Перейти до змісту

Розмір допомоги по догляду за дитиною


sasha

Рекомендовані повідомлення

а чому податкова? Я беру довідки про доходи за 6 міс. по місцю роботи і сам їм заношу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому податкова? Я беру довідки про доходи за 6 міс. по місцю роботи і сам їм заношу.

аналогічно. я теж довідку про зарплату за 6 місяців беру на роботі і сам їм заношу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишете заяву в податкову інспекцію за місцем реєстраціії, прошу видати довідку про отримані доходи за такий то період, довідка потрібна для пред"явлення туди-то. На підставі поданих Вами квартальних звітів, інспектор зобов"язаний сформувати довідку. Принаймні для судового засідання видавалася так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Не буду нову тему створювати...

Шановні, а скажіть, будь ласка, чи то тільки у нас пішла затримка у виплаті допомоги в зв'язку з народженням і допомоги по догляду до 3 років? Вже рік як правило до числа 8-го гроші приходили, а тут немає.

І що дуже цікаво, що пан Романюк стверджував що "в Багдаде все спокойно":

Микола Романюк10 жовтня о 12:48 ·

Сьогодні відбулось пікетування Управління Державного казначейства України.На мою особисту думку даний захід безпідставний.Казначейство повністю постійно проводить платежі по заробітній платі,енергоносіях,харчуванню дітей та хворих в лікарні,медикаментах,виплатах по допомозі дітям і всі соціальні програми уряду.Заборгованність відсутня.

Стосовно фінансування капітальних видатків,то станом на сьогодні проводяться поточні платежі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така ж сама ситуація. Вперше за півтора року затримка. Нарахували лише 130 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене теж дитячі ще не прийшли. З травня прходили вчасно, вже й звикла. До доброго швидко звикається. Добре, що ще машини трохи фарбую, щоб навичок не втратити, то на хліб й поточні витрати є. А знайома мама вчора майже плакала. Шестеро дітей, з них четверо школярі, в них всі надії на ту допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в казні закінчились гроші?

всі надіються що ні. пішов другий тиждень очікування.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан Романюк відписав у Фейсбуці:

Затримки ніякої немає.Виплата зараз проводиться за жовтень.Сьогодні 15 жовтня.Більша половина уже виплачена.Все буде добре.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відверта брехня, затримка вже понад тиждень. Більша половина вже виплачена - це так само як і відремонтовано 95%доріг....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сестра взнавала, то казали що в кінці місяця виплатать. Найперше виплачують пенсіонерам, інвалідам, матерям одиночкам, а тоді і решті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері прийшла смс, що гроші зараховано на картку. Про всяк випадок,не зніматиму. Раптом в листопаді ще на довше затримають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дзвонив в управління держказначейства в Луцьку - в них затримок немає :_07: , це ми тупимо і грошей на рахунках не бачимо...

Для тих, хто захоче запитати про "пакращення" для батьків - 242116, начальник управління Анатолій Зіновійович Марчук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні під вечір прийшли всі кошти одразу.

Сьогодні 16:16 shopping.png Социальная помощь 759.17 ГРН

:0119:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...