Перейти до змісту

Коврік для Кс.


Mondiale

Рекомендовані повідомлення

Хочю відкрити, як на мене не мало важну тему нащот ковріків для Кс. Бачів не раз в НЕО геймеров з класними ковріками. Вод і рішив собі закупить, але є одна трабл незнаю де. Хто знає підкажіть(може де можно заказать)? В кого є норм кідайте скріни. Бо мій мене уже задовбав, не розпригу, не мишкі на себе норм не потянуть ну шо тут говорити во скрін.

post-1554-1227954584.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все залежить лише від грошей які ти готовий в це діло вкласти.

Колись юзав Стілпад 5л, коврик по началу чудовий але через рік дета мо трохі раніше стисалось пластікове покриття, тканина ж має свойство вимазуватись і через деякий час миш почала трохі приліпать до ковра (ну не то що ліпнути в прямому смислі, просто скольженіє явно не те) Його віддав по наслєдству і народ їм задоволений.

Собі зараз юзаю алюмінієвий Рейзер ексактМат. Харять в ньому наліплені резинові лапкі, так як вони здираються постійно. В решті ж коврик чудовий і надіюсь тому що металевий не скоро зтешиться як пластик або тканина :D

Обидва ці коврика коштують в районі 50$.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из моего опыта (лет 5 ) игры в КС

лучший коврик ето старые тряпочные (паралон а на него сверху приклеен кусок ткани)

как были для старых шариковых мышек,

для лазерных и оптических самое то.......

а покупать коврик за 100,200 грн или 50 баксов ето полный бред

знаю кучу народу которые вообще просто на столе играли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SOLO

Тут ти троха не прав.

Да тряпчані коврикі прикол, але їх потрібно мінять кожен місяць інакше тряпка відривається від паралона, тряпка вимазується, да і малі вони для нормального розгону мишкі на малому сенсі.

Коври по 50 баксів це не залог успішної гри чи мастєрства, це лише залог нормального настрою підчас гри без нарікань на девайс !!!

При грі на дорогіх мишах коврах я просто завжди знаю що все що трапилось на моніторі це вина лише моїх рук а миша, клава, і коврик абсолютно на це не впливали.

При грі на дешевій миші ти завжди будеш відчувать що миша дьорнулась на міліметер в бік, що коврик в цьому місці протертий і скольженіє не таке як по краях що клава не може передати 5 зажатих клавіш одночасно ітд ітп. Це не означає що так грать незя, але це заставляє теба час від часу відволікатись і псує частину кайфу.

ЗІ ет всьо з мого досвіду (7років КСа) :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аффтар тєми +1 тоже цікавить це питання де в нас в Луцьку можна купити норм ковриг)))

йа щас ващє без коврига грайу на лакованому столі оО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коврики мона подивитись shop.westgame.org

ціни не деякі позиції не вказані а якшо і вказані то наданий час вони не актуальні ізза курсу валюти.

сам асортимент і опис до них там є.

замовити можете у мене - тобто у інтернет кафе НЕОПОЛІС де і відбувається Луцька кіберспортивна ліга.

а також можете прийти і наживу пощупати переважну більшість девайсів і коврів на яких грають adrenaLineRush

сам особисто перепробував велику кількість як мишей так і коврір - і ті хто жаліють 200 грн на коврик - дуже помиляються у якості гри і самооцінці...

у мене вуха+миша+коврик=на більше 200 у.о.

дуже комфортно і сухо - а якість просто абалдєнна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корчое ясно. Якщо чесно недумав шо будуть такі дорогі коври. Я гадав десь до 50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корочое у мене ком уже 5 лед. Во, як брали то був ковр простий. Ну і прослужив він мені даже, дуже не мало :D Ми з братом його обв"язали скотчем і так він нам прослужив десь 4 з половиною роки! А зараз його уже нема там скотч полетів, почало все липнути. Корчое вирішив купити собі норм, а то цей з підставкою ніби для руки незручний. Але, як бачю мені не хватить грошей на норм та я і не хочю собі дорогий чесно кажучи. а немає такого подишевше десь до гривень 75? якшо то фоти в студію. пишіть хто шо думає, в кого шо!

