Перейти до змісту

Опалення в приватному будинку


Abrikos

Рекомендовані повідомлення

Прошу тих, хто використовує альтернативи газовому опаленню будинку, поділитися будь-якою корисною інформацією з цього приводу. А саме - які котли і технології, чим палити, яка економія, які можливі проблеми. Взагалі, будь-яка суміжна інфа.

Прочитав декілька статей про популярність в Польщі, Данії, Фінляндії котлів на енергетичній лозі і торфобрикетах, а також про виробництво цих джерел енергії на Волині. Але крім газетних статей більше нічого толкового про такі технології не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Батьки недавно поставили собі в селі новий котел на тверде паливо. Вартість шось біля 5К гривень. Інших характеристик не знаю. Завтра перезвоню, уточню, розповім.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу розповісти не з власного досвіду, сусіди поставили новий котел у власний будинок через півтора місяці прийшлось міняти котел, це вже другий випадок в моїх знайомих. З одного боку ніби вигідно ставити євроопалення з іншого виникає питання про його надійність. Я погоджуюсь що теперішні котли економічніші, але є один недолік, коли пропадає світло, опалення вимикається. З іншої сторони старе опалення в якому дотримуються всіх нахилів при циркулюванні води не залежить від напруги. але в євроопаленні в системі значно менше води, воду ганяють мотори відповідно тепловіддача ефективніша. Так що як на мене то це палка в двох кінцях. Якщо я помиляюсь то прошу мене просвітити в даному питанні.

на рахунок альтернативних джерел можу сказати що люди ставлять паралельно газовому котлу, котел на тверде паливо. Особливо для комерції коли газ коштує 1500 грн за 1000 кубів, а зараз стане ще дорожче

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Всі котли які проходять через офіційного представника є повністю адаптовані для України. До того ж нікому не завадить поставити фільтр на газ чи там якийсь УПС чи трансформатор.

2. Вибираючи твердопаливний котел слід розуміти скільки коштуватиме тверде паливо і чи є воно на ринку - тобто - чи то брикет чи то гранули, чи то пшениця, чи то інший брикет і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираючи твердопаливний котел слід розуміти скільки коштуватиме тверде паливо і чи є воно на ринку

У тому-то і справа, що на даний час (в умовах тенденцій однозначного подорожчання газу) використовувати тверде паливо є набагато економнішим. Наявність його на ринку теж не проблема - на Волині є маса підприємств та підприємців, які займаються як виробництвом, так і реалізацією торфобрикетів, вугілля, (на крайняк - можна і дрова :)), дехто починає впроваджувати енергетичну лозу. Інші питання - пристосованість, надійність та гарантії тривалої експлуатації таких технологій. І такі ж от нюанси як необхідність забезпечити безперебійне електропостачання або виконання термінового ремонту у випадку виходу з ладу (посеред зими).

В когось ще є якась інфо? Невже ніхто не користується таким? Можливо порадите виробників (представників)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю в себе ставити камін(касетний) на твердому паливі з коробовою розводкою по кімнатах.Анонсують горіння разового завантаження до 12 годин.Принцип заходить охолоджене повітря,проходить через камеру,нагрівається і виходить вже тепле.Для розгонки по суміжним кімнатам потрібен невеличкий вентилятор,але плюс в тому,що коли без світла вирубиться котел,то цим каміном можна зігрити ту кімнату де він встановлений та кімнати які над нею.

Може хто ставив таку штуку або знає спеца?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо котел вдома стоїть то можна використовувати піролізні котли на дрова або вугільні на брикетах, правда треба торохи дивитись.

Коли це не домашнє опалення а комерційне то краще на вуг.гранулах чи на пшениці. Але треба тоді щось думати щоб робити ті гранули або щоб наші вугільники почали їх робити. або мати пристрій щоб сушити пшеничку.

Але такі котли дорогі і тут.

Поки ми переходим на алюмінієві чи там біметалічні радіатори, чи там просто залізні, в розвинутих країнах народ перехотить на тонкотрубне опалення і на посилену теплоізоляцію і так заощаджують на газ. Польша вся сидить на вугіллі.

Вихід для нас жителів міста один, найдешевший і з перспективою - це теплоіізоляція, встановлення сучасних котлів скажим так теплого горіння а не ті що жарять в стратосферу, і встановлення радіаторів з найменшою кількістю води.

Для жителів сіл, це піролізні котли + ізоляція

Для жителів смт і невеличких містечок котли на вугіллі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Підніму тему. :)

Хто в Луцьку займається продажем/встановленням твердопаливних котлів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПФ "ГідроТех"

Адреса: м. Луцьк, вул. Чернишевського, 76А

Телефон: +38 (0332) 789089

Світ інсталяцій "Romstal"

Адреса: м. Луцьк, вул. Ковельська, 66

Телефон: +38 (0332) 778628

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Пропонуємо камін для опалення будинку Lechma, що дозволяє опалювати будинок площею до 400 м2 та підігрівати воду для побутових потреб.

Вид палива в каміні - дрова.

Такий камін виконує функцію твердопаливного котла, при цьому може мати вигляд традиційної камінної топки в залежності від моделі.

Ви можете поставити нам запитання про такий вид опалення у цій темі або за адресою [email protected].

Також Ви можете переглянути сайт про каміни - lechma.com.ua.

post-9501-1282152665,7_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Что-то топикстартер дал непонятно-размытую тему для обсуждения......

Да можно страницы исписать.

Может уточните для каких целей Вам необходима информация?

Частное жилье? Какое? Площадь, и т.д.

Коммерческое? Специфика бизнеса может есть?

Ваши ресурсы, бюджет и т.д.

Чем газ Вас не устраивает? Какие сложности?

Мой знакомый купил пиролизный котел на дровах, "Атмос", загрузка 1 раз в 8 часов, он живет в дачном поселке, газ туда не проведут.

Удобно для него, но стоимость котла и "обвязки" около 2,5тыс. долларов.

У меня в селе есть газ, но напряжение в сети нестабильно - я поставил себе конвекторы газовые, ОЧЕНЬ доволен,они экономнее котлов и не зависят от сети, воды в них нет.

А альтернатива есть- дрова!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что-то топикстартер дал непонятно-размытую тему для обсуждения......

Да можно страницы исписать.

Может уточните для каких целей Вам необходима информация?

Частное жилье? Какое? Площадь, и т.д.

Коммерческое? Специфика бизнеса может есть?

Ваши ресурсы, бюджет и т.д.

Чем газ Вас не устраивает? Какие сложности?

Мой знакомый купил пиролизный котел на дровах, "Атмос", загрузка 1 раз в 8 часов, он живет в дачном поселке, газ туда не проведут.

Удобно для него, но стоимость котла и "обвязки" около 2,5тыс. долларов.

У меня в селе есть газ, но напряжение в сети нестабильно - я поставил себе конвекторы газовые, ОЧЕНЬ доволен,они экономнее котлов и не зависят от сети, воды в них нет.

А альтернатива есть- дрова!!!

Отправлено 03 грудня 2008 - 22:57
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...