Перейти до змісту

Запали свічку


vanus

Рекомендовані повідомлення

Опубліковано

Сьогодні коли є в що вдягнутись, є що їсти і є з ким піти важко згадувати, ліньки навіть вірити в те що сталось.

Проте давайте згадаємо і помолимось хто як вміє за душі тих, хто загинув в муках тілесних та муках душевних.

+1

http://golodomor.kmv.gov.ua/unistatic.asp?IdType=61

http://holodomor33.org.ua/

http://www.president.gov.ua/content/golodomor_75.html

http://www.msmb.org.ua/actions/exhibition/97/year2007/

Опубліковано

Вражає, як ті що живі остались, навскидку легко можуть сказати черговість появи весною різних бурьянів, цвіту, листя, .. В нас запитай коли які фрукти достигають, і то задуматись треба.

Опубліковано

Про голод після війни знаю від мами,вона в той час була вагітна мною. Панікую,коли в хаті залишається мало хліба.

Мабуть спрацьовує генетика,а ось про голод 32-33 років бабуся не розказувала. Боялася до самої смерті. Загинуло

багато з родичів. Черкаська обл. Вічная їм пам"ять. Схиляю голову перед нашім президентом і тими людьми,які

його підтримали у вирішенні цієї проблеми.

Опубліковано

просто треба ніколи не забувати про це....

Згідно досліджень Інституту демографії та соціальних досліджень Національної академії наук України демографічні втрати від Голодомору 1932-1933 років в Україні становлять 3,2 млн. осіб. За даними інституту в роки Голодомору в містах загинуло 940 тис. працездатного населення (віком від 15 до 60), 262 тис. людей похилого віку і 800 тис. дітей. Серед сільського населення загинуло 660 тис. людей працездатного віку, 242 тис. осіб похилого віку і 594 тис. дітей.
Опубліковано

Так, дуже страшні події відбувались в 32-33 роках. До цього часу мене дивують рішення і дії Ленінсько-Сталінської гвардії.

Вічна память жертвам голодомору :)

Також дивує, що наш президент говорить про голодомор, і його жертв в той час коли наші пенсіонери, які працювали, "риються" в смітниках, збирають пляшки, щоб купити хліб і ліки.

  • Адміністратори
Опубліковано

Так, світла їм пам'ять. Але свічку треба запалити і засунути самі знаєте кому, хто за мої кровні податки будує меморіал з бюджетом в 700 лімонів. Та краще ці гроші роздати дійсно малоімущим ніж закопувати в землю.

Опубліковано

Переосмислювати минуле треба обов"язково.

Хтось видавав накази... хтось їх виконував...

Не дай Бог опинитись коли небудь серед таких людей.

Опубліковано
Та краще ці гроші роздати дійсно малоімущим ніж закопувати в землю.

І ти так сильно віриш в те, що хоча би якась гривня дойде до того бідняка? :0153: Подивись, що трапилося з тими коштами, які виділили банкам на подолання кризи, вони вже давно всі на закордоних рахунках, чекають, щоб за них придбали нерухомість на Мальті :). Serega, 700 лімонів це просто ніщо, порівняно з тими засобами, якими депутати оперують в "тихаря", за для зміцнення свого...ну...маминого бізнесу. Хоч, як цинічно буде це лунати, але історична пам"ять у нашої країни, просто має бути. Хай вже краще ті засоби підуть на пам"ять цього ГЕНОЦИДУ, ніж на коштовну нерухомість закордоном ожирівших від "дурі" котів.

Нам просто потрібно знати нашу історію, якщо хочемо розвиватися в майбутньому. А деякі "тварини на двох ногах", нато і отримують свою кістку, щоб лаяти на праве діло, робота така.

