Перейти до змісту

адмінам КС


DemonMc

Рекомендовані повідомлення

я підписувався <HaPkO>DemonMc .... вроді нормально граю ... нікому не мішаю і тут кік і бан на 30 мін... бо приставка до ніка пропаганда наркотіків...

ппц.... а попроситти убрати можна чи надто гордий 6utchery Lytwuu Dryg ... чи може в тебе рукі відсохнуть написати шоб убрав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підписувався <HaPkO>DemonMc .... вроді нормально граю ... нікому не мішаю і тут кік і бан на 30 мін... бо приставка до ніка пропаганда наркотіків...

ппц.... а попроситти убрати можна чи надто гордий 6utchery Lytwuu Dryg ... чи може в тебе рукі відсохнуть написати шоб убрав ?

Тобі сюда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я підписувався <HaPkO>DemonMc .... вроді нормально граю ... нікому не мішаю і тут кік і бан на 30 мін... бо приставка до ніка пропаганда наркотіків...

ппц.... а попроситти убрати можна чи надто гордий 6utchery Lytwuu Dryg ... чи може в тебе рукі відсохнуть написати шоб убрав ?

:) спасибо посмеялся :D

ты мало того что знаеш что твой ник нарушает правила, так ещё и после кика за бедник возвращаешся с тем же ником ;)

руки мои впорядке и дальше они будут кикать тебя за бедник без просьб о соблюдении правил

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аффтар, сам вінавад...

2 Best friend

Якшо можна - роби плз попередження перед конструктивними діями, ібо дофіга хто не то шоби не читав правила, даже не чув про них. Мені здається так буде зручніше. Хотя адм ти а не я, так шо...=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 DemonMc ваш клан чітав правила про які, було више сказано? Якшо да то на шо ви надіялись? Непойму. Придумайте норм назву і тоді ніякіх проблем не буде.

3І і не будеш создавать бузглузді теми. Вона всерівно ні до чого хорошого не приведе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Призведе.

Якщо і далі будуть такі ніки то я закрию доступ на фаєрволі. І рішення буде перманентним.

Без можливості оскарженя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорри конечно, что вставляю свои 5 копеек, но предупредить надо было имхо.. А то может человек и не понял за что его кикнули)).. Да и к тому же amx_nick пока еще никто не отменял... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я писав це не для того шоб оправдатись, а попросити надалі попереджувати боя ці правила побачів тікі коли після бана зашов на форум...

Хіба важко написати :"Зміни нік"... а то кік даже незнаеш за шо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Best friend

Якшо можна - роби плз попередження перед конструктивними діями, ібо дофіга хто не то шоби не читав правила, даже не чув про них. Мені здається так буде зручніше. Хотя адм ти а не я, так шо...=)

сначала был кик с причиной "bad nick" какие ещё нужны предупреждения? :)

а то кік даже незнаеш за шо

причина кика есть в консоли :)

свой первый пост перечитать не хочеш? я выделил для тебя самое интересное

я підписувався <HaPkO>DemonMc .... вроді нормально граю ... нікому не мішаю і тут кік і бан на 30 мін... бо приставка до ніка пропаганда наркотіків...

ппц.... а попроситти убрати можна чи надто гордий 6utchery Lytwuu Dryg ... чи може в тебе рукі відсохнуть написати шоб убрав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хз, на тех серверах где я адм я перед киком или баном всегда делаю предупреждение, хотя этого делать не обязан. Не мне тебя учить, просто у нас не все прохаваные, и очень много новичков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну хз, на тех серверах где я адм я перед киком или баном всегда делаю предупреждение, хотя этого делать не обязан. Не мне тебя учить, просто у нас не все прохаваные, и очень много новичков

Шо тут обсуждать уже дали бан чі шо там. Вже нічого не зміниш, тим більше цеж не Перманент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імо цікава політика партії-якщо гравець назветься VOdka чи malboro-це буде пропаганда алкоголізму чи куріння-люди і так сотнями сідають на голку не читаючи назв ніків!!Але це моє імхо!!Хоча згоден що завжди реба обирати політкоректний нік і думати про наслідки!!Але це вже питання особливостей виховання особистості!Як то кажуть- У каждого своя голова за плечами!!І по моєму таке порушення не заслуговує перманентного бану-принаймні попередження дати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імо цікава політика партії-якщо гравець назветься VOdka чи malboro-це буде пропаганда алкоголізму чи куріння-люди і так сотнями сідають на голку не читаючи назв ніків!!Але це моє імхо!!Хоча згоден що завжди реба обирати політкоректний нік і думати про наслідки!!Але це вже питання особливостей виховання особистості!Як то кажуть- У каждого своя голова за плечами!!І по моєму таке порушення не заслуговує перманентного бану-принаймні попередження дати

У тому то і річ. Що перманентного бану немає. А DemonMC уже скаржиться на адмінство. Я впевниний що адміни Вбіоса адекватні і прото так бан не дають(особистий опит). Так що, обговорювати немає що!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм вот я можу сказати коли адмін пів сервака цам наделав, коли іграв якійсь боцюн з ніком {GM}ШОсьтам{NAH} ,адмін его предупреждав і писав на екране - правільно , но возьми дай поменяй ему на Цаму а не кік бі бан, ібо тобі пів сервака пише шо він невміє грати і непонімає даже шо це до нёго пишуть ) а нік могли ему і написати ібо я сам не раз гнав з ботів пишучі їм якісь нікі (в пределах разумного) а вони так і бігали весь день ,так суть не в том , суть в том шо за фразу "Адмін.та поменяй ему сам нік - будь мудрее" Цам не мають давати..... :rolleyes: хотя я нерозтроївся а наоборот було веселіше бо потім пішла цепна реакция і пів сервака було Цам:0050: і я тут не ганю на цёго адміна чі ше шось там - я хочу сказати одне треба бути трохкі прошше до "простих людей" ібо як я був адміном на візаре - кіків і банів майже взагалі не було і всё время був порядок

а демон Емси - еслі після того як тобі написали кікед - різон :бед нік , і ти заходиш з тим самим імьям, то це вже .....учі англійській ато будеш в бані

скажиНі - наркотикам

З.І чього ніхто нічёго не пише в темі про ЛКЛ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто на луцкбоардс можна вообще тему КС прикрити....і закопати :lopata:

:sm128:

Одним словом похоронити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імо цікава політика партії-якщо гравець назветься VOdka чи malboro-це буде пропаганда алкоголізму чи куріння

Алкоголь і сигарети не заборонені в нашій державі(поки що).

Заборона в ніках також

Использование имен оскорбляющих чьи-либо национальные, религиозные, командные и другие чуства.

12. Использование имен пропагандирующие наркотики.

13. Использование в качестве имени или части имени зарезервированых слов (admin, root, [VBIOS] и т.п.)

(с)

а також реклама інших ресурсів, товарів, чітерських програм і скріптів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...