3І моя історія :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A4 тобі в поміч.

Коштує біля 70грн і тобі до мишкі в комплект буде

http://www.a4tech.ru/products/mousepad/12274/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

A4 тобі в поміч.

Коштує біля 70грн і тобі до мишкі в комплект буде

Порадив, а де його прикупити забув ?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в принципі це не разер так що може бути в наявності в якіхось луцьких магазинах

Може neostar має в продажі його.

А так точно не підскажу бо такими дівайсами не особо цікавився.

Їх бішість малишів собі на лігу покупляло так що в них міг би порозпитувать де брали

ЗІ Під "малишів" немалось нічого образливого, просто молоді команди з гравцями біля 14років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ Під "малишів" немалось нічого образливого, просто молоді команди з гравцями біля 14років.

А ти думаєш мені більше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sj по старій дружбі!я тобі можу наїти точніше знаю де може бути,бо я там свій Х7 брав! там є три розміри я взяв самий більший вроде за 48грн 437х400х3мм,там ще були менші і по 38грн і ше менше!! кароче я в Неділю буду в НЕОПОЛІСі десь в 10-00 найдеш мене і після ігор я тебе туди поведу!! :D

Ну в принципі це не разер так що може бути в наявності в якіхось луцьких магазинах

В том магазині Резер точно був! но шото він дорого стоїв вот і я його некупив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sj по старій дружбі!я тобі можу наїти точніше знаю де може бути,бо я там свій Х7 брав! там є три розміри я взяв самий більший вроде за 48грн 437х400х3мм,там ще були менші і по 38грн і ше менше!! кароче я в Неділю буду в НЕОПОЛІСі десь в 10-00 найдеш мене і після ігор я тебе туди поведу!! :D
Ну в принципі це не разер так що може бути в наявності в якіхось луцьких магазинах

В том магазині Резер точно був! но шото він дорого стоїв вот і я його некупив :D

48 - це уже більш те що треба :D Договрилися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба купувати коврики з високими цінами!!Прикупити пару дешевих і визначитись на якому тобі краще!!Тим більше що переважно не у коврику щастя а у мишці- в мене для прикладу А4 тел Х7 серія-мишка ігрова та в тричі дешевша ніж інші з цього класу-2000дпі

Далі клавіатура А4 тек Х7 G800 серія!!Вухонадягальникі будь які з хорошим звучанням,прямі руки і станеш асом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не треба купувати коврики з високими цінами!!Прикупити пару дешевих і визначитись на якому тобі краще!!Тим більше що переважно не у коврику щастя а у мишці- в мене для прикладу А4 тел Х7 серія-мишка ігрова та в тричі дешевша ніж інші з цього класу-2000дпі

Далі клавіатура А4 тек Х7 G800 серія!!Вухонадягальникі будь які з хорошим звучанням,прямі руки і станеш асом

Нафег куплять пару дешевих якшо можно взять один за 50 грн. і радуватися життю. нащот аса то ти загнув :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корчое прикупив собі ковра :P Тепер радий, як слон ;) 36 як на мою думку не дорого :( На подальше кому треба буде коврік чітайте і запам"ятовуйте :D Як йти по вул. Лесі Українки буде поворот на право магазин ENTER. Підходите до продавця і розпитуєте. я взяв собі Х7 за 36 )) самий більший розмір :) Отак от. На скріні не дуже якість, але краще так чім не як :)

post-1554-1228315739.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все шо треба взнав плз удаліть месадж , бо я незнаю як і нема часу взнавати....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Допоможіть вибрати геймерску мишу :huh:

Я зупинився на 2-ох варіантах:

Microsoft Intelli Mouse Explorer 3.0 New : http://gamershop.com.ua/product_info.php?products_id=122

Logitech G5 : http://ggear.com.ua/section.php?category=11&model=39

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...