Перейти до змісту

Вибір велогуми


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 163
  • Створено
  • Остання відповідь

В таку погоду, як зараз, варто виїзжати на WTB Nineline, чи ні? :)

все залежить від майстерності. можна і на сліках кататися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В таку погоду, як зараз, варто виїзжати на WTB Nineline, чи ні? :)

варто :smile3: на снігу ця гума добре тримає (дорожча, двокомпонентна. на рахунок дешевої версії "Comp" не в курсі). майже не дубова, але протектор не "злий", в бруді буде плавати, але по твердому будеш їхати впевнено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сьогодні катався на свіжовстановлених Schwalbe Hurricane ,я такі довольний як слон ,Ярику велике дякую за шини! Накат збільшився в 2 рази як мінімум ,пропав гул від коліс від чого я спочатку дико напрягся бо чогось не хватало. :_02: Плюс до того тепер я в повороти став входити на диких кутах про які раніше і думав .Одним словом шини супер ,правда грязюку недолюблють ,але не для того їх брали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Покурив цю тему і так і не визначився. Допоможіть будь-ласка з вибором.

Найнер. Асфальт/грунт - 75/25.

Варіанти, які я надумав, начитав:

- Scwalbe Hurricane

- Schwalbe Racing Ralph

- Scwalbe Rocket Ron

- Scwalbe Smart Sam

- Scwalbe Nobbi Nic

- Scwalbe Thunder Burt

- ваш варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Асфальт/грунт - 75/25.

Насправді, ці цифри взагалі нічого не говорять і по ним не можна дати жодних рекомендацій.

Якщо ж ви хочете отримати пораду: напишіть що саме ви хочете від покришки: більше накату чи гребучості, легшу чи міцнішу, цінова категорія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді раджу звернути увагу на ці покришки:

Schwalbe Marathon Mondial

Schwalbe Marathon Plus Tour

Schwalbe Hurricane RaceGuard

Schwalbe Smart Sam Plus

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накат і міцність

Driver, але ж ти сам розумієш, якщо думаєш про накат, то це буде зовсім не зимова (також не пізньо-осіння, ранньо-весняна) гума. У мене зараз чекає літа Рейс Кінг, чудова альтернатива Смарт Сема (на Смарт Семах відкатавсь 3 роки, знаю, про що пишу), але осінню на лежачому листі мене носило дуже добряче. Як зад. так і перед. Одного разу навіть гарненько навернувся. Плюс до всього Смарт Сем гальмує на мокрому асфальті не дуже.

Так що, друже, купуй на літо одні покришки (Марафон, Хурікейн, Смарт Сем, Рейс Кінг і т.д.), а на осінь-зиму-весну - тільки Рокет Рон. Або користуйся тільки Рокет-Ронами.. Зчеплення з грунтом - ідеальне. Але про хороший накат забудь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Всім добрий вечір потрібна гума на зад спереду Nobbi Nic Evo 2,1 взаді Racing Ralph Evo 2,25 ralph лопнув збоку тому потрібна заміна можливо щось більш накатисте але не менш стійке на мокрій грунтовці але більш стійке до зносу на асвальті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Де можна купити покришку на 26"Х3,0 (таку як тут), або грубшу, щоб підходила під звичайний обід, або з відповідним ободом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...