Перейти до змісту

Луцька Кіберспортивна Ліга


silia

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 136
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

це не вцг, це рейтинговий чемп західної України...Намбаз це одна з кращих команд цього регіону країни. Як було сказано вище - нексуси давно не їздили на рейтингові чемпи, ЛКЛ допомогла зібратись. Маю надію на гарний виступ усіх трьох команд з Луцька, особливо радує що малиши аРи будуть приймати участь, ну і олд скул - нХс, які мені дуже близькі!!! ГЛ ПАЦА енд ХФ!

З.І. На наступний рейтинговий у ЛЬвові поїде і ще як мінімум одна команда (надєйузь =) )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лол...наступний рейтинговий в березні)

мій прогноз - аР джуніор - виграють одну гру в групі...

нкс - можуть не вийти з групи у дуже напруженому матчі за 2-е місце.

гл ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лол...наступний рейтинговий в березні)

мій прогноз - аР джуніор - виграють одну гру в групі...

нкс - можуть не вийти з групи у дуже напруженому матчі за 2-е місце.

гл ...

А що можеш скзати про прогноз вашої теам?

3І у мене в Березні денюха :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в березні ніхто на рейтінговий не поїде........забухаємо на СЖ днюсі :lopata:

ар будуть баротись за мідалі , але чуствую їм достанеться тікі шекаладна медалько %)

і ше одній тімі з луцка нема чё раніше березня їхати....так шо якраз всё вовремя а вот ми в березні вже будемо виходити свободно з группи на 2м або дуже напруженно з 1го....

а на цёму чемпі ми нічёго не покажемо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін, в березні ніхто на рейтінговий не поїде........забухаємо на СЖ днюсі :lopata:

ар будуть баротись за мідалі , але чуствую їм достанеться тікі шекаладна медалько %)

і ше одній тімі з луцка нема чё раніше березня їхати....так шо якраз всё вовремя а вот ми в березні вже будемо виходити свободно з группи на 2м або дуже напруженно з 1го....

а на цёму чемпі ми нічёго не покажемо

Дуже цікавить а про яку це ви Луцьку нову тіму говорите? Відкриєте секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Другий це я ))) Гра 07,12,08 DZ vs Inno3D )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Тут внімательний не внімательний всервано ніков не видно. І помоєму нічого особеного якшо це була команда little.pro :D А реально 2 NORBY яку це ти тіму так розкідав? :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Тут внімательний не внімательний всервано ніков не видно. І помоєму нічого особеного якшо це була команда little.pro :D А реально 2 NORBY яку це ти тіму так розкідав? :lol:

Inno3D це були. А якщо ЮТУБ загрузити то там краща якість я вибір. Для цікавих могу і на 20Мб оригінал скінути )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Тут внімательний не внімательний всервано ніков не видно. І помоєму нічого особеного якшо це була команда little.pro ;) А реально 2 NORBY яку це ти тіму так розкідав? :smile3:

ти не спіши мувік включати, а почитай шо написано знизу екрана, там і нік разборчіво, і назва тіми)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перший мувік - то starex, в шоу-мачті Neopolis vs. Infinity, а другу бачив колись, здається, але не скажу хто це =) Вніматєльнийє міня паймуд

Тут внімательний не внімательний всервано ніков не видно. І помоєму нічого особеного якшо це була команда little.pro :D А реально 2 NORBY яку це ти тіму так розкідав? ;)

ти не спіши мувік включати, а почитай шо написано знизу екрана, там і нік разборчіво, і назва тіми)

Та я поняв шо то НОРБІ :) Просто невидно скікі кілл і назви Ніків кого кілл) А так все ясно. 2 НОРБІ не спасіб ти краще скажи скікі ти там кілл а відео на 20 мб якось не оч надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не спіши мувік включати, а почитай шо написано знизу екрана, там і нік разборчіво, і назва тіми)

Незнаю мож слепой но у мну там нече нету.

3і System of a Down - цікавий вибір ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я поняв шо то НОРБІ ;) Просто невидно скікі кілл і назви Ніків кого кілл) А так все ясно. 2 НОРБІ не спасіб ти краще скажи скікі ти там кілл а відео на 20 мб якось не оч надо.

- 5 тіпів з Inno3D. В відео на ЮТУБІ мона клацнути "Краща якість" знизу під відео.

Лібо кому трафіка безлімітного не жаль:

CS_demo.part1.rar

CS_demo.part2.rar

CS_demo.part3.rar

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо - я би поняв якби це реально шось мега було, а то так - расстрел тіпів на сліве

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

імхо - я би поняв якби це реально шось мега було, а то так - расстрел тіпів на сліве

Ти підпис читав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічо. Зате знайомі...

Дивився свою демку за першу гру. Так ам красівінько з скаута хедшота дав (без пріцела) на дасті2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

груповий етап завершився!!!!

з груп вийшли:

Група А

neXus

inFinity

Група B

1ntegrA

DZ team

Група C

NEOPOLIS

T1p04k!

Група D

eXude

aR^Junior

P.S. T1p04k! rulezzzz :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

груповий етап завершився!!!!

з груп вийшли:

Група А

neXus

inFinity

Група B

1ntegrA

DZ team

Група C

NEOPOLIS

T1p04k!

Група D

eXude

aR^Junior

Як і передбачалося :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...