Перейти до змісту

Приколы в играх, о которых так и никто не догадался...


fenmix

Рекомендовані повідомлення

Здесь будет наш список приколов и секретов, которые мы увидили сами, но никто не знал о них (или малознательных)..

Поехали...

В КОД4, когда играешь Соупом можно увидить банки от гороха SOUP KING (Соуп Король:))

Дальше поехали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гта сан адреас йакшо зайти в качалку (та шо в рідному районі сі джея) перебити всіх, прописати код на рюкзачог з турбінами і впритул до дверей (біля тих шо ведуть назад на вулицю) летіти вверх то вилітаєш за текстури..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіх ігор які я грав в якійсь стрілячці (назву не памятаю але здається "модерн вор" мала підназву гра) самий прикольний прикол то я бачив на заборі надпис на російській мові з трьох букв, на Х починається...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найбільше з таких приколів мене усміхнуло в грі Xenus - Точка Кипения, де в же майже в фіналі в підземеллі на стіні писало: "Педро - л..х" :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зі всіх ігор які я грав в якійсь стрілячці (назву не памятаю але здається "модерн вор" мала підназву гра) самий прикольний прикол то я бачив на заборі надпис на російській мові з трьох букв, на Х починається...

Це Coll of Duty4 було, я теж цей прикол знаю ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я колись помітив що у фінальній заставці Старкрафту,а саме де показується розгром теранів.генерал Дугалл там ставить платівку на якій грає ,якщо я не помиляюсь Машина Времени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першому Старкрафті, якщо довго клікати на якихось воїнів - вони починають говорити фрази із Діабло-1.

В Дюк Нюкем, якщо довго стояти на місці - він починає говорити щось типу "What are you waiting for? - Christmas?"

В грі "Князь" в одному із сіл коли, підійти до одного із малюків, що бігають по селу, малий каже: "Может тебе солюшн подкинуть?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...