Перейти до змісту

Луцька Кіберспортивна Ліга


silia

Рекомендовані повідомлення

Команди зверскі...

Щось сумніваюся в процентах. Треба більше практикуватися...

а ти не сумнівайся і все буде ок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 136
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Народ а ці ігри в онлайн дивитися можна буде??а бо хотяби в демках!???може хтось записувати буде??якось :)

А нащот групи А то шо можна сказати боротися будуть neXus і inFinity,а LiQuiDatioN і little.pro будуть тількі для зачота=)

я з тобою не погоджусь тогощо LiQuiDatioN i little.pro це нові аматорські команди і у них все ще попереду!

Народ а ці ігри в онлайн дивитися можна буде??а бо хотяби в демках!???може хтось записувати буде??якось :ok:

А нащот групи А то шо можна сказати боротися будуть neXus і inFinity,а LiQuiDatioN і little.pro будуть тількі для зачота=)

Знаєш а ти не правий! Боротися будуть всі даже little.pro! Тому що який смилс записуватися на чемп без боротьби? Просто neXus i inFinity. досвітченіші за LiQuiDatioN і little.pro це однозначно, але боротися будуть всі. По поводу, що ти хочеш глянути, як будуть рватися, приходь в НЕОПОЛІС і там все побачіш на свої очі ;) Мої ставки на переможців це буде ймовірно neXus ( якщо всі зявляться на гру), ну або inFinity. є і інші команди, які мають можливість виграти, але це моя думка!

3І жалко що НГ нема! гадаю вониб показали не поганий результат=)

Дякую за підтримку! :) +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаєш а ти не правий! Боротися будуть всі даже little.pro! Тому що який смилс записуватися на чемп без боротьби? Просто neXus i inFinity. досвітченіші за LiQuiDatioN і little.pro це однозначно, але боротися будуть всі.

Ну хай буде по-твоєму але після ігор глянеш на рахунок :P ,або даже на саму гру!!там буде!піх-пах Раунд взяв neXus або InFiniti :lol:. Добре це побачимо 20го числа!!

По поводу, що ти хочеш глянути, як будуть рватися, приходь в НЕОПОЛІС і там все побачіш на свої очі

я б зрадістю але я вихожу з доми о 7-00 а прихожу о 20-00 і ше вдома купа клопотів :angry: і так кожен день!!! крім неділі!

З.І А ігри хоч в неділю будуть?? :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хай буде по-твоєму але після ігор глянеш на рахунок :P ,або даже на саму гру!!там буде!піх-пах Раунд взяв neXus або InFiniti :smile3:. Добре це побачимо 20го числа!!

Ти уважно пост прочитай! Я і не спорю що neXus або InFiniti візмуть раунди і буде піх-пах :lol: Я ж проти цього нічого немаю! Я написав просто буде боротьба! Я навіть на neXus і InFiniti поставив, як ти замітив в #49 посту :P

3I хтось щось може сказати про пост #50 ? Невже ніхто не реєструвався на http://westgame.org/ :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ZVER, да нікуди можна не йти. Дивитись матчі можна буде по інету за допомогою HLTV. Просто запускаеш кс, вводиш в консолі "connect IP", де IP - адреса ХЛТВ і дивишся гру. Адреси HLTV зможеш знайти на сайті westgame.org, напевно ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стар обіцяв вирішити питання з хлтв, так шо думаю можна буде дивитись

З.І. слейт де пропав?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто! булоб не погано сидіти дома і дивитися ігри :0016: RespecT Організаторам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 листопада, п'ятниця,

18:00

Inno.3D - LiQuiDatioN

20:00

1ntegrA - little.pro

22 листопада, субота,

15:00

DZ team - pH.BE.PRO

17:00

Inno.3D - Vivat Antarktida

19:00

aR^Junior - Intel

p.S. inF.karlik

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

fix

21 листопада, п'ятниця,

18:00

Inno.3D - LiQuiDatioN

20:00

1ntegrA - little.pro

22 листопада, субота,

15:00

NEOPOLIS - Intel

17:00

aR^Junior - One Away

19:00

pH.BE.PRO - Vivat Antarktida

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так уже через 2 дні починаються ігри :D Блін я і не замітив, як пролетів місяць :) То як там нащот ХЛТВ? Хочеться глянути на цікаві зустрічі :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно грали вчора в Неаполісі DZ team та 1ntegrA...:)

Було чого повчитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це точно! ви всі праві. А ти ходив дивитися FenMix? Скажи як там шот?

3І За ХЛТВ Рулз Молодци +1 ;) Тока де можна буде взнати іп? на самому форумі http://westgame.org/ ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ходив з командою. Чітер весь час волав kolyvan, а я нервничав...:(

Не пам"ятаю рахунок, але інтегра грала вроде лучше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То як де можна буде взнати іп ХЛТВ, щоб завтра дивитися за іграми?

3I кста завтра по МегаСпорт буде передача про Кс і т.д! Вона іде кожну пятницю, в 17:15. Хто хоче можете подивитися. Цікавенька передачка)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

іп буде викладено перед грою...а для цього слідкуй за новинами ліги на www.westgame.org

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...