Солнце греет воду , циркулирующую в теле батареи на крыше, а она нагревает проточную воду. Короче лучше погуглить :)

ЗЫ теоретически купить металлопластиковой трубы, покрасить в черный цвет, развести по крыше, поставить насос - вот тебе система теплоснабжения.

зимними ночами что с трубами делать? (с)Маnjak11

p.s. 2Abrikos за ссылочку, +1 почитаем - станем умнее

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю чоловягу який займається вітро генераторами, точніше знаю де шукати, то він власноруч їх робить . від намотки генератора, до виготовлення лопастей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також буквально місяць назад почав цікавитись питаннями вітрогенераторів. Але купляти дорого, може сам щось зроблю. Є хороша книжка по теорії, радянська 60-х років. (Там порівнюються типи роторів по ефективності в залежності від швидкості вітру. Формули для розрахунку і таке інше) А технічні книжки при союзі були :)

Ще прочитав, що половина вартості системи складає сам перетворювач струму на 220V 50гц, а для обігріву він не потрібний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Советовал бы обратить внимание на солнечные батареи, не те, которые преобразуют солнечную энергию в электричество, а в тепло, т.н. гелиосистемы обогрева. Солнце греет воду , циркулирующую в теле батареи на крыше, а она нагревает проточную воду. Короче лучше погуглить :)

http://www.vagma.com.ua/ системы солнечного отопления. сам в раздумьях, больше к ним склоняюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, що потужності для підігріву води не вистачить.

Думаю вітрогенератор навіть на 0,5кВт, який постійно гріє воду, сталого об"єму, таки нагріє її доволі сильно.

Советовал бы обратить внимание на солнечные батареи, не те, которые преобразуют солнечную энергию в электричество, а в тепло, т.н. гелиосистемы обогрева. Солнце греет воду , циркулирующую в теле батареи на крыше, а она нагревает проточную воду.

штука хороша, але треба:

1. вносити поправки в конструкцію даху.

2. думати як його очищати хочаб від снігу :( (при висоті нижнього рівня 4,5м)

3. незрозуміло як вирішується питання охолодження при постійному вітрі і морозі.

В мого знайомого стоїть вітрогенератор на 1,5кВт - сусіди постійно з ним судяться через шум.

є 25 сотих землі, впринципі поставити є куди, щоб не під сусідський забор.

Чому я поки розглядаю саме вітер як джерело енергії:

1. на участку майже постійно вітер (кого цікавить - можете глянути розу вітрів воротнівського аеропорту - моя хата трохи вище стоїть, а з 2-го поверху видно і саму будівлю)

2. як правильно підмічено, для обігріву набагато нижчі потреби по "чистоті" струму, тому частина вартості відпадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора по 5-му чи то по 1+1 показали короткий репортаж з виробництва вітряків. Це малий бізнес, сімейний. Вітряки замовляють на ура закордон. В україні теж є але менш поширено, такий стоїть навіть на дачі в президента. Виглядає все професійно, я аж афігел. Правда репортаж був не на правах реклами і ні назви підприємства ні іншої інфи не було, я реально сам зацікавився. Вартісь вітряка 600 євро. навіть міста виробництва я не стиг побачити - чи то полтава чи то запоріжжя. Шукай в неті, я теж пошукаю.

але є ще ось такий сайт http://solarpol-ua.com.ua/ukr/prices/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...