Перейти до змісту

В луцькому басейні загинув юнак


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

Трагедія, яка приголомшує своїми обставинами: у центральному басейні Луцька втопився юнак

І на очах двох десятків людей 23-річний лучанин помер так іне дочекавшись допомоги лікарів. До приїзду швидкої за життя юнака боролися тренери та медсестра. А медики, за словами свідків, рятувати особливо не поспішали. Кажуть, навіщо, якщо шансів не було зовсім. Що це – смерть від води чи байдужості - дізнавались наші регіональні кореспонденти.

У луцькому басейні помер двадцятитрирічний Назар Демчук. Коли хлопець почав тонути, тренери одразу витягнули його з води та кинулися рятувати. До приїзду швидкої п'ятнадцять хвилин робили штучне дихання і непрямий масаж серця. Юнак кілька разів розплющував очі, намагався дихати. Лікарі ж швидкої, за словами свідків, допомоги не надавали. Казали, вже нічим допомогти. Тому просто спостерігали за діями персоналу басейну. Провини у своїх діях у Луцькій станції швидкої не бачать. Мовляв, реанімаційні заходи були вже не ефективними

Андрій Абрамов, завідувач підстанції № 2 Луцької швидкої медичної допомоги: «Звичайно, ми надавали допомогу. Ми зробили внутрівенні ін’єкції... Цього терміну вистачає, щоб мозок людини помер. На жаль, шансів врятувати того хворого в даній ситуації не було».

Пізніше судмедекспертиза встановила – Назар помер від обширного інфаркту.

Віктор Самчук, директор дитячо-юнацької спортивної школи плавання Луцького міськвиконкому: «Треба було зразу брати на себе обов’язки професійні працівникам медичної сфери, і далі займатися ситуацією. Повинна й апаратура відповідна бути, й все. Бо якщо брати обширний інфаркт, то треба на виклики виїжджати підготовленими».

У минулому Назар – професійний плавець. Напередодні відвідував фізкультурно-оздоровчу групу. Смерть у воді стала для друзів та знайомих шоком.

Володимир, друг: «Це людина, яка завжди займалася спортом, гірськолижним спортом, купалася, плавала, ніколи не курила, не пила».

Назар був єдиною дитиною у сім’ї. Лікарі смерть юнака вважають нещасним випадком. Тому розслідуванням цієї трагедії правоохоронці не займатимуться.// Олена Чернуха, Ігор Тимощук, "Факти", ICTV.

26.11.2008 19:42

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби приїхав "ТАРАС",то можливо й врятували б.

Сумніваюсь, а на виклик швидка їхала не знаючи що у хлопця інфаркт - звідки це могло бути відомо?

працівники ж басейну не розбираються в медицині. та і час, напевно, пройшов коли можна було щось зробити. Тут є над чим задуматись - звідки у хлопця 23-ох років обширний інфаркт? Це нонсенс. Я думаю що наслідки Чорнобиля даються взнаки, бо діти раніше не вмирали від дорослих хвороб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки у хлопця 23-ох років обширний інфаркт? Це нонсенс. Я думаю що наслідки Чорнобиля даються взнаки, бо діти раніше не вмирали від дорослих хвороб.

это последствия слабого и крепкого алкоголя, сигарет и, что вполне возможно, наркотиков разной степени тяжести...

не умирали, потому как и на переменах пиво не пили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Shura ти не правий.

Хлопець регулярно займався - спортсмен, а не так - абихто хто вдруге чи вперше в басейні, ще й випивши..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку ходив туди плавати....

Ніби нічого не трапилось. Хоча народу менше ніж в понеділок і середу... Але в п'ятницю завжди так.

А Shura таки правий! Суцільна алкоголізація населення :lol:

Рекомендую подивитись лекцію Жданова http://pravdu.ru/lessons/jdanov/. Достатньо цікаво розповідає про алкоголь і його вплив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь, а на виклик швидка їхала не знаючи що у хлопця інфаркт - звідки це могло бути відомо?

працівники ж басейну не розбираються в медицині. та і час, напевно, пройшов коли можна було щось зробити. Тут є над чим задуматись - звідки у хлопця 23-ох років обширний інфаркт? Це нонсенс. Я думаю що наслідки Чорнобиля даються взнаки, бо діти раніше не вмирали від дорослих хвороб.

Яка різниця, інфаркт, чи не інфаркт, щвидка має приїхати по-перше швидко, на те вона й швидка. (15 хвилин в даному випадку, з привокзальної до грушевського, з мигалками... я пішки за 15 хвилин заходжу). А те що машина приїхала необорудована, це незрозуміло. Чому вони на викли присилають ці катафалки??? Є ж нормальні машини... І не говоріть, що зайнятф всі, хай купують ще.

І на рахунок "нема грошей на нормальні машини і апаратуру".

Забирав свою неходячу бабусю з 2-ї лікарні, визвали швидку, то вони за те щоб з 2-ї лікарні на Кравучка завезти взяли 50 гривень. Недешеве задоволення получається, а скільки таких є???

Причому їхати неможливо, сунеться 30 км\год, і таке відчуття що розсипеться: бряжчить, скрипить, димить. І такі ..... на виклики приїжджають....

