Перейти до змісту

Коврік для Кс.


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Logitech G5

Юзаю такі миші 2-3 рокі, для мене це ідеальний девайс з усієї гори перепробуваних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз як на мене такі девайся нада юзать на рівні країни а для ігри типу вбіос і тп дефолт заканае)

лутше ти від мишки іграти не станеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз як на мене такі девайся нада юзать на рівні країни а для ігри типу вбіос і тп дефолт заканае)

лутше ти від мишки іграти не станеш

Я то це знаю. ^_^ Але моя А4 тек Х7 розвалюється на очах :ohmy: хоча я її купив небільше 3-ох місяців назад.

Тому і хочу собі якісну миш купити, щоб довго прослужила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то це знаю. ^_^ Але моя А4 тек Х7 розвалюється на очах :ohmy: хоча я її купив небільше 3-ох місяців назад.

Тому і хочу собі якісну миш купити, щоб довго прослужила

Я свою А4 тех купив уже місяців 5 тому. і нічого служе як новенька ^_^ правда кнопочка 3Х Fire це Жесть :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то це знаю. ^_^ Але моя А4 тек Х7 розвалюється на очах :ohmy: хоча я її купив небільше 3-ох місяців назад.

Тому і хочу собі якісну миш купити, щоб довго прослужила

Я свою А4 тех купив уже місяців 5 тому. і нічого служе як новенька ^_^ правда кнопочка 3Х Fire це Жесть :lol:

Також юзаю таку мишу! Кльова штука!.. Двойний вистріл справді щось :rolleyes:

В тему: ковриком для гри в кс ваше не користуюсь! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Норба вроді є за 75$

В смислє в нього є? тіпа б/у? Чи нова?

Якшо нова, то об'ясни мені хто такій Норб і де його знайти

Я тікі знаю шо Норб грає с тобой сіля в одному клані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз як на мене такі девайся нада юзать на рівні країни а для ігри типу вбіос і тп дефолт заканае)

лутше ти від мишки іграти не станеш

хехе а вот тут я можу з тобою поспорити;) дай но мені знов зараз ДЖ3 і місяця полтора шоб приивкнути до неї , забаните за аім :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Intro чім підтвердиш шо від мишкі багато чого залежить?! Не спорю вона дає мож 15% кращої гри но думаю не більше!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sj От мышки зависит не 15 % )) А гораздо больше .... Я пока прывыкнул к своей после Шариковой Прошел где-то месяц.

P.S: Шарик Форева)

А еще скажу Что Очень много решает Acsel ) (ну как для меня )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sj От мышки зависит не 15 % )) А гораздо больше .... Я пока прывыкнул к своей после Шариковой Прошел где-то месяц.

P.S: Шарик Форева)

А еще скажу Что Очень много решает Acsel ) (ну как для меня )

Ти колір шрифта людській можеш наставити ? :D Незнаю у мене без акселерації. Кажуть так іграють отци :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...