Перейти до змісту

Antivirus


8a8asik

Антивірусне забезпечення  

152 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

"Нового" - я мав на увазі такого, про що мене НОД не попереджав при перевірці.

я ж також мав на увазі що визначає його ,але справлявся не завжди...а так як на мене хороший антивірусник(просто нема нічього ідеального)...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 73
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

я ж також мав на увазі що визначає його ,але справлявся не завжди...

Навіщо справлятись з тим, що мирно собі лежить в архіві, ніколи не запускалось отже і шкоди не робить ? Через таку поведінку НОДа (поки не запустиш сканер на вимогу - НОД неактивних вірусів не чіпає) дехто кричить, що НОД пропускає трояни. А поставлять щось інше, що постійно сканує систему, щось знаходить і репетує, як недорізане порося - значить кльовий антивірус.

просто нема нічього ідеального)...

Звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

репетує, як недорізане порося - значить кльовий антивірус

таке здається в Доктор Веб можна було помітити......це не для слабонервних....

(поки не запустиш сканер на вимогу - НОД неактивних вірусів не чіпає)

- в опціях називається "тихий режим"..(так було в версіях до 3.0,як називається це в сучасних версіях незнаю...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С лечением компьютера лучше всех справляется Dr.Web. Но нужна ли эта награда победителю?

Информационно-аналитический портал Anti-Malware.ru опубликовал результаты тестирования популярных антивирусов на возможность лечения зараженных компьютеров.

Тест проводился на пятнадцати вредоносных программах, отобранных с начала 2008 года. Все они отличаются крайне изощренными техниками защиты от обнаружения антивирусным ПО. Для каждого экземпляра вредоносной программы выделялась отдельная виртуальная машина под управлением Microsoft Windows XP SP3. Компьютер намеренно заражали, а затем пытались вылечить с помощью каждого из тестируемых продуктов.

В результате только шесть антивирусных программ прошли тест. Лучшим оказался антивирус Dr.Web, который корректно вылечил систему во всех пятнадцати случаях. За всю историю тестов на активное заражение этот продукт оказался первым и единственным, получившим награду самой высокой пробы - Platinum Malware Treatment Award.

antimalware.png

Высокие результаты показали Антивирус Касперского и Avast!, заслужившие награду Gold Malware Treatment Award. Антивирусы Outpost Antivirus Pro, Norton AntiVirus и Panda Antivirus посредственные результаты и получили награду Bronze Malware Treatment Award.

Остальные девять антивирусов нельзя считать пригодными для лечения сложных случаев заражения компьютера. Среди них продукты таких известных компаний, как McAfee, Trend Micro, Panda Security и Eset.

Мы обратились к разработчиками победителя теста за комментариями. Вот, что заявил Борис Шаров, генеральный директор компании "Доктор Веб", по данной теме:

Мы неоднократно просили владельца сайта Anti-malware.ru Илью Шабанова не включать наши продукты в свои тестирования. У нас неоднократно вызывали сомнения методика и профессионализм этих ”независымых” тестеров. Наши просьбы были проигнорированы. Поскольку софтверная индустрия кончается там, где начинается откровенное пренебрежение к авторским правам, мы не считаем возможным серьезно рассматривать какие-либо результаты тестов на этом портале, независимо от того, какое место наш продукт там занял.

Могу только сказать – пользы от таких тестов нашей индустрии нет никакой. Внутренние тесты, проводимые самими антивирусными компаниями, дают гораздо больше полезного материала для развития продуктов. А эти ”независимые” тесты - всего лишь средство манипуляции мнением пользователей. Что касается самих тестов на активное заражение, то эта тема сейчас активно обсуждается в антивирусном сообществе, так что, возможно, в недалеком будущем мы сможем принять участие в таких тестах и доказать, что наша способность справиться с активным заражением по-прежнему находится на высоте.

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SunSeth

Якщо чесно ти віриш цим тестам???І чи змінив думку про НОД??

Чи вважаєш що це

всего лишь средство манипуляции мнением пользователей.
???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SunSeth

Якщо чесно ти віриш цим тестам???І чи змінив думку про НОД??

Чи вважаєш що це

всего лишь средство манипуляции мнением пользователей.
???

хз-хз... стаття, що не кажи, але змушує задуматись, тому завжди для страховки ще тримаю CureIt того ж DrWeb-а та AVZ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 SunSeth

Якщо чесно ти віриш цим тестам???І чи змінив думку про НОД??

Чи вважаєш що це

всего лишь средство манипуляции мнением пользователей.
???

хз-хз... стаття, що не кажи, але змушує задуматись, тому завжди для страховки ще тримаю CureIt того ж DrWeb-а та AVZ.

я то для проби сьогодні поставив Аваста Проф ед. побачив після НОДа і CureItа ще два трояна...Ну час покаже покористуюсь з місяць розкажу про враження,одне замітив що він не ресурсоємний і сканує а вимогою троха довше НОДа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибрав Каспера - найкраще поєднання: антивірус, легко перенести оновлення, легко отримати ключ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поставив Авіра Антівір, так вона після Нода (Update 28.10.08) знайшла аж 9 троянів!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один ))

??