А "Тарас" приїхав би набагато швидше, і з потрібною апаратурою. Шанси були б більші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "Тарас" приїхав би набагато швидше, і з потрібною апаратурою. Шанси були б більші.

а хто б його оплатив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь що йому хтось зміг би допомогти судяти з того, як бурхливо розвивалась клініка :) До речі навіть "Тарас" не возить з собою препарати, які дають реальний шанс спасти хворого з важким інфарктом. Маються на увазі препарати, що здатні розчинити тромб. Один із них (що застосовується у Луцькій міській лікарні) актилізе, для ефективного тромболізису потрібно два флакона. Порахуйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайоме імя померлого ніби... То часом не син із сімї лікарів, здається, обласної лікарні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звідки у хлопця 23-ох років обширний інфаркт? Це нонсенс. Я думаю що наслідки Чорнобиля даються взнаки, бо діти раніше не вмирали від дорослих хвороб.

это последствия слабого и крепкого алкоголя, сигарет и, что вполне возможно, наркотиков разной степени тяжести...

не умирали, потому как и на переменах пиво не пили...

Шура, ти читай уважніше

У минулому Назар – професійний плавець. Напередодні відвідував фізкультурно-оздоровчу групу. Смерть у воді стала для друзів та знайомих шоком.

Володимир, друг: «Це людина, яка завжди займалася спортом, гірськолижним спортом, купалася, плавала, ніколи не курила, не пила».

Хоть тут не тикай свій "розумний", безпідставний чекпоінт :)

Дуже важко втрачати улюблених дітей та хороших друзів, цей вищеляпнутий BullShit не стосуеться даного випадку.

Отже "Шуруй звідси" (Флайзза), теж мені знаток ситуацій на перервах і наркотиків.

Будучи однокласником, другом, розмовляючи про майбутні святкування різдвяних свят за 15 хв до трагедії, дуже тяжко повернутись у реальність після таких жахливих подій!

П.С. Бажаю не зустрітись з такими життєвими ситуаціями , нікому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

u4kuduk, придержи эмоции и язык!

то, что я высказал - касается здоровья всей молодой нации страны, а не конкретного спортсмена

"профессиональный спортсмен" - это тоже не совсем хорошо. и занятие спортом на проф.уровне сердце только гробит...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут є над чим задуматись - звідки у хлопця 23-ох років обширний інфаркт? Це нонсенс.

це життя спортсменів, які тренуються більше ніж для підтримки форми. Наскільки я зрозумів, то хлопець кинув серйозні заняття спортом (можливо якраз через вади з серцево-судинною), а тут можливо навантаження завелике взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

придержи эмоции и язык!

На відміну від деяких наділений такою здатністю.

Хочеш обговорити стан сучасних українських дітей, то б-ласка, по сусідству.

"профессиональный спортсмен" - это тоже не совсем хорошо. и занятие спортом на проф.уровне сердце только гробит...

Професійне як і у багатьох, в 10-14 років, коли це було масовомодно, я теж тоді професійний плавець, років 10 назад аж 2 раза на змаганнях виступав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один із них (що застосовується у Луцькій міській лікарні) актилізе, для ефективного тромболізису потрібно два флакона. Порахуйте :)

Вообще болезни человека это такой бизнес, ну не верю я что препарат стоит 766 доляров и его себестоимость например 500. Просто зарабатывают больше всего на горе других людей, там себестоимость думаю препарата 20 доляров, но т.к. никто не откажет при такой проблемы вот такие и накрутки.

Очень жаль парня, тем более такого молодого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

dimmon почитай про технології виготовлення тканинного активатора плазміногена, і уяви собівартість цього процесу. Коли я був студентом цей препарат мав синонім "ліки президентів" і коштував 10.000 у.о. за флакон.

Scabiosa так, він дійсно з сім"ї лікарів :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки вчора похоронили. близькі люди мали б помовчати. PR-Nick, не варто відкривати такі топіки, і ось результат - тепер сруться був Назар алкоголіком і наркоманом чи професійним спортсменом (і це теж погано) і чи винні медики і чому не приїхав тарас. ПОМОВЧТЕ краще. Коля, ЗАКРИЙ ТОПІК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "Тарас" приїхав би набагато швидше, і з потрібною апаратурою. Шанси були б більші.

а хто б його оплатив?

за те деньги что сейчас дерут в басейне, они могли бы персональную скорую купить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось тут не те, якщо Назар так професійно займався спортом, то просто так не міг померти.

за те деньги что сейчас дерут в басейне, они могли бы персональную скорую купить

Жадність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, 140грн\міс за "групу здоров'я" трохи б'є по карману...

Шкода хлопця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо із сімї лікарів - то я його знав... Співчуваю рідним. Хороший був хлопець. В США по обміну був. Електронікою і програмуванням цікавився, а пішов вчитись НА ЛІКАРЯ. Не "гоп", не алкоголік, не наркоман, це до тих, хто звинувачує його у пянстві і курінні... А проблеми (ІМХО) в здоровї міг мати..

Ще раз співчуваю.. і самому якось не по собі стає від факту, що нема вже Назара...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...