Опубліковано

Ми вже зараз відчуваємо як за один день внаслідок спекуляцій на валютних ринках майже всі стали бідніші на 20-30% + криза з безробіттям + штрафи + абсурдні розмови про подорожчання енергоресурсів + прогнозоване збільшення злочинності - це все не найкраща картина, але коли уявляєш, що в здоровезного і працьовитого селянина сволота за декілька рейдів вичищає все зерно, всі запаси харчів до останньої крихти, ще й знаходить закопане за коморою, а до того ж весь одяг і будь-яке меньш-більш вартістне майно і лишає його на одинці з купою голодних діточок і це все пізньої осені коли люта зима не за горами і що робити йому в цій ситуації стоячи на найродючішій землі в світі і втікати нема куди бо це все ж пророблено по всіх сусідах і найближчих і найдальших селах, хуторах і нема до кого піти щось поросити і нізвідки чекати допомоги, а захочеш пошукати так загряд отряди розстріляють зразу ж, тільки попадись...

А потім через 70 років якась інша комуняцька сволота доказує, що то неврожай і що всі голодували а не тілько хахли і хай сильно не виступають...

Опубліковано
Подивись, що трапилося з тими коштами, які виділили банкам на подолання кризи, вони вже давно всі на закордоних рахунках, чекають, щоб за них придбали нерухомість на Мальті

с этого места поподробнее, плиз.

кто и кому деньги выделил?

пардон, что офф...

Опубліковано
Подивись, що трапилося з тими коштами, які виділили банкам на подолання кризи, вони вже давно всі на закордоних рахунках, чекають, щоб за них придбали нерухомість на Мальті

с этого места поподробнее, плиз.

кто и кому деньги выделил?

пардон, что офф...

Почитай провідні Українські газети, ну російські на "крайняк".

Опубліковано

Хлопці це тема для згадки про...

офтоп завтра потру, створіть відповілну тему і продовжуйте там неофтопить

  • 2 року потому...
Опубліковано

День пам"яті жертв Голодомору (1932-1933) †

тоді, в ці страшні роки...помирало :

щохвилини 17

щогодини 1000

щодоби.... страшно сказати скільки наших земляків...

Минуло 77 років...ми пам"ятаємо..і запалимо свічку пам"яті!..†

Опубліковано

Два роки тому прогулюючись вулицями міста в цей день бачила у вікнах звичайних будинках свічечки, і так тепло одразу на душі - ми пам'ятаємо! Моя мама щороку виставляє лампадку у вікно і міняє аватраку в цей день - на запалену свічку, хоча наша родина була на Заході України в ті часи, але ми не можемо забути біль і трагедію наших земляків зі Східної і Центральної України!

Згадуючи розповіді Григорія Гуртового, дивлячись на страхітливі фото і читаючи оповіді свідків аж душа здригається від того, наскільки знищено було нашу націю, скільки інтелігеннції, скільки майбутніх вчених, лікарів і навіть, можливо, бізнесменів загинуло в ті роки.... А ми стогнемо, чому ми бідні. чому ми дурні... А ми вправляємся в мясних і рибних рецептах, думаємо з чим подати порося... Мабуть глибше зрозуміє той, хто хоча б один день прожив без їжі...

І коли бачиш, як виносять на смітник млинці, яблука чи майже цілі буханці хліба, так гірко стає на душі...

Напевно, в цей день варто було б задуматись над тим, що догниває у наших комірках, що псується в кастрюлях, і що викидається недопитим і недожовааним, і просто над цим бездумним споживанням...

Сьогодні ввечері теж хочеться побачити, що світло у вікнах є!

Давайте запалимо свічечки разом!

Опубліковано

Голод в СРСР. Уривок із книги "Криваві Землі"

Історична Правда" з люб'язного дозволу видавництва "Грані-Т" пропонує до уваги читачів УП перший розділ із книги американського історика Тимоті Снайдера "Криваві Землі".

Розділ цей називається "Голод у Радянському Союзі" і присвячений переважно Голодомору 1932-33 років. Фактично це комплексний і популярно викладений погляд на трагедію - тим, хто хоче отримати початкову інформацію про ті історичні події, варто починати саме з цього тексту.

  • 11 місяців потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...