це ти по приводу того що після НОДа щось знаходять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Касперським.На мій погляд він найкращий антивірус :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле понятие "лучший антивирус" - довольно относительное и непостоянное. Новые вирусы появляются чуть ли не каждую минуту и разработчики зачастую не успевают следить за их распространением, выпуская необходимые обновления не всегда вовремя. Профессиональные рейтинги и оценки антивирусов меняются каждую неделю, потому, в идеале, антивирус нужно менять ХОТЯ БЫ раз в месяц.

Другая проблема - что дело это геморройное. Потому всегда хочется найти продукт, который бы при минимуме усилий выдавал бы максимальный результат. Уже полгода я остановился на Avast! Professional. Всем меня устраивает и никаких гадостей в систему не пропускает.

P.S. По большому счету, для оптимальной защиты компьютера одного антивируса мало. Нужен еще и файрвол, детектор шпионских модулей (на подобие Spybot), +желательно бы иметь плагины, которые блокируют скрипты на веб-сайтах и программу-контроллер сетевого траффика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Ті хто надають перевагу НОДу цікаво чи хтось спробував нову версію цього антивірусніка???

Якщо в когось є таке бажання або просто цікаво ось ссилочки:

=Лінк1=

=Лінк2=

Версія 4.0.68 (ну і звичайно ще бетка :rolleyes: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшла нова версія антивіруса Dr.Web 5.0.0.12180 Final

- Улучшено! Детектирование и нейтрализация вирусов и вредоносных объектов на жестких дисках, сменных носителях и в оперативной памяти

- Перехват «на лету» всех обращений к файлам на дисках, дискетах, CD/DVD/ Blue-ray дисководах, Flash- и смарт-картах

- Улучшено! Защита от вирусов, использующих rootkit-технологии

- Улучшено! Обнаружение и нейтрализация вирусов, существующих в оперативной памяти и никогда не встречающиеся в виде отдельных файлов

- Улучшено! Защита от неизвестных угроз при помощи технологии несигнатурного поиска Origins.Tracing™ и интеллектуального эвристического анализатора Dr.Web

- Улучшено! Определение вирусов в архивах любой степени вложенности

- Новое! Проверка файлов, сжатых упаковщиками, в том числе, не известными, с помощью технологи FLY-CODE™

- Проверка входящей и исходящей корреспонденции на вирусы по протоколам SMTP/POP3/NNTP/IMAP

- Защита от массовых рассылок с компьютера сообщений почтовыми червями

- Сканирования по требованию\индивидуальные графики проверок ПК

- Автоматические обновления

==LINK==

==LINK==

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОД 32 найкращий! поставив собі раз КІСа за 5 хвилин віндовз полетів... тепер не хочу ризикувати... нод ше ні разу мене не підвів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо чесно після всіх екпериментів перейшов на Аваст....Якщо НОД випустить пристойну заміну перейду на нього....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Avast Home! Непоганий антивірус, до того ж безкоштовна ліцензія!

В мене зара Аваст про 4.8 (ліцензія) ...поки тікі хороші враження..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НОД 32 найкращий! поставив собі раз КІСа за 5 хвилин віндовз полетів... тепер не хочу ризикувати... нод ше ні разу мене не підвів...

А пред установкою нового антивіруса ти старий повністю видалив?

А на рахунок Антивіруса то зараз користуюсь Avast , хоча раніше постійно користувався NOD 32 і рахую його кращим за Avast.

Останя версія яка стояла в мене була третьою, і постійно потрібно для обновлення бази ставити ключі, якось впадло стало це робити в результаті чого майже 3 місяця незмінював свого червоного кольору і видавав повідомлення про неефективність роботи, але система працювала непогано, потім поставив собі Avast найшло кілька троянів, зараз так і на ньому залишився.

Основний плюс який я в ньому бачу - це доволі непоганий антивірус за який непотрібно платити.

Доречі під час користування Нода з неоновленою базою даних, втратив доступ до гугля і даже після установки Аваста проблема не вирішилася, можливо хтозь знає як відновити доступ до цьго ресурсу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стояв в мене десь 2 місяця Аваст, був ним задоволений. Але одного разу він не справився з вірусами, сама антівіруска повісла, а вірус почав свою "темну" справу. Після того удалив Аваста і повернувся до Нода.

Хоча вважаю Аваст непоганим антивірусом враховуючи що в нього безкоштовна ліцензія. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аваст, Нод ... фігня це все, знаю на досвіді, так як не одноразово в клієнтів зустрічається повно вірусяк коли стоїть і той і той, правда аваст - то більш запущена тема. Що стосується нода 3, то повний ппц, що стосується Avira то десь на рівні з Нод ом по кількості виявлених вірусів і по швидкості роботи. Ніколи не любив каспера, але клієнти купили 15 ліц. КІС 2009. Якшо його грамотно настроїти то дійсно собака чистить не погано. А щоб нам не бути голословним давайте в доказ неякісно працюючих антивірусів по можливості викладати назви тих вірусів які дані антивіруси не бачать )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

назви тих вірусів які дані антивіруси не бачать

Один и тот же вирус видится разными антивирусами под разными именами ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...